bugün

Henüz bitirmediğim kitapla ilgili spoiler yemek..
nedeni bilinmese bile kesin ileride olucak kötü bir şey için şuan moralim bozuk.
görsel

an itibariyle 0 km 20lik dişimi çektirdim, sopaya baglasan çekiç niyetine kullanırsın. evlat acısı gibi, agzımda bi eksiklik, kendimi boşlukta hissediyorum.
Hicbisey yolunda gitmiyo aq yerinde.
Allah kahretmesin yıllardır bulunduğum en iyi klandan atıldım. Gülmekten gözümden yaş gelen, karnım ağrıyan, haykırarak güldüğüm klandan hem de. Valla özledim ortamı.

Bida denk gelmez gari.
meliha bana uçan spagetti canavarına benziyosun dedi.
Çünküsü yok. illa ki sıkılacak. Sebebi olmasa bile.
Uyuyamıyorum.
sikimi fermuara sıkıştırdım :( canım sikim benim
Gereğinden fazla emek harcayıp sonra Ayrıldığım Derneğin bu cuma Aziz Sancar ile yemeğe çıktığını öğrendim. Uzun bir aradan sonra ilk defa kıskançlık duygularım yüz gösterdi abv.
Moralim bozuk cünkü cok kararsiz bir insanim. bu öyle bir kararsizlik ki insani hakikaten moral bozukluguna sürükleyecek derecede.
Sağ burun deliğim tıkalı.
panik atağım.
vücudumun sağ tarafı eriyor. ulan ne bok bir hastalık dicem ama hangi hastalık ne onu da bilmiyorum amk.

sağlık önemliymiş cidden.
görsel

Puu nalet olsun.

Wifi de yok ya la.
hak eden insanların hak ettiklerini bir türlü alamaması.
Her şey.
0:00 1:09
Zehir gibi mühendislerin memur olup, üretkenliklerini 3 kuruş devlet maaşına satmaları.

Fikri olan gençlerin parası ve yeterli takımı olmaması.

Yalama trollerin el altından zengin olması.

22 yaşından polisler şehit olurken yaşdaşı öğrencilerin karı-kız ya da erkek-koca diye heybeye ömür harcaması.

uzar gider...
Tam Şuanda acıkmam.

Gerçekten sinirim bozuluyor. Acıkan bölgelerimi aldırmayı düşünüyorum.
Bulamadığım kedi ismi.
Sınava 3 gün kalması.
Sevgime karsılık bulamadım.
Beklemek bir şeylerin geçmesini beklemek gelmesini beklemek düzelmesini beklemek daha iyisini beklemek benim moralimi hep beklemek bozuyor.
Dinlediğim şarkı.