bugün

bugün dünyaya geldiğim gün sözlük. Hayata kafa attığım
gün.

Aslında gelmekle iyi yaptım mı orası bilinmez ama oran verirsek hayatı beğenmeme oranım 2.45, beraberlik 1.50, beğenme oranı ise 3.20.

Böyle işte.
Her gece saatler 00:00 olunca bu başlığa entry girenleri görünce "vay a.k ne mallar var" diyorum. Öyle çünkü...
Not: tam 12'de entry girmek için pusuda bekleyenler için geçerlidir.
Ortada duygu yoksa tüm öpüşmeler tükürük alışverişidir.
Tükürüksüz geceler.
bugün istifa ettim.bir huzur,mutluluk geldi üzerime.
Bir önceki yaptığım itirafı oturma organımdan uydurmuştum.
ilk sevgilime 25 yaşında sahip olmamdır.
karşıdan karşıya geçerken kulağımda müzik, gözlerim kapalı ağır ağır yürüdüm, yine can korkusu duymadım. var olmasını dilediğimiz tanrıya şükürler olsun, bugün de kaybedecek bir şeyim yok.
şu anda carte dor çikolata karnavalı yiyorum. *
finallere çalışmayı biraz daha ertelersem sınavların teker teker götüme gireceğini bildiğim halde ertelemeye devam ediyorum.
16 saatlik otobüs yolculuğunun ankara ayağındayım.

Ankara terminalinin 3 katlı olduğunu da daha bugün farkettim.
tüm insanlardan kaçmak istiyorum. kimlik değiştirmek. hafızamı sildirmek. bir daha kendim olmamak. yok olmak. hepinizden kurtuluyorum orospu çocukları diye sevinmek istiyorum ama hepsinden önce. hepinizden kurtuluyoruuuuuum.
bugün hamd olsun 5 kardeşimizi ak parti saflarına sokabildim. hiç kimsenin kalbini kırmadan güzel bir dille davet ederek kazandım. ve artık onlar halife i ruy i zemin sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'a biat ediyorlar. Hamd olsun.
beraber yürüyüp beraber ıslanacağız.
Her zamanki yaptığımı tekrarladım. Uzun uzun yazdım ve sonra hemen siliverdim.
"uçurumun kenarındayım hızır" ı dinleyeyim dedim, şiir dinlemek iyi gelir. serdar tuncerdi, ibrahim sadriydi falan mevzu kuşçuya kadar gitti.

öyle ya kuşçu sayesinde sevdikti o güzelim şiiri.

derken deli yürekten birkaç sahneyi atlaya atlaya izlemeye başladım.
müziklerini dinlemeye geldi sıra. onu da itinayla yerine getirdikten sonra "deli yürek- final" sahnesi çıktı karşıma.
ben izlememiş miyim, izledim de hatırlamıyor muyum bilmiyorum.
ama hiç kaçırmayan biri olarak o sonu nasıl hatırlamam?!
meğer yusuf ölmüş ya be! kıymışlar..

13 yıl sonra gelen yas.. nasıl? niye? zeynep..

not : çakırdan sonra yapılanlara bakılırsa, bunu bana çok görmeyin.
gidiyorum su an bir bilinmeyene ve icimde umut var. risk aldim haydi hayirlisi.
dünyada milyonlarca erkek varken nasıl oluyor da hep yanlış kisilere aşık oluyorum anlamıyorum. yakışıklılara zaafım var, bu yakışıklılar da hep pic çıkıyor.
Vazgeçerek yaşıyorum. Vazgeçe vazgeçe ilerliyorum.
Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Gene dene, gene yenil. Daha iyi yenil.
uykum var. o kadar da kahve içtim uyumamak için, ama her zamanki gibi yine bildiğin ölmüşüm. bir de sivrisinekler sezonu mu açtı lan.
yine ebeminkini gördüm.
Amına koyayım.
O orospu çocuğu duyguyu hissetmekten bıktım amına koyayım.
Iyi değilim, soran da yok zaten.
sen bir tanesin....
dövme yaptırcam fakat götüm yemiyor.
31 çekmeyi 31 kez sıvazlamak zannediyodum
bkz: 1-2-3-29-30-31 gelmiştir heralde.
"içip içip bi bankta sızmadım" da demem artık. keşke hiç uyanmasaydım. keşke geberip gitseydim şurda. hayatım sikildi. ne için? hiç. sadece bi hiç. mutlu son yokmuş benim hikayemde.

edit akbayram: bir kusmuşum pir kusmuşum canım sözlük. içimde ne nefret ne sevgi ne acı hiçbir bok kalmadı. bu lanetten kurtulduğum için şükrediyorum. tam gaz toparlanıyorum bundan sonra.
Üzgünüm.
mutsuzum bir de.