bugün

iyiyimmmmmmmmmmm.
Yine bir ameliyat kararı verildi bedenime. Geçmiş olacak bitince.

Beni bırakın kendi halime
Çok bitkinim ama direneceğim
Terapi ordularınızı geri çekin artık savaşın galibi bendim..
Meme istiyorum.

görsel
Güzel elhamdülillah. Şimdi de Çizgi film izleyerek uykuya dalacağım inşaallah.
Kendimi herhangi bir yere ait hissetmiyorum.
Ne bir şehre, ne bir ülkeye, ne de dünyaya.
Yeryüzüne susmaya gelenler sınıfındanım.

görsel
görsel
görsel
sıkılıyorum amk bunalıyorum.
2 gündür berbat durumdayım ama neye üzüldüğümü hatırlamıyorum.
görsel
bu sabah kendimi daha motive edici bir şekilde uyandım umarım bütün gün ya da bütün bir haftanın bu motivede geçmesini dilerim. sendromsuz pazartesilerimiz olsun.
Kulpu kırılmış çaydanlık gibi. işe yarıyor ama göze batıyor. Atmaya kıyamıyosun kullansan için rahat etmiyor. Öyle bişey işte.
sikimden aşşaaa kasımpaşa modundayım.
ruh hallerime geliyorlar galiba hangi şeyin içindeyim ben.
görsel
görsel
Ruh mu kaldı hali olsun.
Haftanın son günü olduğundan dolayı yorgun ve bitkinim şuan. Ama yeni haftaya çok dinç başlayacağım.
salçalı makarnanın üzerinde dökülmüş nutella.
(img:#2073682)
ilişme bağa yaşar modundayım kaç gündür.
internet bankacılığı üzerinden 50.000 tl dolandırıldım.
uzun seneler önce kaybettiğim kimliğimle banka hesaplarımda eksi hesap açıp vergi borcu, elektrik faturası, doğalgaz faturası ödemiş dolandırıcılar. bankalardan peşpeşe mesajlar gelince neye uğradığımı şaşırdım. savcı diyoki dua et fatura ödemişler dolandırıcıları bulma ihtimalimiz var en azından. sayın savcım dedim bi rus şirketinede 39.340 ruble ödeme yapmaya çalışınca banka şüphelenip ödemeyi durdurmuş yattıkları nataşaların parasını da bana ödeteceklerdi nerdeyse.
diyoki onlar dolarla çalışmıyomuydu?
hangi para birimi üzerinden anlaştıklarını bulunca onlara sorsanız daha iyi olmazmı sn savcım dedim.
ben savcıyım istediğime sorarım diyo kahkaha atarak. (bu arada savcıyla daha önceden tanışıyoruz).
Boş bomboş. Hiçbir şey hissetmiyorum.
Tavana boş boş bakıyorum şu an... Öyle düşünüyorum. bir şeyleri sorguluyorum derken biri bitiyor, diğeri başlıyor. Neyi sorguladığımı tam olarak ben de bulup hissedemiyorum. insan kanıksıyor böyle durumları. Yabancısı olmadığın birtakım şeyler...
içimde 1001geyik dönüyor bir tanesi bile komik değil amk *
tam olarak bir ağlarım bir gülerim modundayım.