bugün

bağnaz insanlar.benden uzak olsunlar.*
ciddi bir konuda konuşurken karşımdaki insanın lakayt davranması,yolda garip bir şekilde sakız çiğneyen bayanlar,yalan olduğunu bile bile anlattıklarının doğru olduğunu savunan kişi,sırf gıcıklık olsun diye eksi oy verilmesl dir.
lafın kesilmesi ağza tıkılması..
sabit görüşlü insanların düşüncelerini körü körüne savunmasıdır.
o'na haksızlık yapılması.dayanamıyorum, içim acıyor.
sözlükte anket yapılması.
aranan şeyin bulanamaması durumunda delirmek.
kafama dokunulması, şakayla yada yanlışıkla. öldüresim geliyor.
sözlükteki bölücülerdir.
mod lara yalakalık yapan yazr tipleri.
ne istediğini bilmeyen, dengesiz insanlar.

hiç haz etmiyorum. bir kaşık suda boğasım geliyor. benim gibi bir sevgi faresini bile şu düşüncelere itiyorlar *
her zaman -ama istisnasız söylüyorum- her zaman bir akıllının çıkıp illa ki kavun yediğimde gelip gece çişin gelicek demesi.
gecenin bir yarısı sigaranın bitmesi,
günün ortasında cep telefonu şarjının bitmesi,
işten eve dönerken trafiğin sıkışık olması,
kredi kartı ekstresi,
anlamsız baş ağrısı.
diş macununun ortadan sıkılmasına tepki gösterenlere ayar oluyorum sözlük. sanane lan macun benim fırça benim istediğim yerden sikarim.
moderatörlerin kendi görüşlerine göre işlerine gelmeyen entrylerimi silmesi.
seri eksici ibne
küpe takan erkekler.
mesajlarda kelimelerin yanlış yazılması, deli oluyorum. hadi telaffuzu bi nebze anlarım da, nası "herkez, deyil, beyendim vb. " yazarsın ki ?
(bkz: nihat doğan) bundan daha fazla sinir olunabilecek bir şey yoktur.
böyle konuşuyorsun diyelim birisiyle telefonda ya da mesajlaşıyorsun ki artık hayatımızda facebook var hadi diyelim oradan da yazışıyorsun.. işte böyle durumlarda o muhabbet birden kesilmiyor mu? cevap gelmiyor mu? bir de bakıyorsun ki çıkmış mı? işte ben bunlara sinir olurum, fıttırırım! muhabbet havada kalmayacak yani... bir de önceden bir plan yapılmışsa sonra bu iptal olmuşsa sevmiyorum yani.. ha bir de sana ait olmayan bir özelliği seninmiş gibi gösteren, "kategorize etme" insanlarından nefret ediyorum..
Tam yazacaktım o şeyi, babaannem yüzünden unuttum. Böyle şeylere çok sinir oluyorum işte. Te allam ya.
Yedi tasa sıçanlara sinir oluyorum.
(bkz: türkiye türklerindir saçmalığı)
sürekli bir şeyleri kaybetmek. özellikle telefon , anahtar gibi zımbırtıların en lazım anlarda bulunamaması. daha da sinir bozucu olan şey ise bunların hep en saçma yerlerden çıkması.
(bkz: elbise dolabı)
söylediklerime cevap verilmemesi.
bi şevkle bişey anlattıktan sonra karşımdaki insanın suratıma öylecene bakmasına sinir oluyorum. ''ee cevap?'' diyorum. ''eiyi'' diye geçiştiriyolar. bi de bunun net ortamı versiyonu var. anlatırsın anlatırsın ''hmmm...'' derler.
(bkz: ibnelik)