bugün

istanbul dışındaki şehirlerde, erken yatıp geç kalkıyorlar ve bu nedenle fazla uyuyorlar. işe yetişme dertleri de yok.

Biz, mal gibi geç yatıp erken kalkıyoruz. işe yetişme derdimiz olmasına rağmen.

Bunu niye yapıyoruz?*
bacalardan tüten çocuk sidiği inceliğindeki dumanlar başkent gecelerine ayrı bir ahenk katıyor.. *
Milletimizin bir garip olduğudur benim tespitim.
Orospu dersin kızar , sikersin aldırmaz.
fiorinolarda yakıt deposu kapagini actiginizda sağ arka kapı açılmıyor yeni farkettim.
yine kar çok güzel.
Memeler oyuncak araba gibi. Çocuklar için ama biz babalar oynuyoruz.
örneğin kırmızıyı herkesin benim gibi görmemesi.
sözlükte herkes müfessir olmuş. bu işin gerçek anlamda eğitimini alanlar ise; ya seslerini hiç çıkartmıyorlar yada dayanamayıp üyeliklerini sildiriyorlar.
gerçekçi davranan, kendi olan insan kalmadı dünya'da. eğer bir insan yanına en yakın dostu, kardeşi, anası babası bile gelse anında farklı bir kişilik sergilemeye başlıyor.
Gece 2'den sonra girilen entrylerin en az %70'i falan telefondan giriliyor. Evet işsiz gibi 2-3 gecedir bunu inceledim.
Birini takmayınca değerli takınca değersiz oluyorsun.
Erkenden gittiğin derse hoca her zaman gecikmeli gelir, geç kaldığın derse ise tam zamanında başlanmıştır.
Türklere Bölücü diyenlere gelsin.

türklerde böl ve fethet mantığı yoktur. bu mantık batılıların kullandığıdır. biz bir yeri istersek kumpas kurup bölmeye çalışmayız, direk alırız.
ilk öpüşmede french işine girerseniz kötü bir intiba bırakırsınız.
korkağız abi.herşeyden korkup,herkesten şüphelenmeye zorlanıyoruz.seviyoruz,adım atamıyoruz.sinirlenip laf sokamıyoruz.Hani ulvi bi sebebi olsa yaptıklarımızın neyse..ama hep içimize atıyoruz be kardeşim.Sonra sıkıntı ha sıkıntı.
bir insan sizi göremediği, ulaşamadığı için çok kızıyorsa, onu bırakmayın. sizi gerçekten seven ve size değer veren odur.
her şey sevgi değildir lafı tam bir orospu çocuğudur.
başlığı gördüm ve 10 dk düşündüm. şu yaşıma kadar hiç bi tespitte bulunamadığımı tespit ettim. kafamı sikeyim. evet.
Günümüzde beşiktaş'ın fenerbahçe ve galatasaray'dan çok sevildiğidir.

Not: çorumsporluyum.
twitter facebook'tan çok daha önemli bir icat ama biz halk olarak ötekinin arabası, berikinin çaktığı motor, diğerinin içtiği içkiye meraklı olduğumuzdan zerre farkında değiliz.
Valla ben her akıllıyı salaklaştıracak, her salağı akıllandıracak birinin olduğunu düşünüyorüm, böyle böyle eşitleniuoruz. Böylece bazı kişilerin yaşm amaçları da çıkmış oluyo

yin yan
irem Derici parçası 103 milyon olmuş ülkenin nufusü 80 milyon buna göre ülkede 23 milyon suriyeli var.
ne kadar fedakarlık yaparsan yap en ufak bir açığında sana tekmeyi basarlar, istediğin kadar yakın arkadaşım de.
ilgi budalası bir sürü insan var.
dünya dinlerin soğuk savaşını yıllardır yaşamaktadır. iyi olan kazansın.