Kızılötesi ışığa bakmıştım vikipedi'den. Sonra sözlüğe üye olmaya karar verdim. Spektrumda mor ötesi ışık yani ultraviyole ışığı da yer alıyordu. Aklıma o geldi üye olurken.
elf hayranlığı tamamen.
zamanında çoooook kafa kopardığımız için .
Nick aranırken yaptığım denemelerde türkçe karakteri kabul etmeyen uyarıyı görünce aynen aldığım gibi yapıştırdım.
anlat anlat bitmez bir hikayedir. bir kişiliğin nasıl oluştuğunu gözler önüne serecek derece de heyecanlı ve sürükleyicidir.
arkadaşlarımla girdiğim iddiaları kazandıktan sonra abin baba kıllı joe bildi derdim, aklıma geldi, yaptım, oldu.
hikaye degil gercektir.
Sevdigim sanatcilardan ilham.
Müzik dergilerinden kalmış herhalde aklımda.
Suratıma yediğim muşta sonrası atılan sekiz dikiştir hikayesi.
ilk nickim Almancada psikopat anlamina gelen syko' idi. bunun anlami, ilkogretimde arkadas ortaminda kotu arkadas ortamindaki arkadaslarim tarafindan konmustu lisede gecerliligini surduren bu nick, aslinda tum psikopat ruh hastasi mahalle abileri okul reisleriyle veyahut okulda % 90 sahislarin beni tabimasi munasebetiyle dalgami gecerdim sakasina bicak darbesi alan ben bu psikopat arkadasimi okul onun de once laf ile dovdum daha sonra. manevi abilerim tarafindan daga kaldirilip dovuldu. okulda daha bi saygim artmisti daha sonra okulu birakip acik lisede okudun hafta sonlari kucuklugumden beri calistigim muhasebe burosuna devam ettim acikogretim lisesi muhasebe ve finansman alanininda okurken duruldum ve zaten bunun bir cogu okudugum kitaplar sayesinde olmustur gercekten hayati anlamistim. daha sonra ise kendimi sozlerin dile getirimi ile degilde, yazi yoluyla ifade etmeye basladim. yazarlarin biyografi filmlerini izledim arastirdim ve birgun bu agir kisiligime uygun olmayan nicki Walon' u kesfettim walon aslinda ilk zamanlar kendim uydurdugum bir nick olarak bilinirken internetten yaptigim arastirma sayesinde isvicrenin bir kentinde kendi aralarinda konustuklari bir dil olan valonca yi buldum. ardindan kendi kisiligime ve ruhuma yaptigim yolculugu temsil eden walon nickini 4 senedir kullanmaktiyim. benim nickimin hikayesi bu dur.
Adım ve soyadım amk Kore savaşı'nda verecek değiller ya nicki.
benim anlatmama gerek yok herhalde. hep böyleydim.
bir yalçın çakır programındaki "sen çekmişsin bankadan 3 milyon 3 milyar 750 milyon" adında bildiğimiz sahnenin devamında ortaya çıkmıştır.
soyadım.
Sevdigim bir renktir. Gerci mavinin her tonu güzeldir bence.
En sevdiğim yerli filmlerden gora'da gecen bir replik.
Silmarilliondan.
Hayatın anlamı olan iki şey.
tyler durden almak istemiştim ama bunu alabildim anca benim ruh halimi teemsil eder kendisi.
boş adam'ın ingilizce olarak caf caflı hali.
Galaktik cumhuriyet Jedi tapınağı -padawan ışın kılıcı öğretmenliğinin 85 le atama yapması.
adım mikail ve en sevdiğim sahabe musab bin umeyr. Hepsi bu.
inanır mısın sözlük, ismimin yanındaki sayının anlamını ben de bilmiyorum.
attila ilhan- aysel git başımdan.