bugün

bazen o kadar üşengeç oluyorum ki ben bile inanamıyorum sözlük. mesela bugün, yaklaşık yarım metre ötemdeki kumandayı almaya üşendiğim için yarım saat boyunca tüy dökücü krem reklamı izledim. bir ara tüyleri döktüğüne bile inandım.
(bkz: #24165347)
Böyle nasıl desem içim kararıyor lan .
özlüyorum sözlük...

severek sevilerek yaşadığım,
hayattan zevk aldığım günleri...

gülerek, şakalaşarak geçirdiğim,
beraber içtiğim, dertleştiğim...
sebepsizce peşinden koştuğum,
tek kulaklıntan şarkı dinlediğim,
aynı fotoğrafın içinde bulunduğum,
anlamsızca tartıştığım,
nedensizce ona hak verdiğim,
istemeden üzdüğüm, üzüldüğüm,
ona sahip olduğuma şükrettiğim,
onu kaybetmekten korktuğum,
mutlu olduğum günleri...

kokusunu, tenini, bakışlarını...
onu...
özlüyorum...
Tam da ona ilan-ı aşk edeceğim gün Facebook profilinde bir gönderi belirdi: X nişanlı. Şimdi o unutmamak için dilimin dolanmamasi için tasarladığım, tekrar ettiğim her cümleyi çöpe attım. Ama yine de (bkz: çok seviyorum abi)
birini seversiniz çok çok seversiniz, hayatınızın merkezi yaparsınız. duygularda hiç yalanınız yoktur gerçekten yandım bittim kül oldum modundasınızdır. ama başta kendinizi korumak için saçma yalanlar söylemişsinizdir, sonrasında onları düzeltirsiniz kavga kıyamet kopar sonrasında, yine başlarsınız tekrardan her şey güzeldir, Allah'a ben böyle birini istiyorum diye tarif etseniz size vereceği insan odur yani, karakteri fiziği falan filanla, ama bir yerde hata yapmışsınızdır, önünüze bir sürü engel çıkar doluya koyarsınız olmaz boşa koyarsınız olmaz, olduramazsınız, anlamaz bunları, mesafeyi takmaz, sen neredeysen oradayım der, aklınıza gelen tüm engelleri sıralarsınız ve o bir çözümünü bulur, güvenilecek tek doğru insandır sizin için, ama siz geçminizdeki yaşanmışlıklardan dolayı ve şimdi olduğunuz siz için ve korkak biri olduğunuz için, her şeyi geride bırakırsınız ve kaçarsınız, arkanızda üzülen bir kalp bırakırsınız, kendiniz ise zaten pişmanlıklardan dolayı ve sevdiğinizden uzak olduğunuz için bitiyorsunuzdur. öyle bişi işte hayat. yok oluyorum sanırım.
şu firend zone'nun görünür bilinir sınırları olsa da girmesek. halay çekerek sscb sınırlarına giren köylüler gibi oldum.
(bkz: halay çekerek sovyet sınırına girmek)
insanlara güzel şeyler söylemeyi seviyorum. insanları sevmek onları okşamak, kalçarını ısırmak istiyorum. konuştuğum insanların söylediklerime verdiği tepkiye göre onları sınıflandırıyorum. onların davranışlarını değerlendirmek ve duyduklarına verdiği tepki hoşuma gidiyor.
iki gündür mükemmel rüyalar görüyorum sözlük. hadi hayırlısı.
Bir kelimeyi ilk sen kullanirsin da sonra bakarsin herkesin agzina sakiz olmus. O kelime artik senin degil de onun bunun, ortalik mali kelimesi olmus, filan.

Fena uyuz oluyorum. Yaratici ol. Ama telif hakkin olmasin. Siç. Bok.
aslında benden olmayacak bu itirafım ama annem saat 02:35 ten beri konuşmamızın ve 24 kitchen izlememizin ardından bana şöyle dedi, ben ve babandan olduğuna göre neden böylesin sen? neden normal biri gibi değilsin ki ama sendeki potansiyeli biliyorum bu yüzden. ve sarıldı bana bende ona televizyonda gösterilen çilek reçelli pasta tarifine rağmen anlatmam gereken şeyleri, istediğim bir şeyi ve bir ilişkimin başlangıç ve sonunu anlattım, sonundaysa bir daha sarıldım ona, tam odadan çıkıyordum ki sırrımızı saklamayı unutma dedim ve kimseye anlatmayacağına dair bir söz aldım. umarım anlatmaz sözlük ama annemle bu kadar konuşmak ve sonunda onu ikna edebilmek garip bir histi, fazla yaşanmaz böyle şeyler anı tatmak lazım ve o ana dair bir yere birşeyler yazmak.
Cok degil ya iki dakika yalniz kalmak istiyorum. Cok sey mi istiyorum cidden de. Sirf yalniz kalmak icin tuvalete bile kactigim dogru ama orda bile rahat birakilmiyorum arkadas bunaldim artik. Lanet olsun su yurt ortamina.
Sanırım rüzgarda saçımın savrulmasını özledim.
30 yaşına girmeme 15 gün kaldı ve çok sinirliyim lan! 30 oluyorum ben boru mu aq? Şimdi dağılın!
o kadar umut doluyum ki uzun zaman sonra ilk kez gerçek anlamda mutluyum. büyük ihtimalle götümde patlayacak ama orasını karıştırmayın şimdi.
Bir gün çocukluğumu beraber geçirdiğim beraber ağlayıp beraber güldüğüm 19 yıllık arkadaşım kafasına silah dayayıp intihar etti. O zamanlar sınav kasıyordum şu üniversiteye giriş denen zıkkımlardan. Beni aradı bu. Kanka dedi çok anlamsız herşey. Olum boşver ne anlamlı ki zaten dedim falan filan derken bu eğer ben gidersem bu dünyadan diğer tarafta seni bekleceğim lan dedi zaten bir gün mutlaka geleceksin. Güldüm geçtim saçmalama olum manyak mısın dedim. Neyse aradan bi kaç ay geçti haberi duydum yaşamına son vermişti. Düşündüm hatta jileti alıp banyoya bile girdim. O an nasıl ağladığımı hatırlamıyorum bile. Kardeşlerim geldi aklıma onlar için vazgeçtim. O günden sonra boş gelmeye başladı herşey. Bende işi dalgasına vurdum. Herşeyle dalga geçer oldum. Tam birşeyler değişti artık eskisi gibi olayım mı derken çok sevdiğim abim aynı zamanda akrabam cezaevine girdi. Ondan öncede Annemi kaybettim zaten babamı hiç tanımıyorum felan derken bu güne geldim. içimde boşluk galaksinin bile sınırlarını aştı. Bağlanmayı unuttum. Arkadaş ortamı falan eğlenmeyi unuttum. Bu gün yalnızlığa öyle bir alışmışım ki markette gittiğim zaman bile bişeyler mırındanmak içimden gelmiyor. Zaten bu hayatın zor olduğunu biliyoruz burada nutuk çekip olayı ergenliğe bağlamayacağım ama çok yıprandım. Bakıyorum şuan halime manevi sermayem kalmamış varsa yoksa dert. Mahzuni Şerif gibi dolanır olmuşum orada burada....
Monitörümün ışığına dadanıp yaklaşık 3sa.tir türlü türlü hareketler yapan şu salak sinek bile benden daha mı hayat dolu ne?
Lise sondayken okulun yapmış olduğu deneme sınavında ''Bu ne lan böyle sınav mı olur?'' deyip sınav kağıdındaki ad soyad kısmını ''Berdan Mardini'' diye kodladıktan sonra sınavın yarısında dışarı çıkmıştım

Ben çıktıktan sonra 25'ten yukarı notu olmadığından kendini mükemmel öğretmen sanan uzaylı tipli Analitikçi ''Berdan kiiim sınıfını yazmamııışşş?'' diye seslenmiş, millette tık yok tabi

ikinci kez seslenince ''Berdan diye birisi yok sınıfta hocam soyadı ne?'' diye sormuş bizimkiler, ''Soyadı Mardini, kim bu Berdan Mardini?'' demiş asdasdasdasdaf.d.d.d Tabi bizim sınıf felç 5-6 tanesi sınavı bırakmış gülmekten dışarıda yanıma geldiler kıpkırmızı bi şekilde.d.d.d Geri kalanlar ''Lan senin yüzünden zamanı yetiştiremedik'' diye sövdüler.d.d

Ulan aklıma geldi 15dk.'dır buna gülüyorum, ne çocukluğum normal geçti, ne gençliğim arkadaş Durduk yere aklıma saçma sapan şeyler geliyor kendi kendime gülmeye başlıyorum.d.d.d.d
Rafet El Roman bile Yusuf Güney'le birlikte ben yıllardır kafama göre bi kız bulamadım lan... Soner Sarıkabadayı'dan neyim eksik benim? Ben neden Murat Boz gibi baby face'ler bulamıyorum?!
çok kötü bir entry girdim
hatta girerken bile utandım
sonra baktım herkes aynı kafada
lan dedim ne biçim adamlar var.
hayatım şöyle, hayatım böyle deyip çok dertliyim ben ya, naparım ühü ühü gibi triplere girmeyeceğim.

Ama ciddi anlamda sıkıntıdayım bir yandanda. anlatmaya bile takatim yok aslına bakarsanız. Öyle berbat bir durumdayım. Ama güçlü durmaya çalışmakta zorluyor adamı. Sigara da içemiyorum. Sıyırdım, sıyırıcam. Hani ölsem daha iyiydi derler ya öyle.

intihar edecek bir insan değilim, olmadım da. Ama içimde kötü bir his var. hakkınızı helal edin, annecim, babacım. Size şu son 2 senedir hep sıkıntı oldum. yaşadıklarımla daha da sıkıntıdayım.

Arkadaşlarım, dostlarım birkaç sevdiğim insan sizde haklarınızı helal edin.

Diyecek fazla söz yok. böyle işte.
Beni tanıdığını zanneden insanlar aslında hakkımda hiçbir şey bilmiyorlar. Buna annem ve babam da dahil.
ne zaman "işte bu!" desem,
"uçağım ben" diyor.
karadan karadan kaçıyorum.
Bir kadın vardı. Hayatıma girdi hiçbir şey olmamış gibi gitti.
itiraf ediyorum burger kinge gidip sadece patates alcaktım adam bana yanlıslıkla büyük boy vopır menü verdi bende gittim yedim.