bugün

Aşkını facebookta yaşayan insanlari anlamiyorum anlayamayacagim. Biz de gittik gezmelere sevgilimizle biz de hediye aldık hicbirini de siirli notlar esliginde fotograflayip koymak aklima gelmedi. Aşkiniz mi fos kanitlamaya mi calisiyorsunuz yoksa gorgusuz müsünüz anlamadim.
Amk bu hayatin dedirtcek radde de su an halim ama inan sebebini bilmiyorum. Bazilarininkinin yaninda derdim dert bile degil ama kufur edesim geliyor.
Siyasetle pek ilgili değilim.Ve böyle olmayı seviyorum.En nefret ettiğim şeylerden biri bir ortamda siyaset konuşulmasıdır.Bilgim olmadıgından değil siyaseti konusmanın çok saçma oldugunu bildiğimden.Herkes ne kadar konusursa konussun birileri birşeyler yaparak haklı veya haksız,haklıyı gözeterek haksızı gözeterek bir boklar yiyor.Birileri mutlaka cezalandırılıyor.
Bu yüzden aklıma bir rus atasözü geliyor: Fazla zeki olma,senden zekisi hapiste.Bence bu siyaset için geçerli.
Siyaset konusulan ortamlarda sonunda kavga çıktığını insanlarının birbirini kırdıgını düşünüyorum.

Elhamdülillah müslümanım ama bir ortamda din konuşulmasından da nefret ederim.Din konusulan bir ortamda herkesin doğru bildiği yanlışlar,cahilce hareketler ortaya çıkıyor.Ve sonucunda yine birileri kırılıyor,ölüyor vs.

Bir grup bir araya geldiğinde siyasi ve dini görüşleri hakkında konusmamasını gerektiğini düşünüyorum.Herkesin dini ve siyasi görüşü kendine.
suruçtaki patlamayı kınayan, profil fotosunu siyah fon yapan ve teröristleri savunanları savunan arkadaşları tek tek siliyorum.
Çok yalnızım be sözlük. Hiç kız arkadaşım yok.
Berbat bir gun gecirdim, kotu hissetmek icin daha fazla sebebe gerek yok.
ilkokulda herkese üstümün ıslandığını söyledim ama altıma işemiştim. öğretmen yumurta kapıya dayanmadan izin vermedi tuvalete gitmeme. izni alınca koşa koşa gittim ama fermuarı açmama kalmadan patladım. öyle bir şey ki, hala çişimi tutuyordum yani o kaslar hala aktifti ama işemeye de devam ediyordum. kalleş gülten örtmen, hepsi senin suçun!
Mal gibiyim sözlük. Yarın babamın ölüm sebebinin ne olduğunu öğreneceğim. Aylardır bu haberi bekliyorum ama ne bekliyorum nasıl çıksın istiyorum bilmiyorum. Çıkan sonuca nasıl tepki vereceğim bilmiyorum. Hiçbir şey düşünemiyorum sözlük!
En son cocukken uyuyordum bu saatlerde. Simdi tekrar yatacagim. Psikolojisi bozuk insanlara allah sabir versin.

Iyi geceler sozluk.
"tak etti canıma bu maskeli balo, bu maskeli balo ve onun sahte yüzleri..."

yepyeni bir hayata başlayacağım başarılı olunca ve yeni hayatımda beni sadece gerçekten çok seven insanlar olacak.

çok yıprandım, üzüldüm, incindim ve bunu yapan insanları geride bırakacağım. Şu an buna harcayacak enerjim dahi yok.
sevmediğim biri ile sevişemem.
sevişmemiz gereken konular var.
Bu ara içi kaslı erkek dolu bir teknem olsun istiyorum. Bana hizmet etsinler. Yemeğimi yapsınlar, bana dans etsinler. Ohh ne harika olurdu.
kendisi için en ufak fedakarlık yaptığım, bazen alttan aldığım, emek verdiğim, sevdiğim ya da selam verdiğim ancak bunu haketmemiş olan herkesin gelmişini geçmişini sileyim. evet l harfiyle.
Korkuyorum sözlük.
haberlerde yine cizre yi göreceğiz galiba
buralar çok karışık , mermiler havada uçuşuyor.

görsel

görsel

görsel
Birkac gun oncesine kadar cok canimi yakiyordu ama simdi gecti sanirim. En azindan niye boyle oldu diye dusunerek kendimi parcalamiyorum. Hayatimin dersini ogretti bana ama bunun icin tesekkur etmek isterdim. #nothinglastsforever
hafif meşrep kızlara karşı zaafım var.
ben kendim de kalender meşrebim güzel çirkin aramam, gönlüme bir eğlence isterim olsun
Ölümüne küfredesim var sözlük. Öyle böyle değil. içki içen biri olsaydım zil zurna sarhoş olmak isterdim bu gece. Öyle daha kolay küfredebiliyor insan sanırım.
ister kafayı takmış deyin isterse sapık takipçi ama anlayın beni arkadaşlar. Bi' nevruz kutlamasında gördüm beyefendiyi. E görür görmez vuruldum tabi. O esmer yanık teni, kahve gözleri, o boy o pos, kaşından bıyığına, duruşundan ses tonuna kadar her şeyine tav oldum. Kaba tabirle dibim düştü. O günden sonra ben bu beyefendiyi aklımdan çıkaramaz oldum. Araştırdım ettim okul numarasını bile öğrendim. Artık o nereye giderse ben de peşindeydim. Katıldığı ya da kendi düzenlediği tüm etkinliklere katıldım. O nereye ben oraya. Bi gülüşüne denk gelsem günlerce etkisinde kalıyordum. Telefonumda resimleri falan. Hiç adetim olmamasına rağmen onun adını verdiğim bi oyuncak alıp oyuncakla uyumaya başladım. Lakin onun hala benim varlığımdan haberi yok. Yazın memlekete gelince unuturum dedim ama olmadı. Elimde telefon liseli ergenler gibi acaba tweet attı mı atacak mı naptı diye bakıyorum. işte böyle ben iflah olmaz bir takipçiye dönüştüm.
yarını iple çekiyorum. adım gibi eminim çok güzel bir gün olacak. bir an önce sabah olsun istiyorum. çok heyecanlıyım.
20 gündür tatildeydim önce antalya sonra izmir derken denize güneşe doyduk.tabi sabah ve akşam saatlerinde denize girdiğimden bebek poposu beyazlığında kaldım ama olsun iyi ve yalnız bir tatil oldu.*
Bugun hayat sıkıcı klişe ve insafsız.
inanılmaz derecede uykum var ama uyumak istemiyorum. uyursam her şey yeniden başlayacakmış gibi geliyor. yani yine o saçma sapan duygularla uyanacağım, küfür ederek başlayacağım güne. bu hayatın bir ileri alma tuşu olsaydı ya. ne güzel istemediğimiz anları hızlıca unuturduk. sahtekarca gülüşler dağıtmazdık etrafımıza, insaların onları önemsediğini düşünmesini sağlamazdık. böyle çaresizce sevilmeyi beklemezdik belki.
düğün videomu izledim. gülmekten komşuları uyandırıyordum az daha. gecenin ilerleyen saatlerinde oynuyorum sanıp, yorgunluktan hacıyatmaz gibi sallanmışım. eziyet abi düğün. adetimiz batsın!
güncel Önemli Başlıklar