bugün

beklemekte birisinin kapısının önünde.
kapının açılacağı anı hayal etmekte.
küçükken gecenin bir vakti yatağından korkarak kalkıp, anne-babasının kapısının önünde beklerkenki ürkekliğiyle.
'işimiz vaarr' serzenişini duymamakta..
çaya bandırılmış bisküvi misali .
Masturbasyon sonrası pısmanlık gıbı.
kuflenmıs ekmek gıbı...
avcısını bekleyen av gibi..
karnı bir türlü doymayan, kahvesizlikten geberen, ders çalışmaya bir türlü başlayamayan bir ruh hali içerisindeyim bugün.
şu anki ruh halim; ben ölmüşüm ama gömmeyi unutmuşlar.
Agresif: Yaklaşan vizeler, kpss ve durmak bilmeyen kadin cinayetleri.
ağlamaklı. gündüzden beri bir matem havası var. böyle adım atmaya istekli olup ayaklarını hissetmiyormuş gibi. çok şey isteyip hiç bir şey istemiyorum nazı yapar gibi. aptal gibi işte.
sevişken. üstümde bir sözlük kızı var, cam'de de biri soyunuyor hay allah diğeri de özel mesajdan çıplak foto yolluyor. bugünlerde çok seks var hayatta.
Bikkin.
Uykulu, yorgun.
umutsuz, mutsuz, canı sıkkın, hayattan bezmiş, ölmek isteyen biri.
Caresiz.
ruh diye bir şey bilimsel olarak olmadığı için geçersiz hallerdir.
enerjik.
tattim bu duyguyu artik. Isledi damarlarima. Kaybetmek vazgecmek olmaz bu saatten sonra. Yuzdum yuzdum kuyruguna geldim. Hersey bambaska olucak, hayatim degisicek. Onlardan, hayal ettiklerimden biri olucam. Hersey olucak. Istiyorum. cok istiyorum. Bu olursa belki o da olur. Veya olmasin umurumda degil. Baska olur. Kurtulucam yalan soylemekten aynaya bakamaktan bu donuk hayattan. Hersey birden iyiye gidecek. Gunes dogacak hayatimda. Az daha gayret. Inanilmaz gibi geliyor bunca zaman sonra ama yasiyorum iste. Ve ciddiye almaliyim sonuclari.
yani böyle deli gibi manyak gibi bir şey.
yeterince açıklayıcı olur bu sanırım. https://www.youtube.com/watch?v=3dm_5qWWDV8
parçalı bulutlu, yer yer mutedil dalgalı.
Hayatımın kontrolünü kaybettim...
berbat, ölü gibi, ama hala umudu olan, anlayacağınız mal gibi.
Ben niye yaşıyorum ki.
nasıl anlatılırki be sözlük yeni bir kelime öğrenmiş bir çoçuk gibi heyecanlı aynı zamanda en yakın dostu tarafından ihanet edilmiş aldatılmış gibi sinirli sahilde hiç gelmeyeceğini bile bile denize el sallayan ismail abi kadar umutlu en önemlisi de öldürsen yolundan dönmeyecek bir devrimci kadar kararlı.anlayacağın bu aralar biraz paradoxlarımla mücadele ve uyum içerisindeyim.
pesimist.