bugün

sözlük şu an şoktayım. elim ayağım titriyor. sözlük alışkanlığıyla msn penceresi açıkken f5'e bastım. sonra sözlüğe döndüm. ulan dedim metafizikcell ne adamsın. metafizikcell diyorum ben kendime evde. neyse işte. sözlüğe yazdım msn'i yenilemek diye öyle bir şey yokmuş ama msni yenilemek başlığı varmış. dur gireyim bi entry dedim. bi baktım başlığı 1 yıl kadar önce ben açmışım. kimse de bir şey yazmamış. hayret. ne acayip. aslında çok acayip gelmişti ilk başta da öyle şoka girilecek bir şey de değilmiş. öyle yani. ben bunu itiraf ediyorum. off yine olmadı.
bu gün patron amca ya yalakalık yapan stajer arkadaşı gördükten sonra kalan hemcinslerimin neler yapabileceği konusunu kestiremedim sözlük...
yarına yetiştirmem gereken tek sayfalık bir yazı var. saatler ilerliyor, "nasıl olsa tek sayfa yahu, yazarım 2 dakikada hemen " diye sürekli erteliyorum. tam 1 hafta oldu hâla yazacağım.

ortalıkta artistik akrobatik dolaşan bir tip olmama rağmen, çekingen birisiyim. zirvelere gitmek isteyipte bu yüzden gidemiyorum.

edit : vay anasını bu sorundan muzdarip bayağı kişi çıktı. diyorum da biz çekingenler olarak ayrı zirve düzenleyelim *. *.
itiraf ediyorum ;

şuan okuduğun entry benim tamı tamına 1000. entryim.
internette eskisi gibi keyifli sohbet ortamları olsun istiyorum. facebook'taki veya yeni nesil network sitelerindeki gibi seçmece karpuz tadında değil de, random mesaj atıp ilk önce karşıdakinin kız çıkabilme ihtimalini, sonra da güzel çıkma ihtimalini sevmek istiyorum.

aslında canım sıkılıyo lan.
romantik komedilere ara vereyim dedim. spartacusa başladım yine de göz yaşlarımı tutamadım. çok romantik çok duygusal adamım be sözlük çok.
(#9570972) ceketin cebinde taze taze 1 paket sigara duruyor sözlük. üstelik yetmedi, kesmez bu, havalarda soğuk diye bir de cep kanyak aldım. *.
itiraf etmeliyim ki meslek liselilerin 2 yıllık bölümlerde, düz liselilerden ne kadar daha avantajlı olduğunu bilmiyorum. bilen var mı merak ediyorum. öyle bir itiraf benimkisi.
birisi itiraflarımı okuyup hepsini artılıyor. yiyorsa bunu da artıla lan. ya da özelden ulaş bana, bende itiraf bol. *
çanakkale'ye 2010 japon yılı etkinlikleri için gelen ohtaka sizzle'ın konseri hayatımda gittiğim en iyi konserdi. tekrar olsa tekrar giderim.

japan is best!
herşeyi gören bi mantığım olmasına rağmen bazen gereksiz şeyler yapıyorum.neden yaptığımıysa bilmiyorum hani o mantık ne dicen şimdi bana sen.
kendi kendime kızıyorum sözlük ama beni hiç iplemiyor.
içimde iki kişi tepişmekte.
sözlükte yazarlırğımın bi gizemi kalmadı. eski kız arkadaşım ki kendisi şarlok holms gibidir beni burda da buldu. buraya yazıyorum akşamına bana msj atıyor yazdıklarımı. şimdi büyük ihtimal bunuda okur o .sana burda sesleniyorum;

ne biçim kızsın la sen. uydudan da takip ediyondur sen beni manyakkk. bunu okursan eğer mesaj atma. utanırım kem küm ederim.

edit: dedim arkadaş dedim. okumuş işte. bide tafra yapıyor. sensiz manyak diye. *
küçükken sevdiğim, önemsediğim insanların başı falan ağrıdığı zaman dua ederdim nolur benim başım ağrısın onunki ağrımasın diye. geçen gün farkettim ki hala yapabiliyorum bunu. ama artık azıcık ağrısın onunki yarısını bari bana ver diyorum... *
şu an aşırı derecede hastayım. ama hasta olmamın sebebi de benim. sen sabah kalkıp saçlarını yıkayıp eskişehir'in ayazına çıkarsan tabiki de hasta olursun. çekicem bu hastalığı suç benim. işin kötü tarafı benim hastalanmamla kombinin bozulması eş zamanlı olarak gerçekleşti. yani ev şu an aşırı derecede soğuk ve ben aşırı derecede hastayım. hadi hayırlısı.
akşam yürürken arkamdan birinin beni geçmeye çalıştığını farkettim, bir yandan art niyetli olabileceğini de düşündüm. bunun üzerine ben de hırslandım, geçmesine izin vermemek için hızlandıkça o da hızlandı. bir müddet sonra artık dayanamadım ve arkama baktım: meğer gölgemmiş!!
Bursa merkezde ***bulunan arkadaşlara, "bizim orası deniz kenarı, üfür üfür esiyor, sahilde içmek zevkli" diye artistik hareketlerde bulunuyorum. Koca yaz sorsalar 3 kere indim sahile, onda da arkadaş zoruyla içmek için.
Mahalledeki Trabzonun bi yeri olan Ağasarlar derneğini milletten duyarken hep Ağırsağırlar derneği sanırdım. "Abi ağırsağırlar derneğinden hemen dönünce ilerde" filan diye gelirdi kulağıma. Lan böyle dernekmi olur be derdim hep kendi kendime. Ta ki arkadaşa bişey anlatırken, "ağırsağırlar derneğinin oralarda bi yerdeymiş galiba" diyince arkadaşın gülme krizine girmesiyle yanlışımı anladım ... :S :(
Herşeyim kayıp gitti ellerimden galiba ; öyle sanıyorum.
kalbim çok fena... her anlamda...
facebookta hiç tanımadığım çiftlerin mutlu ve güzel fotoğraflarına bakıyorum sözlük. bunu üşenmeden mütemadiyen her gün yapıyorum. sanırım akli dengemi kaybediyorum ya da bünyemde ki doğru-düzgün hatta tekdüze bi ilişkiye olan ihtiyacı böyle karşılıyorum. ama sonumu hiç iyi görmüyorum sözlük.
bütün gün bir fuzuli beyitinin ilk mısrasını hatırlamaya çalıştım. zaten keyfim yok. hafızaya bak ya.

Aşk derdiyle hoşem el çek ilacımdan tabîb,
kılma derman kim helakim zehr-i dermanındadır... bu beyit...
ruhsal durumum nasıl olursa olsun TNKnin söyle ruhum albümündeki türkü yü dinleyince acayip hüzünleniyorum. içimde bir yerleri sızlatıyor ama neresi çözemedim henüz...
2 yıllık meslek yüksek okuluna girmek isteyen bir düz liselinin, meslek liseliye oranla nasıl bir dezavantajı var bunu bilmiyorum. herkes meslek öncelikli aga diyor. ne ulan o öncelik ne? yardım bekliyorum adım össge.
adam gibi huylara sahip olmak istiyorum sözlük.alışkanlık ya da.
-mesela idolümün portnoy olması kötü değil de bateri adına en ufak bir bilgi birikimi olmayan biriyim bana hep saçma geldi bu yüzden.
- ben de kahve,şarap sevmek istiyorum,eziliyorum büzülüyorum.starbucks'ın bi' anlamı kalmıyor haliyle..
- her şeyin farkında olmama rağmen çok özlüyorum sözlük.ben hala aptalın tekiyim.
bazen o kadar çok ve içten beddua ediyorum ki, kendim bile şaşırıyorum nasıl oldu da bu kadar nefret doldu içim diye ve sonrasında da korkuyorum.
güncel Önemli Başlıklar