bugün

5. sınıfta 1.15 boylu bir kız beni reddetti.
özlüyorum deli gibi özlüyorum. ama arayamiyorum sözlük. bu nasil dram sözlük yanibasimda ama gidip göremiyorum. unutmaya calisiyorum. fotografini bile görünce kalbime bir ok saplaniyor. poff ne pis seymis. ciksin gitsin hayatimdan aklimdan rüyalarimdan usandim yahu bos bos onu düsünmekten.
Beynim ve kalbim arasında 3.dünya savaşı var.
ekşi sözlükteki yazarlıgı beklemekten sıkıldıgım için buraya girdim. asıl itiraf hayatımda ilk kez girmem.
bir sürü ünlü kadinla yatip kalktim ama vicdanim el vermedigi icin kimseye ballandira ballandira anlatamiyorum. icimde kaldi, buyuk dert oldu. anlatsam rahatlicam.
100 defa söyledim hala söylüyorum. kadınlara ehliyet vermeyin araba kullandırmayın. maddi olarak zarar vermeseler bile trafikteki insanların sinirlerini bozdukları için el konulmalı ehliyetlerine. avm çıkışında yaklaşık 500 metrelik tek şerit yol var. abla 1. vitese takmış abartısız 10 km hızla gidiyor. arkada kuyruk oluştu. başta telefonla konuşuyor sandım baktım alakası yok. ilk fırsatta yanından hızlı şekilde geçtim. koltuğu en öne almış kafa neredeyse direksiyona değecek, arabanın burnuna baka baka gitmeye çalışıyor. ya kardeşim zaten 3 gr beyniniz var, onu da giyim kuşam para harcama alışverişe harcıyorsunuz. şu dedikoduya ayırdığınız beyin hücrelerinizin onda birini araç gereç kullanmaya verseniz tüm beyaz eşya ve oto sanayi batardı.
iki sene öncesine kadar fikstürde (bkz: fenerbahçe)'nin beş hafta sonra kiminle oynayacağını bilir, heyecanlanırdım. şimdi ondan zerre eser kalmadı.

lakin şimdi aynı şeyi (bkz: fc basel) için yaşıyorum. beş hafta sonra kiminle oynayacağını biliyor, heyecanlanıyorum.

hayat gerçekten çok tuhaf.

bir de her ne kadar arada mesafeler olsa da fc basel'i desteklemek bana inanılmaz keyif veriyor.
Sabah uyandigimdaki sinir,tahammulsuzluk,gerginlik beni tamamen cekilmez biri yapiyor,bu yuzden kimseye kalmaya gitmiyorum.
Hayatım boyunca erkek olmak istedim. Şimdi de bir erkek evladım olmasını istiyorum. (Tahmin ettiğiniz değil. Hayır daha orta yaşıma bile gelmedim. )
Otobuste muhabbet kurmaya çalışan tiplere ayar oluyorum sen kimsin AMK yapışkanı git yalnızlığını başkasınla paylaş ya.
erkekte ilk ellere bakarım diyen kızlara kıl oluyorum. Zaten sabahtan akşama tarlada çalışıyorum, istersen norveçli balıkçıların kreminden sür yine düzelmez. Hem ne lan bu. Karpuz mu seçiyorsun, eli güzel değil kelektir bu. Oldu olacak röntgen çektir kırık çıkık var mı diye.
asik degilim ama bazi ask sozleri cok guzel insanin asik olasi geliyo sonra diyorum aman benden uzak olsun..
Bi kizin ilk önce ayakkabılarına bakarım. Sonrada konuşma tarzına.
içimde sürekli bir boşluk var, hiçbir boşluğa benzemeyen. Sanırım Tanrı her insana evreni yaratmadan önceki yokluk boşluğunu paylaştırarak insanların içine yerleştirmiş. Ne kadar var olsak ta biraz yokuz işte.
Yemişim anamı babamı diyip buralara bidaha gelmemem lazım benim.kuçukluğumden beri çektiğim nedir ya.bıktım yeter,kurtar Allahım beni bu dertten.
Annene ölümüne küfredilir ama ağzını açıp da bir şey söyleyemezsin,çekip gidemezsin.onun parasıyla onun evinde onun dediklerini yapmak zorunda kalırsın.kölelik yapıyorum başka bir şey değil.
bazen kuzenimde ki şansı çok kıskanıyorum.
Belki ben istemiyorum belki bu akşam başka bir yere gidiyorum benim yerime program yapmak niye? Biraz saygım var da geliyorum yoksa her türlü bahaneyle gelmemeyi de bilirim.
bu kız bana çok pahalıya mal oluyor sözlük. neden devam ediyorum bilmiyorum, belki de oyalanacak başka kimse olmadığı içindir ama erkek taraf için uzun mesafe çok pahalıya mal oluyor. onun yüzünden bira içemiyorum sözlük ve bu canımı sıkıyor.
Onun tenine dokunmamış olsaydım, nefesini hissetmiş olmasaydım, ona sarılıp uyumasaydım yaptığım her şeyden çok daha mutlu olabilirdim.
Ama yaptım. Yapmam dediğim her şeyi "büyük konuştun" diye, diye yaptım.
Biz hiç bir şeyiz, bir arkadaştan fazla, bir sevgili olamayacak kadar uzak.
Ama bilin sözlük onun teninin her bir milimini öpmek istiyorum.
daha onceden yazmistim bir tane ama bu guzel yanimdaki kiz osurdu bnm farkina varmcagimi zqnnetdi ama koku ele verdi bune lan :( .
Bugün işyerinde kandil diye bi kutu çikolata verdiler. Oturdum hepsini kendim yedim mide fesati geçirebilirim...

Bu arada, kandiliniz mübarek olsun.
Şu mübarek gecede isviçre'den türkiye'ye dönmeme sebep olanları allah bildiği gibi yapsın.

Not: bunlar annem ve babam değil.
Ben eyşanımı çok seviyorum ulennn bilmeyen bilsin 7 cihan duysun !
Hahaha çok komik lan.az önce önceden buluştuğum ve buluşmaya sarhoş geldiği ve buluşma sırasında içki içtiği için reddettiğim çocuğu aradım.aradan 2 ay falan geçti sanırım.moralim daha gerçekçi bir şey yüzünden bozuktu.ona sormam gereken bir hesap vardı ve ara dedim kendi kendime.ara o piçe küfür et kapat.aradım ve son sözlerim şu oldu "etrafta delikanlıyım diye geziniyosun ya hani,ben senden daha delikanlıyım be,sende ne adamlık ne erkeklik var" dedim.haklısın dedi.kendine iyi bak ya da bakma zaten bakmıyosun dedim.rahatladım.o değidle telefonu açtım tanımadı lan.adımı soyledim her hatırladım falan dedi,ben seni çoktan unutmuştum hayatta daha önemli şeyler var dedi.biliyordum vardı.ama benim amacım da buydu.bugun o kadar gerçek bir şeyi bir kere daha kalbimi parçalayarak yaşadım ki,bir erkeğin seni unutmuştum lafını duymak ağır gelmedi.benimde unuttuğum ve siktirsin dediğim biriydi.hem zaten ben red etmiştim.onemsiniz o şeyi yapmasam hem soyleyemediklerim içiçimde kalırdı hem de öncesinde yasadığım şeyden dolayı ağlardım.ama ben ağlamak istemiyorum.ben artık annem babam yüzünden acı çekmek istemiyorum.dusununce kaç erkek için ağlamısımdır.bir elin parmaklarını geçmez belki.ama ne için ağladıysam ya annemi ozlediğimden ya da babamın daha iyi bi adam olmasını dilememden dolayıydı.

Bugün de böyle olsun.