bugün

Bazı insanlar var ya kendine iki günde hiç tanımadığı birini bile bağlayabilen gerçekten hayret ediyorum ben mi normal değilim onlar mı.
şu osmanlı hayalleri kuranlar neyin kafasındasınız. canlı bomba olur patlarım genede atatürk'ün kurduğu cumhuriyeti yıktırmam amcıklar!.
Aşırı yakışıklı olmasam da ilgi ve dikkat çeken biri olduğumun farkındayım, ve bu beni mutlu ediyor..

Çok yakışıklı değilsin, ama ortalamanın da çok üstünde birisin lafını sık duymuşluğum vardır..

Mutlu olmak için güzel sözler bunlar..
son bıraktığın meme çok başarılıydı.
her tarafım ağrıyor. korkuyorum yine aynı şeyler olacak diye. o şeyleri söyleyemem yani itiraf dediysek her şeyi söylememiz mi lazım illaki sende deli misin nesin acaba sinir şey.
bazen, öyle normal bi günken, hiçbir şeyim yokken, hüzünlü şarkılar dinleye dinleye olmadık şeyler hatırlayıp, olmayanlara üzülüp, olmayacaklara kederlenip kendimi üzüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=0_aFSNB8E5Y
Seviyorum sözlük beni o insafsızın başlığına düşürün..
30 a merdiven dayadım ama hala Sünger Bob izliyorum. Her zaman da izlerim. Ayrıca " Atatürk' ü sevmek zorunda değilim ama saygı duyarım yalnız öyle yüceltmem... " bik bik bik diyenlerin ağzını burnunu dağıtırım lan!
Tuvaletten yazıyorum şu an.
Konya dan hiç bu kadar nefret etmemiştim.
Masasında ki tabağın fotoğrafını çekenler ile sevgilisiyle fotoğraf çekilip paylaşanlar aynı tür insanlar.

Alayiniz şerefsiz pislik köpeklersiniz! Tüüüh!
Aşık oldum .
Hdp nin barajı geçmesine çok moralim bozuldu.
içimden gülmek, kahkaha atmak, mutlu olmak geçiyor, ama asıl durum bunun tam tersi...

Bugün herkes çok kötü.
Umutsuz bir bekleyişteyim. Siyaset insan doğasına aykırı. En iyisi kutuplarda yaşamak.
Gökyüzü karanlik ,ay yine kanli yine yalnizligimla basbasayim.
utancımdan yerin dibine girdim sözlük.!
ilk defa birine teklif edicem ins red yemem amin. Ama once cesaret topluyoruz evet.
oğuz atay'ın da dediği gibi kafamın içi cam kırıkları ile dolu doktor beynimin her hareketinde kafamın içi acıyor.

benim kafamın içi beynimin hareketlerinden değil de düşündüklerim de acıyor.
geçen seçim oyumu mhpye vermiştim bu seçim hdpye verdim özünde ise chpliyim yani hem milliyetçiyim ama dinle fazla bir bağlantım yok.

neden verdim hdpye kolay kolay chp tek başına iktidar olamaz ki türkiyenin akpden öncesinde de cemaatlerce de erbakancada yıllardır dinci kafalarca güdüldüğünü biliyoruz mhpye verdim bir umut yolsuzluk soracaz hesap kitap dedi ama hdpnin içinde olduğu bir koalisyona giremezdi e gel geleim bu çözüm süreci boku oslosu öcalanıda akpden çıkmaydı. onlada koalisyon kursa milliyetçiliğe sığmazdı.
mhp en mantıklı kararı verdi doğru.

ama ben biliyorum ki bu akp yanında kendisinden başka kimseyi istemez. hdp barajı geçmeden önce canım cicimlerdi.
apoyla sözler alınmış verilmişti yolsuzluk soruşturmasında bile oy hdplilerce tamamlandı oy çokluğuyla kapatıldı.

ama hdp barajı geçtı vov tu kaka oldu dostluk bitti yıllardır göz yumdukları ayyuka çıkarıldı orduya güveni sarsmışlardı ergenekon vs çuval geçirme olayları ama asker değere bindi akp 180 derece döndü
güya kendilerine komünist diyen ama kürt ırkçısından başka birşey olamayan hdpye de kızmıştım. kendisine komünist diyen bir kitle sırf istediklerini vaad ediyor diye kürtçe eğitim apoyu adam yerine koyma burnunu doğuya sokmama gibi böyle dinci mezhepci bir adama nasıl destek verebilir bu komünizm değil sadece kürtçülüktür doğuda ki kürtlerin bir çoğuda aynı sebeplerden oyunu akpye veriyordu

bu vaadlerin bazıları yerine getirildiği de doğru anayasadan neredeyse türklükte çıkarılıyordu akp tarafından askerin eli koluda bağlandı valilere ama yerine getirilmeyen vaadler de vardı uzatıldı askıya alındı oyalanma taktiği kullanıldı sonuna dayandı akp kürtlerin oyunu alabilme uğruna varabileceği en uç noktaya vardı bundan daha fazlası türk halkının gözünü açardı o yerine getirilmeyen vaadlerde tıkanma noktası oldu akpye destek kesildi hdpye dönüş yapıldı bende bu yüzden verdim hem kürt seçmenin dediklerini yapıyor diye akpnin gücüne güç katmasına sinir oldum hemde akpnin iktidarlığı için bir tehdit oluşurması şimdiye kadar yapılması gereknlerin ama yapılmayanların önünü açtı

yani demek ki neymiş hdpyi biraz yukarı çıkarmak lazımış akpnin kendisine tehtit olarak görebileceği yerlere doğuda oy kaybetmelerine sebep olabilecek hatta olan boyuta baraj altıyken ne güzel oylar direk kendisine aktığı için arıza çıkarmasına gerek kalmıyordu valileri aracılığıyla operasyonu engelleyip iktidarlığının keyfini sürüyordu ama hdp barajı geçip koalisyona kalınca işler tersine döndü yıllardır aslında yapması gerekeni yapmaya başladı sorun olan şimdiye kadar göz yummaları davullu zurnalı karşılamalar orduyu lekelemeler öcalanı adam yerine koymalar falan geçmiş yazılarımdan bellidir akpde en uyuz olduğum konu bu terör meselesi birde din kitap sömürmesiydi. hdpyi baraj üstüne çıkartıp gözüne sokarak birini hallettik diğeri hallolacak gibi değil.
Yine bir gun öksürüyorum..
Bir kez olsun cesaretimi toplayamasam da, basit bir muhabbet bile edemesem de, sap sap uzaktan baksam da sana gülüm; affet beni, sana uzaktan bakmaya devam edeceğim. Muhtemelen hiç haberin olmayacak ama söylemeden edemeyeceğim. Seni seviyorum
yarın bir randevum var umarım güzel geçer heycanlıyım.
Sıkıldım sözlük. Canım bugün sıkkındı. içim sıkkındı. Belki evden gideceğim içindir bilemiyorum. Kendimi motive etmeye çalışıyorum. Her şey daha güzel olacak diye. Şimdi isterdim aklımı dağıtacak bir sevgili elbet. Olsaydı konuşsaydım. Beni mutlu etmek için uğraşsaydı. Bilmiyorum ya. Canım sıkkın işte sadece. Sanırım özlediğim bir şeyler var sözlük. Çok özlediğim hemde. Sevdiğim... Seni seviyorum demek istiyorum belki. Belkide duymak. iyi geceler sözlük.
Oy verdiğim parti yine yine ve yine hüsrana uğrattı, (evet mührünü yuvarlağa tam isabet ettirdim diye ne kadar da sevinmiştim halbuki.)
fakat tüm bunlara rağmen bugün o kadar neşeliydim ki ya hissizleşiyorum ( tam onların istediği gibi) ya da aşık oluyorum galiba yavaştan, sözlük.