bugün

oyunlar1 com'da ciddi anlamda takılıp oyun oynuyorum.
sözlük...
kazık kadar oldum ama hala balon şişirirken ve bir şeye lastik geçirirken korkuyorum.
biri patlayacak diye, biri de kopup suratıma çarpıcak diye.
sozluk....

ben...ben bunu nasil soyleyecegimi bilmiyorum ama...sozluk ben seni aldattim. sana cok kizdigim, ayar uzerine ayar yedigim, tek bir arti oy bile alamadan devamli eksilendigim bir gece x sozluge uye oldum. alkolluydum ve kizgindim, gozum donmustu. sonra arkasi geldi bir sure engel olamadim. devamli mailler atiyordu bana sana herseyi soylemekle tehdit ediyordu bende bir kac entry girdim oraya... ama emin ol her entry girdikten sonra aklima sen geldin, kopek gibi pisman oldum. uzgunum sozluk beni affedebilecek misin?
ben hala tema kullanamadım bu sözlükte.
bundan yıllar önce bir muhabbet kuşum vardı sözlük. koşmasa da uçardı, konuşmasa da öterdi. severdik ailecek kuşumuzu.

ailem bir haftalığına tatile gitmişti. ben, bilgisayarım ve ultima online üçlüsü orgy yapmaya karar verdik. aradan 5 ya da 6 gün geçti bu faaliyete başladıktan sonra. işte o gün aklıma geldi annemin tam kapıdan çıkarken söylediği söz,

+ bak kuşun yemi akşama biter. yem koymayı unutma emi, benim akıllı oğlum.

hemen koştum olay mahline. zavallı bi deri bi kemik, açlıktan ölmek üzere. hemen koştum gittim çarşıya yem almaya. nitekim aldım da. kafese koştum, bakmaya korkuyorum, olacaklar içime doğmuş sanki.

bir cansız beden yatmakta kafesin içinde. panikledim. titremeye başladım. kafamda 10^7 tane düşünce. en kolayı en son geldi aklıma, gittim gömdüm kuşu.

ailem geldi, kuşu sordu.

aynen şu bakışla; http://link.imgshare.us/0rjK8G

+ oda havasız kaldı, camı açtım. uçtu, kaçtı. çok üzüldüm ben. siz yoktunuz.
- üzülme oğlum alırız yenisini. kuş bu, uçar.

çok pişmanım sözlük. ben aslında balık falan beslerim, arada kedi tekmelesem de severim hayvanları. unuttum be sözlük. iyi insanım ben aslında.

lan tamam gelme üstüme işte,

skill kasıyordum ben.

(bkz: skill kasmak)
yorum farkı'nda altta yazan kongar barlası tek bi kişi sanıp "kongar barlas bunlardan hangisi? adı kongar olduğuna göre kesin şu top sakallı olandır. onun adı kongar'a benziyo" demiştim.
hani ileti saklayabiliyoruz ya sözlük, böyle yayınlanmadan köşede duruyor. işte onu kişisel not defteri gibi kullandım sözlük. yok bitmedi daha. hani başlığı açınca çıkıyor ya yarım kalan ileti. aradığım yani not ettiğim şeyin hangi başlıkta olduğunu unuttum. dahası panikle sakladıklarım butonun var olduğunu da unuttum. yok yok salak değilim. sadece alışık olmadığım bir şey bir şeyleri istismar etmek. onu da beceremedim işte.
ben artık çok utanıyorum sözlük senin içinde bulunmaktan.
saygı ve sevgi çerçevesi içine bir türlü giremediğim için üzülüyorum sözlük. çünkü o çerçevenin içini saygısız ve bir çok kendini bilmez doldurmuş. ben ne kadar ''hayır, yapmayın, bu benim görüşüm, beni de alın içeri'' desem de itelenir dururum sözlük, bakma öyle birşey yap sözlük! bugün yine utandım senden, kızardım lan... allah için göz yaşı dökmek başlığını açtığımda bir de ne göreyim, başlığımın hemen altında 21 yaşına kadar cinsel deneyimi olmayan kız başlığı yer alıyor! yahu uçuk olurda bu kadar olmaz ya... çok, çok, çok umursamasız, hadi itiraf edelim. ben veya bir başkası ciddi bir konu yazmış, bir an için bazı şeyleri görmenizi istemiş ama yok... kadının kalçası daha ilgi çekici oluyor veya o konuyla alakalı geyik türü bakınız vermek. herneyse. işte ben bunu görünce öyle sıkılıp bozardım ki anlatamam. kimbilir kimler nasıl hal almıştır.

sözlük, yüzüm kızardı... yeter artık.
itiraf ediyorum buraya gelme sebebim başka bir yerden atılmam ve bir itiraf daha çaylaklıkdan yeni çıkmama rağmen gammazlık başvurusunda bulundum.
sözlükte deşifre olmak insanı yazmaktan soğutabiliyormuş,insanın yazabileceklerinin sınırlanması ve her yazdığı yazıyı süzgeçten geçirmesi mi gereklidir sözlükte birileriyle tanıştıktan sonra; çünkü ben her yazdığım yazıda kalbimden birşeyler katıyorum yazılarıma ve her yazım bir olaydan etkilenip duygularımın ellerimi istemsiz haraket ettirmesiyle yazılarımla buluşmuştur.

her yazdığınız yazıda yanlış anlamalar çıkarılabiliyorsa, sizin hayatınızda sahip olduğunuz ve kendinize özel olduğunu hissetiğiniz yazma lüksünü sizden alabiliyorlarsa, evet bu sizi sözlükten soğutuyor..

ne yazacağım, kim beni yanlış anlayacak kaygısı yaşamadan yazdım tüm yazılarımı, hepsi kendimeydi halen öyle yazdıklarımdan kimse alınmasın!

Ve şu gecenin köründe son kez söylemeyi borç bilirim yazdığım her yazıyı süzgeçten geçirmeyi düşüneceğimi kimse sanmasın...

Yazmak özgürlüktür!

Özgürlüğümün tadını çıkarmaya devam edeceğim...

bu sözlükte yazı yazan herkese saygım var kimseye nefretim ve kötü düşüncelerim yoktur çünkü bu sözlükteki hiç bir karakter benim gerçek dünyamda yaşamamaktadır...
gidiyorum sözlük...

evet gidiyorum, hem de çok uzaklara. öyle böyle değil, uçakla 24 saat. kıtaları, okyanusları, aşa aşa gidiyorum sözlük. buradaki rahatımı, dayalı döşeli, digitürklü öğrenci evimi, hatta ve hatta arabamı, kısacası rahatı bırakıp gidiyorum. en zoruda cimbom'u bırakıp gidiyorum. ne uğruna mı ?sadece bir gıdım huzur ve sömürülme duygusundan uzaklaşmak, bütün istediğim bu, daha fazlası değil.. ailemi karşıma alarak gidiyorum. günlüğü saati 4 dolara mcdonalds da tuvalet temizleyeceğimi bile bile gidiyorum koşar adım, yüzümde aptal bir tebessümle. okul falan bahane sözlük. tamam gideceğimiz üniversite iyi falan da koyayım eğitimine de, diplomasına da. ne vardı, insanımız böyle menfaatçi, arkadaşlarımız kahpe, sevgililerimiz ikiyüzlü olmasaydı da biz de burada kalsaydık. bilmediğim, görmediğim, hayalini bile kuramadığım bir yere gidiyorum sözlük. avustralya'ya gidiyorum.

neden mi ?

eski yaşantımdan kimse yanıma gelemesin, beni bulamasın, benden uzak olsun diye. hoş zaten geleceklerini düşünmüyorum ya..
inek öldü süt tükendi....
sozluk gece gece bir sen kaldin bir ben. asik oluyorum galiba sozluk ama bildigin korkuyorum.
kendimden korkuyorum artık sözlük. bir şeyler kontrolden çıkmakta ve ben sadece izlemekteyim.
Her gece annem ve babam uyudukdan sonra balkonda sigara içiyorum.
şu saatte (benim gibiler için geç bir saat) uyanıksam bunun tek sebebi yanlızlık. nasıl oluyor ben de bilmiyorum ama öyle.
Kimi zaman yazarların kimselere söyleyemediği çok ciddi mevzuları içerir; kimi zamansa geyiğin dibine vurmuş yazarlarca dalgaya bağlanır.

örn1:

Eski sözlüğümü çok özlüyorum.

Örn2:

Ben aslında ajanım. Yan sözlükten gönderdiler. Oraya bilgi sızdırıyorum.

(bkz: Yersen)*
sozluge yazmaya basladigimdan beri soylemiyim soylemiyim diye kendimi tutuyordum. ama artik yeter dayanamayacagim;

(bkz: off cok yakisikliyim ulan)
Sözlüğe yazmaya başladığımdan beri kız tavlamaya çalışıyorum. Mesaj attığım yazarlar hep erkek çıkıyor.

Kaçırdınız mı lan bayanları? Ben bayan olsam ben de bu sözlüğe yazmam.

Yok şakirtmiş, yok ateistmiş! Yukarda da biri osurduğunu anlatıyor! Hey Yarabbim!
itirafın da bir yeri sitesi var dedirten hede.

b.kum sanıldığı gibi pembe değil. * *

edit: bu kadar eksilendiğine göre harbiden pembe s.çan kızların varlığına inanlar varmış hissi uyandı içimde. iyi ki itiraf etmişim. aydınlansın gece biraz. *
bazen yazdıklarimi ben de anlamiyorum degil ki siz anlayacaksiniz. bosa palavra sikmayin. nişan alin.
* ibrahim tatlıses in yalnızım dostlarım şarkısındaki mantık hatasını anlamıs insanlar çok büyük insanlardır benim gözümde," lan madem yalnızsın bu dostlar neyin nesi " açıklamasını ilk duydugumdaki şaşkınlıgımı tarif etmeye yarayacak kelimeleri bulmakta zorluk çekiyorum.

* kabristanı yıllarca bir memleket zannederek yasadım ben.

* halı saha maçını izlemeye gelen kız performansımı etkilemedi diyen ergen benim gözümde hiçtir.
*
sevdiğim adama haber verdim,21 dk ya kadar gelmezse yarım bardak hapı iki seferde içip,ardından bileklerimi kesip,ardından da gazı açıcam.neden mi şu boktan dünyaya geldiğimden beri kader dediğiniz şeyi kadersiz olarak yaşıyorum,tanrının cennetine de cehennemine de inanmıyorum o gelirse inanmak için bir nedenim olacak,yoksa gebermenin zevkini tadacağım ve insanlar benim için aşırı uçlarda yaşıyor diyemeyecek aşırı uçlarda öldü diyecekler,yapacağım göreceksiniz,intihar ediyorum deyip ertesi gün yeni bir yaşama aynı kısır döngüye uyananlardan olmayacağım,ya gelecek ve yaşamam için bir sebep verecek ya da ben gebereceğim.17 dk.
hoşçakal sözlük daha sonra arıcam seni...
her akşam yatarken, "ulan uykumda biliçaltımdaki düşünceler bir araya gelecek, ortaya süper, felsefi fikirler çıkacak" diyorum ama yine mal gibi uyanıyorum.
itiraf ediyorum, yolculuktan korkuyorum. bu korku yalnızca şehir içinde geçerli olmuyor, ancak ne zaman uzun yola çıksam stres ve panik içerisinde zaman geçmek bilmiyor. bu yüzden, bursa' dan sıkıldığım halde, ayrılmıyorum.