bugün

itiraf mı istiyorsun? Bugün de mutlu olamadık. Yarın da olamicaz. Sırf bu yüzden sabahlara kadar oturuyoruz ya hani. Gece yazamayız biz. Uyandırmaya kıyamayız ya hani. O yüzden mutlu olamicaz hiçbir zaman. Yüzümüze gülen hep bir paket sigara olacak sırf bu yüzden.
gündemdeki tüm haberlerden inanılmaz şekilde sıkıldım ve bunaldım.
herkesin tabi ki düşünce özgürlüğü var fakat sosyal ağda popüler yazar gibi takılan kimliklerin düşüncelerini kusura bakmayın ama sikesim var.
ya bu kız gene geldi hayatımı alt üst etti ve bugün yine gidecek. ve ben yine ardından bakakalacağım. yine özlem, yine hüzün, yine hayal kırıklığı bol bol yani.

beni bu kadar etkilemeyi nasıl başarıyor anlamış değilim. ya kız büyücü, ya da ben iflah olmaz mal bir aşığım. galiba ikincisi.
Hayatımın en berbat 1yılını geçirdim ve geçirmeye devam ediyorum.
Sevgilimden ayrildim. Çok fazla özlüyorum ama ne ne yapsam boş. Yeni bir ilişkisi var bile.
Bu sene kpss hazırlandım ilk bölüme kadar her şey güzeldi, bugün onu da batırdım. O defter de kapandı artık.
En önemlisi de annemin hastalığı iyice ilerledi beynine sıçramış şimdi de ve ben bu süreçte hayatımı devam ettirmeye çalışıyorum. Annem için yapacak hiçbir şeyin olmaması sinirlerimi bozuyor.
Hayatımdan 2015-2016 sezonunu çıkarmak istiyorum velhasıl kelam.
Şu bir haftalik boslugumu sizi trolleyerek gecirdigim icin ozur dilerim arkadaslar.

Rezillikleriniz aramizda kalacak merak etmeyin. Nick altimda sovme hakkiniz saklidir.

Eger o fotograflardan yararlandiysaniz bu siz, kiz ve tanri arasindadir. Pislikler *

Hadi bye.
Bu çocuğu anlamak zor mesaj atan o sonra konuşalım diyen de o. Bazen cidden sıkıyor insanı
Uzun yıllar oldu sözlüğe girmeyeli, burada yazmayalı, okumayalı. Çok düşünmedim üzerine; bazı kızgınlıklarım vardı, bugün durdum düşündüm ama neye veya kime kızdığımı anımsayamadım... Unutmayı sevmem genelde lakin sanırım bu "unutuş" iyi oldu sözlük...
Çok sinirliyim ara sıra bazen genellikle sık sık...böyle şiddet gibi değil sinirim...içten

tıpkı ölse toprağa bile faydası olmayacak bazı pisliklerin,
toplum içinde giyindikleri kıyafetlerle adamdan sayılması gibi...çok.

jip yarıştıran güzel müslümanlar da gördüm ben.
gencecik çocukları diri diri toprağa gömmüş komünistlerde...
samiriyi seçmiş din taraftarları da gördüm,
para için karısını kızını satanlar da...
insana tapanlar da, gökyüzünde olduğunu sandıkları allaha tapanlar da.

gördüm çünkü bu hayata hatrı sayılır bir emek verdim.
görmeseydim.
hala ölü olurdum belki.

sinirliyim evet. insan görünümlü orospu çocuklarına çok sinirliyim mesela.
milletin gözünün içine baka baka yalanlar sıralayan politikacılara,
ve hatta bu pisliklere ölümüne bağlanmış organizmalara da sinirliyim.

fedakarlık; hayatta ki en değerli davranış/eylem biçimidir.
yer yer sekar denen çukurda nefessiz kalıyorsak eğer fedakarlık eylemini
eksilttiğimiz içindir.

götünüzü yaydığınız sıcak koltuk dışında da hayatlar var.
bir nefes ya da bir lokmaya muhtaç insanlar var.
var da var...

pisliğin doruğuna ulaşmış insanlık. tv, telefon, reklam vs. bir yığın teknoloji ile beyninize her gün tecavüz ediliyor.
yalak ağızlının biri her gün ama her gün elinde mikrofon afiyetle siktiği kardeşlerine/vatandaşlarına
olmayan aklıyla ahkam kesiyor.

sinirliyim evet. gel de olma.

şucu ya da bucu olmamdan size ne? benim sosyalist ya da kominist ya da budist ya da bilmem ne olmamın topluma bir zararı yok.

ve fakat senin o ahmak kapitalizminin, sömürünün, özgürlükle süslenmiş liberalizminin, tek tip itaatkar kullar yaratma
faaliyetinin, cemmatler oluşturmanın sadece bana değil tüm ezilenlere, açlara, yoksullara, hakları yenilenlere,
adam gibi yaşamaya çalışanlara zilyon tane zararı var.

alın amk. sinirlenme hakkımı da alın elimden. zihniyetnize hizmet edecek kulların sayısını artırın.
siz o yığınları biat ve şükür masallarıyla uyuturken her türlü orospuluğu çevirin sonra kalkın benim sinirime/isyanıma laf edin.

çok özür dilerim ama annnenizin kıymetli amına kadar yolunuz var.
birilerine etiket takmak ahmaklığınızla birlikte hayatta hardcore tecavüze uğrama hevesinize şaşmamak elde değil.
iyi domalın ve iyi sikilin.

benim küfürlerim sizin eylemleriniz yanında berrak su kadar temiz kalır.
vicdanlıymış gibi yapan sahte dünyanızı sikerek hayırlı hayatlar diliyorum.
En güzeli unutmak bugün bunu daha iyi anladım umudum tamamen bitti.
birkaç gün isyan ettim neden ya dedim neden hep benim başıma geliyor ki neden ben mutsuz olmak zorundayım sonunda öyle bir şey geldi ki başıma onların hiç olduğunu farkettim keşke ama keşke önceden anlasaydım. artık çok geç..
kötü gidiyor her şey. bundan daha kötüsü olamaz diyorum, oluyor.
ifşa olduktan sonra entrylerimin çoğunu silmek zorunda kaldım ve az önce kullanıcı adımı değiştirdim. Allah belanizi versin arkadaşlarım özel dedik gitmiş bulmuşlar üşenmeyip.
istemeden can sıkıcı birşey yaptım...yalnız ve yaşlı bir adam olarak öleceğim gerçeğini unutuyorum bazen...

Hayat bir şekilde akıyor, insanız duygularımız var falan da hakkım olmadığını bildiğim şeyleri istiyorum bazen bu akışta.
Dağınık kalmalı...

Haketmiyorum.
"sana her zaman söyledim
yine söyleyeyim
bok gibiyim ben.

sen iyi ol.

görüşürüz. "

bunları yazıp siktir olup gitmek istiyorum.
birgün herkesi yüzüstü bırakacağım.
Hayatımdaki insanlara reset atmak istiyorum.
Yine gece. Biraz yorgun bir gece. Ama genel olarak ayni. Belki biraz daha dramatik. Kendimi tutamayip elim yüzüm şişene kadar ağladiğim bir gece. Sebep? Bir sürü. bana göre. Başkasina göre? - boş yere. Ama farketmez. Birazdan uyuyup sabah olduğunda hiçbir şey farkedilmeyecek. Güneş gizleyecek. Gece de gizler ama daha farkli. Kendimle yüzleşmeme izin veriyor. Hayatimla, yaptiklarimla. Gündüz düşünüyorum düşünüyorum. Son karari gece veriyorum. Ya da öyle gibi yapiyorum. Çünkü çözümü bulamiyorum. Doğru mu yanliş mi yaptiğimi bilemiyorum. Genelde boşvermeyi tercih ediyorum. Uyuyorum sonra. Hiç istemesemde. Ama uyumasam kabuslar peşimi birakmiyor. Yerini kariştirmiş gibi. Bu yüzden daha da acimasiz oluyor sanirim. Oysa ben sadece beyazlarla mavilerle yeşillerle dolu bir hayat istedim. Griler ve siyahlar peşimi birakmiyor ama. Beni her geçen gün daha da çok çekiyor toprağa..
bir yerlerde en kıymetli parçamı düşürmüş gibiyim ben.

o parça olmadan ben var olamıyorum.

aradan onca yıl geçmesine rağmen unutamıyorum..

biri bana senin sigara içtiğini, davranışlarının kötü olduğunu, eskisi gibi olmadığını anlatırken

benim tüm bunları kabullenmeyişim daha nereye kadar sürecek bilmiyorum.

ben seni hala seviyorum.

10 yıldır bir parçam eksik benim.. bir yanım eksik.. düşürmüşüm bulamıyorum..

yaşadığım her hüznün sonunda elime aldığım buruşuk bir fotoğrafta sana denk geliyorum..

her şeyin sonu sen oluyorsun. o eksiklik düşüncesinin temelini sen oluşturuyorsun.

ulan bana da yazık be. alıyorum fotoğrafını elime, saçlarına bakıyorum. sonra gözlerin..

dudakların.. her hüzne, her sevince karşılık gelen senin o bedenin.

sonra ağlıyorum. biraz daha içki.

çok zor onca yıldan sonra saçlarını okşayabilmek..

bir gece şehrin tüm binalarını başıma yıktı.

seni düşünmek..
Ickiliyim ve dunya umrumda degil ama aci cekiyorum.
bu yıl tek başına eve çıkmak istiyorum ama olmayacak galiba. pff.

çalışsam mı diyorum ama okuldan vaktimin kalacağını sanmıyorum. babama yük olmamak için alternatif yollar arıyorum ama aklıma gelmiyor.

bi de son zamanlardaki sarsıntılardan sonra bu ara bi ya deprem olursa korkusu sardı beni. her gece korkarak uyuyorum. ölümden ziyade acı çekerek ölmekten korkuyorum.
eskiden hümanist yaşayan biriyken şimdi argosuz kurduğum cümle yok, yanlış insanların yanlışa sürüklediği namert dünyaya selam olsun.
tecavüz, gasp, taciz, terör derken gece gölgesinden korkan insanlar yaptınız herkesi hepimizi... umut dolu dünyamızı katledenler utansın.
Yıl 2015 askerde gece 3-5 nöbeti tutuyorum devriye geldi neyse işaret parola derken defteri uzattım komutan nasılsın falan dedi iyiyim dedim 30 dk sonra ani müdahale mangası geldi dediki komutan senin kendine zarar vereceğinden korkmuş bakmaya geldik lan piskolojim bozuk degilki isaret parola sonra defteri uzattım neye dayanarak kendime zarar vereceğimi düşündün anlamadım zaten zarar vermek istesem mermi mi veriyorsunuz orospu cocuklari diyesim geldi.
romalılar, ey halk: bırakmış bu başlığı anın görüntüsüne takılıyorsunuz. dostlar, kardeşler yapmayın. instagram gibi takılmak isteyen varsın gitsin tutmuyoruz. toparlanın ahali. nerede o eski itirafçılar, eşekle ilişki yaşayanlar nerede ? neredesin okuldan kaçan ergen ? hım klarnet çalan ya sen, senin trollemelerin nerede ha ? bana neden adile naşit konuşması yaptırıyorsunuz çöksenize buraya kuzucuklar...
Benim zoruma giden şeyler,insanlara normal geliyorsa ben fazla hassasım galiba. Adamın bir hafta önce elinde büyüdüğü halası , evleneceği hatunu ayarladığı halası mükemmel bir kadın ölüyor hemde öyle aniden.. 1 hafta sonra mecburi bir düğün. Ona tamam o kadar hazırlık yakılamazdı. Ama adam izin verdi diye düğünde göbekler mi istersin horonlar mı? Lan adam şenşakrak bir insan ama suratı 5 karış bundan anla lan içinin yandığını. O kadının oğlu sarılıyor adama adam nasıl ağlıyor acısının nasıl taze olduğu böyle anlada saygı göster. Bide bu kadınla bir ömür he. Kolay gelsin be abicim en iyilerini hakedersin sen.