bugün

Gördüğüm kadarıyla buradaki yazarlar oldukça yetenekli kişiler sanırım kız tavlama da da oldukça başarılıdırlar diye düşünmekteyim. Bence zekalarıyla kızı etkileyip işi çözüyorlardır.
hepsine aynı sarkıyı gönderip laf ebeliği yapıp arasından secmek.o biti bitiii.
mizahtır.öyle espri falan da değil.bi entrye 3 kez mizah yazıyorum seksi kızlar naber diye mesaj atıyor. bakınız bu da üç:
mizah.
(bkz: ona küçük sürprizler yapın)
seviyosan git konuş bence.
görsel
slm.
slm cnm.
pştt orda mısın.
çok güzelsin.
ben sözlük yazarıyım bak.
bak bu da en beğenilen entry im.
bi de erkekleri kız sanıp yazmasalar iyiydi.
önce açık oylayıp ona olan ilginizi belli edin, 10 dakika sonra "xxxxx entry niz ne kadar güzel olmuş, ellerinize sağlık" diyin. hemen numara olayına falan girmeyin, baştan ürkütmeyeceksin. cevap gelmeden asla ikinci mesajı atmayın, hevesli görünmek avı "ay bu bana yavşıyor" tribine sokar. cevap gelince, entry üzerinden yürüyün. kişisel bilgilere geçmek için acele etmeyin, cool davranın. sanki o size yavşıyormuş gibi, kısa ve öz şeyler yazın. önce tavlamayı aklınızdan çıkarın, çünkü buna kendinizi inandırırsanız avınız da durumu çakmamış olur. azıcık bile niyetinizin onu tavlamak olduğunu anlasa, anında ya mesaj atmayı keser ya da götü kalkar size trip atar hatta çirkeflik yapar. tabi bunlar tercih etmediğimiz durumlar, ama diyelim oldu. o zaman olaya ciddi devam edin, mesaj sonuna gülücük koymadan "kusura bakma bir daha rahatsız etmem" gibi bir cümle yazın. başında mutlaka "kusura bakma" olsun, yoksa sadece "bir daha rahatsız etmem" lafı çok sert kalır. yeni mesaj için kapıyı aralık bırakmak lazım, yoksa avı tamamen kaybederiz.

son mesajdan sonra kız "bu çocuk gururluymuş, ben yanlış anladım. gönlünü alayım bari" gibi şeyler düşünüp, beklediğiniz mesajı atacaktır. artık av size tav olmuştur, yanlış bir şey yapıp olayı bok etmezseniz iki güne kalmaz telefonda, bir haftaya kalmaz yüz yüze konuşur hatta kol kola sokakta yürüyebilirsinz.

önemli not : bu dediklerimi yazarın kız olduğunu kesinleştirdikten sonra deneyin, eğer yanlış analiz yapıp yine de başarılı olmuşsanız sıçtınız demektir.
güncel Önemli Başlıklar