bugün

tribünlerde yediğin jop ve biber gazı.
all cops are bastards!
8. sınıfta kafadan birşeyler sallarken ortaya çıkan harflerin için bulduğum mahlastır.
Jon snow'un oğlu. Bu kadar.
With Jake the Dog and
Finn the Human...
Anladınız siz.
Sussan olmuyor, susmasan gönül razı değil.
duygularımın hepsini arka arkaya yaşayabiliyorum bazen o yüzden ambivalenz. duygu karmaşası demek.
http://www.youtube.com/watch?v=IjYByeCM7aE
alemin hızlı delikanlısı yeaaaaaaaaaaaa. speedy mustafa dan aldığım nick.
birazda kişiliğimi günlük hayattaki aceleliğimi anlatıyor.
Klasik haber klişelerinden. Her sene son kırk yılın en sıcak yazını yaşıyoruz. Bir sene de gecen seneye gore az birsey soguk olsun, genel ortalamanın bir iki derece altında falan ama olmuyor oyle birşey(!). Acaba bu ciddi ciddi araştırılıyor mu, gerçekten son kırk yılın en sıcak yazını yaşıyor muyuz yoksa artık klasikleşmiş birsey midir bu laf diye düşünürken aklıma bunu kullanıcı adı yapayım diye bir fikir geldi.
Birde bunun bir değişik versiyonu var. Son kırk yılın en soguk kışı şeklinde. Sözlüğe tekrar gelinse alınacak nicklerden biri.
inci sözlükten ayrılalı 2 gün oldu. iki gündür sabah gözlerimi mutlulukla açar oldum. Kanserli günler bitti. Artık inci ex oldu..
belli değil mi zaten. akşama kadar evde oturuyorum. bir kaç iş kovalıyorum onun haricinde bir şey yapasım gelmiyor. halbuki üniversite mezunuyum. elimden birçok iş geliyor ama işlerin hiçbirisi beni tatmin etmiyor bu yüzden tembel hayvan sevgilerini saygılarını sunar.
t: yazarların nickini anlattığı başlık.

Eşit ağırlık öğrencisi olunca edebiyat cazip geliyor;

fakat remix edilmiş bütün eserler alınmıştı:

notr damin kan grubu, tutunamayan nar..

Cevat Şakir'in lakabı olan halikarnas balıkçısı,

sadece halikarnas pidecisi olarak alınmıştı.

Üye olduğum zaman oruç ayına denk gelmişti.

biraz da ramazan davulcusundan olsa gerek,

böyle bişi çıktı işte ortaya. Son.
Sıcak ve kurak bir haziran ayının ilk perşembe günüydü.

O gün her zamanki gibi rutin işlerimi tamam....

Yok lan hikaye falan, nick işte amk*
Calistigim buroda hic is yoktu. O zamanlar aldim bu niki.
Aslında nickim bu değildi. Baktım sözlükteki bütün soysuzları kıldan ince laflarıma kesip biçiyorum, böyle bir nickte karar kıldım.
Minnos yanakli suratimin altinda tam bir seytan yatiyor yani bu kadar.
Kocaeli depremi sonrasıydı anasınıfındaki tek kız bendim, sınıf mevcudumuz zaten cok azdı. müsamerede hepsi şirin ben de şirine olmustum. Las ketchup ın sarkısı esliğinde popomuzdaki kuyrugu falan sallıyorduk, aklımda hep o zamanlar söyleyebildigim sekliyle kaldı.
uzun hikaye esasen. özetleyelim ve ilk sevgilimden kalma bir hatıra diyelim.

sene 2008.
kızılay'daydık sanırım. yanımdaydı ve ben başka bir kız geçerken dalmışım.
bana tokat atmıştı.

- bir daha başka kızlara baktığını görürsem babamın silahıyla vururum seni.
+ kıyamazsın sen bana, ama yine de vuracaksan illa "sapanlavurbeni"
sene 2003 falan elime ansiklopediyi alıp açtığımda ilk karşıma çıkan ilginç kelime. sonra baya bi araştırma sonrası oha dedim bu benim nickim olmalı. sonrasında mırc'da kullandım ve buralara kadar geldi.
kafamin cok karisik ve dolu oldugu bi gun can sıkıntısından sozluge uye oldugumdan mutevellit bu nicki almis bulundum.
yine gökyüzü görünmüyor bulutlardan. zaten etraftaki binalar, kravatlı adamlar iyice nefes almamı engelliyor üstüne bu kasvetli hava. kızılayda aval aval yürüyorum. yoruldum. oturdum sakaryada bir banka. telefonla uğraşıyorum. baktım uludağ sözlük. gireyim bakayım dedim. nick dedi? bi havaya baktım bi etraftaki kravatlılara baktım ve dedim ki işte benim şehrim bu. gri şehir. ve ben bu şehrin adamıyım. ait olduğum yer burası.
cm 01-02 oynayanların iyi bileceği Sergey Nikiforenko isimli futbolcuyla yıllarca her takımda aldığım çılgın adamın isminin kısaltılmışı. keşke oyunda olduğu gibi gerçekte de başarılı bir yıldız olsaydı...
bu başlığa bile yazacak bir şey bulamadım. gerisini düşünün artık.
Bundan 8-9 sene önce lisedeyken italyancaya merak salmıştım. O merakın neticesinde nickimizde italyanca bir şekil aldı.
içkiliydim...
Bir konuşma yaptım(muhtemelen ağır saçmaladım)
En Son Beni hunharca alkışladıklarını hatırlıyorum.
merhaba nalan bu sen misin...
güncel Önemli Başlıklar