bugün

sevgilim dünyanın en salak insanı falan olabilir her saniye ondan ayrılmak istiyorum ama neden yapmadığımı hala bilmiyorum o kadar patavatsız o kadar düşüncesiz ki onunla tartışırken sinir krizi geçirmediğim hiç olmadı bazen öyle bir duruma geliyorum ki gidip evini falan yakmak istiyorum suratını dağıtmak onu poşetle boğmak vücudunu parçalara ayırıp bahçeye gömmek istiyorum beni ne kadar çok sevdiğini bana nasıl aşık olduğunu söylediğinde yav he he amk demekten başka bir şey gelmiyor içimden. daha iyisini bulabilirim ama ayrılmak mı zor geliyor alışkanlıklardan vazgeçmek mi bilmem bir türlü ayrılamıyorum. ama bıktım yeminle bıktım. bir sus da kafamı dinleyeyim artık hayatını düzene sokamıyor olup bana vakit ayıramadığından yakınıp dururken evde arkadaşlarınla sürekli oyun oynayıp işlerini ertelemen ve bu işler birikince bana dert yanıp tartışma çıkarmandan bıktım. git hayatını düzelt öyle gel geri zekalı 20 küsür yaşında adamsın 2 tane iş üst üste geldi mi bipolar damarın çatlıyor hemen. nedense hep de ben seni görmek istediğimde moralin çok bozuk of çok keyifsizsin ve of ya yapman gereken bir sürü şey var ve hiçbirini yapmıyorsun sonra ben seni çok özlüyorum ben seni çok istiyorum evet canım evet sevgilim.
şu an ciddi ciddi ölmek istiyorum sözlük.
çok kötüyüm.
Duydugum ama ne soyledigini dinlemedigim insanlarin sayisi her gecen gun artiyor.
uzun bir zaman sonra ilk defa aynaya bakmıştım.
ne halde olduğumu bilen birisi vardı ki tıpkı benim gibi acı çekiyordu.
onun acısı sahteydi benimki gerçekti.
sonra gitti bir sabah.
bir not bile bırakmadan.
hala bekliyorum ama istemiyorum.
"bir karga bir kediyi öldüresiye bir oyuna davet ediyordu. hep böyle mi bu? bir şeyden kaçıyorum bir şeyden, kendimi bulamıyorum dönüp gelip kendime yerleşemiyorum, kendimi bir yer edinemiyorum, kendime bir yer... kafatasımın içini, bir küçük huzur adına
aynalarla kaplattım, ölü ben'im kendini izlesin her yandan, o tuhaf sır içinden. paniğini kukla yapmış hasta bir çocuğum ben. oyuncağı panik olan sayın yalnızlık kendi kendine nasıl da eğlenir. niye izin vermiyorsun yoluna kuş konmasına, niye izin vermiyorum yoluma kuş konmasına, niye kimseler izin vermez yollarıma kuş konmasına?
"öyle güzelsin ki kuş koysunlar yoluna" bir çocuk demiş."
ruyamda hocaefendi ile konusuyormusum,bi mutluyum ki sormayin.Rahmetli dedemi ovuyormus bana.
hayat bu kadar zor olmamalı...
sözlük bizi itirafçı yapma!
Hala neden kurumda en az ücret alan benim anlayamıyorum. Tanıdık aracı oldu diye özel kurumda düşük ücrete başladık. Şimdi kendimi çok kötü hissediyorum.
moralim çok bozuldu sözlük. ikinci haftasına girdiğim yeni aldığım tabletim bozuldu. kapattım açılmıyor. forumlardan çok sey denedim ama olmuyor... (üzgün surat)

edit:kendi kendine düzelmis cok mutluyum sözlük.
bu devletin çok parası var.
iki kaşımda da birer iz var sözlük. ikisi de haytalığımdan. soranlar oluyor hep birşeyler uyduruyorum. Basit bir trafik kazasından diyorum.
Biri kesik, biri de künt bir darbeye bağlı açılma. Biri tanımadığım insanlara yardım etmek için, biri de çok sevdiğim için.
Bazı şeyleri unutayım diyorsun, insanlar üstüne oynayıp 'kaşındaki iz neden oldu?' diye sorup duruyor.5 yaşındaki çocuk bile.. bazen de sabah uyandığında yüzüme su vurayım uykum açılsın diyorsun. Yine lanet anılar canlanıyor.
Olduğunda birşeyim yok basit bir kesik diyorsun ama 10 yıl olmuş bazen ağrı yapıyor.
Ne kadar uzaklaşmak istediysem o kadar benimle birlikte geldi.
Plastik cerrahiye gitsem iyi olacak herhalde.
Korelimi çok özledim.
En çokta sarılıp doya doya koklamayıı...
Çünkü diğerlerine sarıldığımda üzgün yada çok mutlu olduğumu anlayıp sebebini soruyorlar.
Oysa korelim sadece karşılık veriyor.
yazarlarin acayip itiraflarini okumak cok hosuma gidiyor.
öl de kapında öleyim. o kadar çok seviyorum seni. gel al ömrümü koy ömrünün üstüne, senden gelsin ölüm başım üstüne..
Bağzı bankacı hatunlar çok güzeller be.
O giydiğin kalem etek ateş ediyor gözlerime seni arnavut güzeli.
kusursuz mutluluk varmış,
şaka gibi.
yok bilirdim pek bi güzelmiş, tadına doyulmayan.
çok seviyorum fakat söyleyemiyorum.
saçma sapan bir durum.
söylesem belki karşılık bulacağım ama söyleyip tamamen kaybetme riski de var.
selamlaştığımızda bile içim pır pır oluyor sözlük. ama söyleyemiyorum.
gözünün içine bakıyorum, artık anla be zalımın oğlu!
Reha muhtarla Gülşen çıktığından beridir aşka inanmiyom sözlük. *
Babadan zengin olmak rpg oyunlarında hile yazmak gibi.
allahım al canımı da kurtulayım şu acıdannnnnnnnnnnn!!!!!
Evde yanlız yaşamaya başladım. En zoruda yemek olayıymış. Yeminle fast food yemekten ciğerlerim soldu. Aile fertlerim dönselerde eve biri sıcacık bi çorba yapsa. Bu arada ev yemeği yapıp yollicak hemcins sözlük arkadaşlarım sizede kapım açık.*
ağlayınca banyoya girin orda ağlayın daha güzel oluyo gençler.
aradığınızda açmayan daha sonra benim sim kart silindi o yüzden tanıyamadım diyenleri yumruklamak isterdim. dün bir damla suyla hem telefonum hem sim kartım telef oldu.
bakire kalan 18 yaş üstü kızlardan nefret ediyorum. sırf "namusuma bir şey olmasın" diye dünyanın en çirkin ilişkisi olan anal yapıyorlar. o yüzden bakire kızlarla olmam, sohbet bile etmem.