bugün

kahve lekesini çıkarmanın en kolay yolu, lekeli olan bölgeyi yıkamaktır.
Birçoğu ömer üründül tarzı tespitlerdir.
sevgilinizi aldatırken basılırsanız sakin olun, panik yapmayın. sana kıyamadım gittim öbürünü ziktim diyin alın kalbini sevdiceğinizin.
kendi dirseğinizi öpemezsiniz.
geceleri uyuyamiyorum. Istahim kesik.
Hala su sozlukten kalite bekleyenler var.
oncelikle: (#19109032)
tespit: wikipedia da cagimizin bir camisi. yani insanlarin toplandigi filan bi yer.
dünyaya kadın olarak doğacağına hiç doğma daha iyi.
an itibariyle anladığım şey, sözlük te meğer ne çok ergen varmış.
erkekler kadınlara göre daha çok dedikodu yapıyorlar bunu yazılan itiraflar bölümünden bile görebiliyoruz.

hiç bir kadın yaşadığı cinsel deneyimi buraya taşımazken utanmaz erkekler en mahrem konuları bile rahatlıkla yazabiliyorlar.

sonra kadınlar bize neden güvenmiyor?

sana güveneyim de beni buraya rezil et öyle mi? çok beklersin, bazılarınıza selam bile vermek hataymış.
butun istemedigim insanlar bana konusuyor. Sevdiklerim benden kaciyor.

Baharatli kraker bence harika.

Sanirim aciktim.

Hastayim.
testesteron ve östrojen odaklı genel dejenerasyon hasıl olmuştur. sözlük gerontokrasisinin esnek zamanlı difüzyonu ivedi olarak gerekli duruma gelmiş bulunmaktadır.
fena tembelim.
sözlükçü liseliler okulu asıyor olmalı. sikimsonik başlıklar eksik olmuyor çünkü.
sevgilinizin ''sakın bu kızı üzme'' diye tembih eden bi erkek arkadaşı varsa gidin dövün onu, pusudadır ince ince platoniklik yapmaktadır.
gittikce daha kotu oluyorum. Cok hastayim.
bir kadin sizi durup dururken seviyorsa, bunda ask aramayin, altinda farkli amaclar ve beklentiler vardir.
her erkek ilk, her kadın son olmak istermiş. öyle diyolla.
bankaların fütursuzca dağıttıkları bayram, yılbaşı ve tatil kredilerini düşünün. böbürlenerek tam 5 yıl vadeli diyorlar kimse de sormuyor;
hacı bu adam krediyi çekip tatile çıkacak da sonra 5 yıl hiç tatile çıkmadan borç mu ödeyecek?
hoca bu adam krediyi çekip kurban alacak bayramda kesecek de sonraki 5 yıl kurban bayramı iptal mi oldu?
aga bu adam yeni yıla 5 yılda bir mi giriyor?

ulan ne uyanıksınız bankalar.
biraz empati biraz diyalektik çözümleme, biraz da anestol pomat...geciktirir herşeyi..hem erken boşalmayı hem de hayatı geciktirir...anestol pomat...
Anayasanın ilk üç maddesi

MADDE 1: Türkiye Devleti bir cumhuriyettir.
MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
MADDE 3: Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçe'dir.
Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı "istiklal Marşı"dır. Başkenti Ankara'dır.

4.madde ise şöyledir.

MADDE 4. – Anayasanın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2 nci maddesindeki Cumhuriyetin nitelikleri ve 3 üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.

peki 4. madde değiştirilirse ilk üç maddenin değiştirilemiyeceği gerçeği ortadan kalkar mı ?

böyle tespitmi olur olm
teşvikiye camiisinden hiç şehit cenazesi kalkmamış olması.
bazı kadınlar kaldırımda yürümüyor, tek başına kaldırıma hakimiyet kuruyor.
siz de deodorant alırken öndekileri sıkarak kokusuna bakıyorsunuz ama alacağınızı kullanılmamış olsun diye arkalardan alıyorsunuz biliyorum.
eski yazarlar daha kanlı canlı, daha içten, daha samimi yazarlarmış. gitgide insanlıktan çıkıyor muyuz ne?