bugün

lan patlıcam sıkıntıdan sabah kalk ders akşam yat ders.
sıkıntıdan doldurdum bu saatte rakı içiyorum.
yarın yine erkenden ders dolu bir güne uyanmam gerek ah ulan ah.
sisteminizide hayatımızıda...
çok kısa süreliğine hayattayız,sevin.
susmak istiyorum.
Gelecek kaygısının ta amına koyayım.
görsel
Naz yaparsınız eyvallah, trip atarsınız eyvallah. Allah'ınızı severseniz inat etmeyin!
Günaydın... Tüm sevdiklerime... Sevdiklerinizin yanınızda olduğu özlemsiz bol gülümsemeli bir gün olsun...
Çok isterim böyle bir günü . insan boğulur ya nefes alamaz ya öyleyim bi insanı hayatımda bu kadar çok özleyebileceğimi bu yüzden bu halde olabileceğimi düşünmezdim çünkü özlemin bi sınırı olduğunu düşünürdüm bi saniye bile aklımdan çıkmayan özlem... Bu kadar güçlü durabiliyormuşum demek ben.Bak ne demiş şair : bir hadise var kimse bilmiyor ...olmuyor ben de deprem olmuyor," hiç bir şey beni böyle sarsmıyor bir SENiN gibi..."
bu cehennemden kurtulmak ve daha insanca yaşayabilmek için ingilizcemi geliştirip avrupada yaşamak istiyorum. Hemen yapamayabilirim fakat çabalayacağım.
şaka gibi; ülkede ki herkes ölmeyi kabullendi ama parça pincik ölmemek istiyor. ölüm şekli seçer oldu.
beş gün önce vize işlemleri için ankara'da olabilirdim, pasaport gelmiş olsa bugün de istanbul'da olabilirdim. Teğet geçme muhabbetinin bencilliğin dibindeyim. utanıyorum korkuyorum öfkeliyim canım acıyor.
Sıkıldım artık sözlük. Bu ülkeden, insanların umursamazlığından, masum insanların bir hiç uğrana, terör uğrana, hayatını kaybetmelerine. Ne zaman düzelecek acaba bu durum? Ne zaman masum insanlar ölmeyecek? Her türlü anlaşmak dururken neden bir hiç uğruna canlara kıyılıyor? insanoğlu var olduğundan beri hep birbirinin önüne geçmeye çalıştı. Hiç bir zaman anlaşamadı. Hayvanlar bile bizden daha iyi anlaşıyorlar. En azından kendi nesillerini bir hiç uğruna öldürmüyorlar. Umarım bir gün terör denen şu lanet olası şey son bulur.
ben kürtüm ve hdp'ye oy verdim. pişman değilim, çok mutluyum ve kürtlüğümle gurur duyuyorum. açık ve net.
her zaman olacağına varır diyerek tepkisiz kalmayın,savaşın tutkularınız için,kaybederseniz şayet denemiş olmanın gururunu yaşayın.
yarın konak meydanında bombalı terör saldırısı olmasından endişeliyim.
Kadınlar; nefes almanız ilgimi çekmiyor. Her selam verdiğim ile sevişmek gibi bir derdim yok. konuşacak mevzusu olana saygım sonsuz.
Zaman zaman tükeniyor gibi oluyorum. Ve bir mucize oluyor o anda yeniden güçleniyorum. Ama bu sefer olmayacak sanırım.
ben kürt değilim ve hdp'ye oy vermedim. pişman değilim, çok mutluyum türklüğümle gurur duyuyorum. açık ve net.
Turk, kurt , Çeçen ve başkasi hiç bir zaman ırkçılık yapmayın.Çünkü düşmanlarimizin, zalimerin karşisinda Allahin bizi galib kilmasinin sebeb ırkımız diyil imanimizdir.
erkekleriniz abaza
kadınlarınız kezban
arada kalanlarda güzel başlık bulsak diye bakınmakta.
bık-tım. her gün ders çalışıyorum ama yapamıyorum sözlük. geri zekalı falan olduğumu düşünmeye başladım amına koyim. odaklanamıyorum bazen. (bkz: neden böyle oldu)
Karaktersizin tekisin.

insanlarin sana igrenerek bakisini goruyorsun ve hala devam ediyorsun.cevrende kimse kalmadi.yardim eli uzatacak bi dostun bile yok.yaptigin hatanin bal gibi ne oldugunu biliyosun.anca kendini kandirirsin.züppe.
Tek isteğim şu amına koyduğum dünyasında da değer görmekti. Ne oldu? Değer verildi geri alınamadı. Yeter sikiyim artik yeter.
Çok mutsuzum hem de çok. Ülkemin durumunu düşündükçe kahroluyorum. Başımıza onca şey gelmesine rağmen hiçbir şey yapamamak korkunç. Hayatlarımızı nasıl kolay harcıyorlar, her şey nasıl kolay unutuluyor inanamıyorum. Nasıl bunlara alışacak noktaya geldik biz? Umarım bir gün biz de suriyeliler gibi olmayız ama bu gidişle...
Yurtdisinda yaşayıp, istikrar için AKP oy veren YavsAKlar gelsenize beraber havaya uçalım.Maksat istikrar devam etsin.
(bkz: sustukların büyür içinde).....
Bu hayatın dışına çıkmak için intiharın dışında bir yol bulmalısın.