bugün

su gibi yaşa
kar gibi yağ
dağ gibi kaç benden.
https://www.youtube.com/watch?v=3R8mPft2jZQ
cok bunaldim biktim her seyden ya. hicbir sey konusmadan birinin dizine yatmak istiyorum sadece.
Galiba bu kez gerçekten sınırıma geldim, ne güzel her şey yolunda gidiyor rayına koydum bir çok şeyi diye sevinirken elimde ki onu da zar zor toparladığım akademik hayat dışında hiçbir şey kalmadı, her şeyde bir başarısızlık her şeyde bir sorun, pot kırmalar sonuncusuyla artık bardağı taşıran son damlaya ulaştım tam kendimi sevmeye başlamışken artık eskisinden de nefret ediyorum.
millete depresyondan nasıl kurtulduğumu, neler yapılırsa iyi olur diye tavsiyeler verirken artık hangi damarı kesersem etkili olur ve hangi zehrin yapımı kolay ve erişilebilir diye anatomi kitapları ve kimya formülleri kurcalarken buluyorum kendimi.
kendi yaptığım salaklıklara, beceriksizliklere, başarısızlıklara, gerizekalılıklara artık tahammül edemiyorum herkesin güzelce yürüttüğü bir çok şeyi bok etmekten yoruldum birisine derdimi anlattığımda verdiği işe yaramaz genel jenerik sözcükleri duymaktan da bıktım insanlardan genel olarak zaten bıktım tiksindim nefret ettim kendimden de öyle vücudumu boydan boya yarıp içinden iğrenç benliğimi bir iltihap gibi söküp atmak istiyorum.
Rus kızlarını fazlasıyla görüp beğendiğimden artık türk kızlarından nefret ediyorum.

Az önce 21 yaşındaki bir rus kızıyla tanıştım ve tanıştıktan 10 dk sonra ilişkiye girdik..

Türk kızı olsa erkek gibi suratı kıllı kolları yetmiyormuş gibi, selam versek imdaaat sapık var diye bağırır aq kezbanlari!
hayallerimde sıcak olanın gerçekte olabildiğince soğuk ve umursamaz olması hayatın güzeli elde ettirmemesinin bir kanıtı.

saatlerce izleyebileceğin birinin sana gözünün değmemesi yıkıcı ve çok yorucu.

umarım, en azından, gözümün rengini bilir.
"Ah, kimselerin vakti yok durup ince şeyleri anlamaya."
Kalbim o kadar kırık ve o kadar mutsuz ki kendimi iyi hissetmek için her boku deniyorum, denediğimle kalıyorum. Hayatımın en boktan dönemlerinden biri daha, zaten bitmiyor ki boktanlık ve o kadar ilginçtir ki dibi gördüğünü sandığın zamanların sadece bir yanılsamadan ibaret olduğunu anlayamıyorsun. Belki de tüm bu boktanlığın içinde herkes kendi boktanlığıyla uğraşıyordur. Bu kadar çok bok dediğim için üzgünüm ama burnum boktan çıkmıyor ki. Zaten üzgün falan da değilim, nezaketen söyledim.
Allah tüm düşüncesiz, bencil, vicdansız ve kötü insanların belasını versin. Amin.
Hırpalamadan sev beni tanrım, yok mecalim hırpalanmaya ve hatta sevilmeye.
hali hazırda üşütmüşüm burnum iki çeşme olmuş akıyor. belediye otobüsündeyim. az önce otobüsteki herkes telefonuna bakarken burnumu ön koltuğa sildim.
76D uyuma
Yorgunum. Her şeyden herkesten yorgunum. Grileri sildim hayatımda, tahammülüm yok. Küçücük şeylere üzülemiyorum ve hatta büyük şeylere bile. Ve beni üzen ne varsa kendimden uzaklaştırmaya meyilliyim. Böyle yaşamak da zor geliyor artık. Aşkmış sevdaymış bunlar da boş geliyor. Verdiğim sözleri tutmayı çok isterdim bunun için de hep uğraştım ama bana verilen sözler ya yalandı ya unutuldu. Ben kendi verdiğim sözleri tutmaya çalışırken söz verenlerim kendi sözünü unuttuğu için tutamadım verdiğim sözleri. Olsun pişman değilim. Canları sağolsun. Canımı yakanların, kalbimi kuranların, göz yaşımı acımadan akıtanlarınncanları sağolsun.
bugun pisman oldugum ve kimseye anlatamayacagim bir sey yaptim. Hic hos olmadi bu be.
Çok mu şey istiyorum bilmiyorum. Sadece tüm kalbimle gerçekleşsin istiyorum. Lütfen olsun dilediğim şey. Bu kadar sözlük.
Az önce bıçak yalarken dilimi kestim. Fantezik bir şey değil krem peynir yalıyordum. kan tadı gelince farkettim ağzıma. Umarım ölmem yarına kadar.
Kardeşim doğduğunda 6 yaşındaydım annemin hamile olduğunu rüyamda görmüştüm sonra hastanenin o merdiveninden çığlık atarak indiğimi hiç unutmam çünkü kardeşten çok arkadaş geliyordu bana bütün hayatım boyunca yanımda olacak biri anneannem daha doğmadan başlamıştı onu koruyup kollayacaksin demeye. Bana zarar veren birinden korumuştum ilk onu o günden sonrada hep korudum... 25 yaşındayım sözlük 19 yıldır kardeşim var ama dün abla oldum o kadar çaresizdim ki hayatımda yeni bir tramvaya yol açtı bu durum hatta hepimizde onun 2 yıldır çektiği acıyı içinde bulunduğu buhranı fark edememişim ama insanın gücü yetmezmiş Allah korusun diyoruz ya böyle bir şeymiş hayat...bugün abla sanki büyük bir hastalığım varmış ve ben iyileşmişim kendimi çok yorgun hissediyorum dedı ya sözcükler düğümlendi boğazım da sadece şunu anlamam gerekiyor insan çok aciz bir varlık...
Sonra birbirimize "iyi geceler" demeden uyumaya başladık. En acısıda buydu.
Bu başlığa ilk defa yazıyorum. Paylaşıma değer ya da içimi dökecek bir yaşanmışlık bulamadım. Yaşadığım her an şu hafızamda "sadece benim hikayem bir başkasının hikayesinden daha fazla bana ait değil."

itirafsa şu; seni hep sevdim sbahha
bazen yalnızlıktan sıkılıyorum.
Kimseye itiraf edemediğim gibi buraya da yazamıyorum. Belki bir gün.
ufaktan deliriyorum galiba.
Sevmediğim ne kadar insan varsa, bana kin besleyen ne kadar insan varsa, bana kötülük yapan ne kadar insan varsa, bu enrtry eksileyen ne kadar yazar varsa hepsini gondiklemek istiyorum.
Üzdüler albayım.
la bu 15 temmuz kasırgasının ta damına koyam

tam zamanında geldi, işimiz vardı amk.

hep bu donsuz dincilerin uğursuzluğu.
Yalnızlıktan çok sıkıldım ama arkadaşlık da kuramıyorum.
kafamdaki sesleri susturamadığım için kitabı ancak müzik dinleyerek okuyabiliyorum. Ne diyeyim ki
Bu dünyadaki en yalnız insanmışım gibi hissediyorum sözlük kocaman bir boşluk içindeymişim gibi...
Onunla yapmak istediklerimle ilgili bir liste yapmıştım. Gittiğimiz her yerde bol bol fotoğraf çekinmek, Akvaryuma gitmek, çizgi film izlemek, tiyatroya gitmek, herhangi bir kursa gidip bir şeyler öğrenmek, birlikte resim çizmek, kitap okumak gibi basit bir liste yapmıştım. Çok zor değildi aslında bunları yapmak Kağıdı yırtıp attım gidip başkalarıyla gezdikçe onunla yapmak istediklerimi başkalarıyla yaptıkça vazgeçtim.
4 yaşındaki uzun sapsarı saçlı, yumuş popolu, tombul yanaklı yeğenimi gördükçe, baba olmak istediğimi hissediyorum.

Öyle bir tatlılığın babası olmak nasıl bir şeydir acaba?