bugün

Sabah 5'te kalktım sözlük, gözlerime uyku girmedi sözlük mutluluktar.24 yaşındayım ve bir kiza 17 yaşında hissedebildiğim o masum, o saf sadece buram buram aşk kokan duyguları tekrar yaşamaya başlamışım, evet sözlük aşık olmuşum ben. kendimi ona yakıştıramıyor. hadi ya benim sevgilim mi olarak o diye kendi kendime gülüyordum.

ilk görüşte kelimenim tam anlamıyla aşık olduğum kız aklımı başından almıştı, olur mu olmaz mu diye sorguluyordum kendimi
kafayı yememe ramak kalmıştı. gözlerime bakınca kendimi alamıyor, göz bebeklerinin içinde uzun bir yolculuğa çıkıyordum sanki. onla olduduğum zaman mutsuz, onla olduğum zaman dünyanın en mutlu erkeği oluyordum biranda.

Geçen süre zarfında herkes gözleriyle konuşuyordu sanki. herkes o konuşulamayan şeyleri bakışlarıyla ifade etmeye çalışıyordu. belkide sözcük kurmak zor geliyordu, belkide sevgiyi gözlerle ifade etmek insanın daha çok kolayına geliyordu.bilmiyorum ama birseylerin sonuca kavuşması gerekiyordu.

Dün gece oldu ve konuşmaya yüzlerce şeyi olan bu ciftt yine hiçbirşey sorgulamadan bakıştılar ve öpüşmeye başladılar. gözlerinde gördüğüm o ateş meğer aşkın ateşiymiş. meğer o bakışlardaki saflık aşkın saflığıymış. mutluyum sözlük. daha sonra konuşulmayanlar akarsudan akan berrak su misali sıra sıra konuşulmuyor başlanıyordu. oda beni sevmiş meğer bende onu...

ben dün gece aşkıma kavuştum sözlük. mutluyum sözlük mutluyum. bir rahatlama, bir huzur var içimde gece birde yatmama rağmen 5 kaltım sözlük. seviyorum sözlük seviliyorumda. senide seviyorum sözlük bunu unutma, sabahın beşinde beni dinlediğin için teşekkürler sözlük....
-itiraf ediyorum bazı yazarların yazdığı entryleri kıskanıyorum. benim düşüncelerimi benden önce yazmış olmalarına sinirleniyorum.
-itiraf ediyorum bir kaç ay sözlüğe girmediğim zaman kullanıcı adımı ve şifremi unutuyorum.
-itiraf ediyorum bu yazdıklarımı bir yazarın bile beğenebileceğini düşünmüyorum.
-itiraf ediyorum sürekli cümleme itiraf ediyorum diyerek cümlelerime başladığım için kendime kızıyorum ama yazmadan duramıyorum.
-itiraf ediyorum kimse beni tanımadığı için çok rahatım her zaman gizli olarak yapılan şeyleri ilgi çekici buluyorum.
önceleri world of warcraft'ı sevmezdim, oynamaya başladığım andan beri bırakamıyorum. blizzard yapmış abi...
sözlüğü unuttum, az önce gogıl'da birşeyler ararken sözlüğün varlığını hatırladım. Özür dilerim ulu sözlük.
yolda garip garip adımlarla yürüyen birini görürseniz şaşırmayın deli de demeyin. muhtemelen o benim, ve şarkının ritmine göre yürüyorum...
atarlı semtin giderli çocuğu mahidevran. neler eyledin sultanım.
Ukte ne arkadasim ne ise yarar nasil verilir.itiraf ediyorum bilmiyorum.
(bkz: Basini one egip utanmak)
zamanında facebook yoktu buralar hep tarlaydı hatırlarsın sözlük .*
karanlık, sessiz, siyah tavanlı bir odanın içinde, hareketsiz, yüzüstü sadece uzanmak istiyorum yere. duymadan, konuşmadan, kıpırdamadan. sanırım ölüm öncesi gibi. onca hayatın geçiine seyirci olurken yanımdan, döndürmek için kalp masajı yapıp, ambuyla soluturken; kendi nefesimin içime batıyor olması ve bunca isteksizliğe rağmen kalbimin ısrarla hala atıyor olması.. ironik. hayatın devamı için fazlaca yaşlı ve yorgunum.
Kendimi kaybettim.
dün gece erken yatmak istedim, uykumda gelmişti ohh. 10 30 a geliyordu saat, yumuldum hemen sıcacık yatağıma..

birden nefes nefese zıpladım yataktan, resmen nefes alamıyordum burnumda tıkanmıştı. yataktan kalktım anne diyorum ama sesim çıkmıyor. içimdeki korkuyu anlatamam sözlük, 4 5 defa bağırdım ama yok sesim çıkmıyor, sabitlendim yarı kambur bir şekilde. annem birden çıkıverdi karşıma tuttu beni dudakları kıpırdıyor ama ben duymuyorum. ve sonrasını hatırlamıyorum yığılmışım. hastaneye götürdüler, * uyandığımda serum felan takmışlardı.

annemin dediğine göre avaz avaz bağırmışım.

ve bugun kenin dediği şey: haftaya psikiyatr a gideceğiz.

sonuç

(bkz: epic fail)
yemeği tencereden yemeği çok seviyorum. annem yemek yediğim tabağı sorunca da yıkayıp yerine koydum diyorum. ve bunu düzenli olarak yapıyorum. biliyorum biraz iğrencim ama dayanamıyorum.
3 gündür çok mutluyum..
sevdiğim kızı görüp de görmemezlikten geliyorum. msnde mükemmel konuşmalar sergileyebilen ben, yüz yüze afedersin sik gibi kalıyorum sözlük. ayrıca bunu hatırladım ve şu an saçımı başımı yoluyorum.
bana "sen yüz çevirsen ay kapkara olur gamdan. ayında evini yıkmayı kastediyorsun, etme" demişti.
öyle sular aktı ki bu köprünün altından şimdi ben aynı sözü ona söylesem mi diye düşünmekteyim.
yarın vizem var, çalışmıyorum, ebemi zkeyim.
umut sarıkaya tipi mutsuzluğum var galiba. yazık lan halime acıdım şimdi...
köpeğimle ingilizce konuşuyorum.**
ilkolkuldayken sınıf başkanı yardımcısıydım, başkanımız da sınıfımızın en çalışkan kızıydı. ben de özeniyordum tabi başkanlığa, arada sınıfı susturmaya çalışyordum, sınıf defterini getiriyordum falan. bir gün bu başkan bana her horoz kendi çöplüğünde öter diye ayar vermeye kalktı.* tamam dedim zaten sınıfa sonradan gelmiştim ve çekingen bir kızdım, ses çıkarmadım. peki sonra noldu.
hoca bir sebepten beni başkan yaptı. sınıfın en çalışkan kızı da benim yardımcım oldu sözlük.
(bkz: alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste)
lan yıllar olmuş hey gidi...
filmlerde kartlara bakmadan kart karıştıran adama hep özenmişimdir...
benim bıyığım pek gür çıkmıyor sözlük. geçen gün traş olurken sakalı almış bıyığı gayrihitiyari bırakmışım. öyle bir anda aynaya bakınca kendimden tiskindim sözlük. öyle badem bıyıklı bildiğin akpli gibiydim. resmen tiskindim kendimden be sözlük.
itiraf ediyorum sözlük ben bir pisboğazım.
Ağzımın sardığı bilimum yiyeceği yiyorum. Çiğköfteye, cipse bayılıyorum. Bezelyeden nefret ediyorum ama amerikan salatasındaki bezelyelere bayılıyorum. He bu arada çok zayıfım.
bugün türkmen bir arkadaşımın azerbaycan uyruklu arkadaşı ile konuşuyoruz.Arkadaşım beni tanıştırdı kendisiyle Azer'de baktı baktı:
---Senin arkadaş da pek pezevekmiş
+Caner ne diyo lan bu ibne
-La olm o anlamda değil.Has,güzel adam demek.Övgü la işte.
+Hee iyi o zaman.Sağol yavuz,sen de çok pezevenk birisine benziyorsun.
---Eyvallah gardaş.Caner hala kerhanede mi kalıyorsun?
+He valla,çıkamadık bir türlü.

böyle uzadı gitti.Kerhane de yurt demekmiş.Bunları bilmeden Azerbaycan'a gidecek olursa kan çıkar amk.
herkese sınava çalışıyorum diyorum ama çalışmıyorum sözlük. yapamıyorum. şemsiye açılacak son gün biliyorum, olmuyor.
her okulda, her fakültede, her bölümde, hatta her sınıfta bir tane tip vardır, öyle bir hava uyandırır ki insanda, okulla, derslerle, sınavlarla ilgili bütün cevaplar ondaymış gibi bir havası bulunur. bir bakışta dersin ki, benim kafamdaki sorunun cevabı bu adamda. tanımasan da hiç çekinmeden yanına gider maruzatını söylersin, çünkü tersleyecek izlenimini de vermez, eminsindir sana yardımcı olacağından.

bu tipin anadolu üniversitesi iibf'deki şubesi benim.