bugün

entry'ler (7)

insanın kilo aldığını anladığı an

eski kilosundan fazla oldugunu hissettiği, gördüğü, kavradığı andır. çok zor olmasa gerek.

passolig

cumhuriyet gazetesi bu saçmalık hakkında haklı sorular sormuş zamanında:

- ticari bir sözleşme neden yasaya tabi tutularak zorunlu kılındı?

- mevduat bankası olmayan aktifbank neden tercih edildi?

- e-bilet karışıklık olacağı bilindiği halde neden bu sezon bitmeden uygulamaya konuldu?

- gelirler neden sezon sonunda ödenecek? aktifbank gibi küçük ölçekli bir banka 500 milyon doları bulması beklenen bir gelirin garantisini nasıl verecek? iflas ettim derse, kulüplerin zararını kim karşılayacak?

- tff, e-bilet’ten gelen gelirleri kulüplere nasıl pay edecek? galatasaray ile elazığ arasındaki fark neye göre belirlenecek? federasyonun bu parayı kulüplere tehdit olarak kullanmasının önüne nasıl geçilecek?

- tamamiyle kulüpleri ilgilendiren bir konuda, kulüpler sözleşmenin herhangi bir yerine neden hiç dahil edilmedi? örneğin, e-bilet’te uyum sorunu yaşanabileceğine dikkat çeken kulüpler birliği’nin, “14 nisan’da başlanacak uygulamanın bir sonraki sezona uzatılması” yönünde yaptığı istek bile neden kabul edilmedi?

- 5 yıllık olması planlanan sözleşme neden 10 yıla çıkarıldı?

- hiçbir güvenlik gücü olmamasına rağmen elektronik sistemlerin zarar görmesi halinde neden kulüpler sorumlu tutulup zararı ödeyecek?

13 yaşındayım kızlarla çok grup yaptım

başarısız troll dememesi. daha cok calısman lazım.

şarkıcı gülşen in hala 20lerinde gibi göstermesi

reha muhtar x40 faktoringın etkıleridir.

sözlük yazarlarının itirafları

ekşi sözlükteki yazarlıgı beklemekten sıkıldıgım için buraya girdim. asıl itiraf hayatımda ilk kez girmem.

türklerin uzaya çıkamamasının nedenleri

uzaylıların türkiye ye gelmesidir.
(bkz: mustafa topaloğlu)

72 yaşında prezarvatif alan adama atılan bakış

büyük ihtimal kürttür o dayı ve almamıştır çalmıştır.