bugün

hocam.com gibi dangalak bir siteye üyeyim.
şimdi kendime bir latte hazırladım. supernaturalın yayınlanmış son bölümününü izlemeye hazırlanıyorum. herkese tavsiye ediyorum.
bir küre falan olsa da kimle evlendiğimi görsem..
sözlük ben çay demleyemiyorum millet evinde latte yapıyor sözlük. ben starbucks ta latte isterken arkadaşımı arayıp tellafuzunu öğreniyorum önce. adam evde yapıyor amk yerinde.
bugün bi kızı sabahtan akşama kadar ağlattım. mutlu muyum hayır. ama hak etti.
Ben duştan çıkınca bornozun dışıyla kurulanıyordum kimse dışına silinmez diye. Geçende kardeşim bana demezmi ben bornozu ters çevirip kurulanıyorum diye. Bende bi kendimi akıllı bilirdim:p.
Yarın saçımı boyatsam mi, ne renge boyatsam sorunu ile başa çıkamamaktayım resmen yahu.
Bazen böyle gecelerde çok ölmek istiyorum; ama çok niye "lan" diyorum ki bir türkçe öğretmenine ileride anne olacak bir "bayan"a yakışmadığını bilerek niye yaşıyorsun amacım dediğin adam da göçtü gitti/ bir de "göçmek" var tabii/
Bazen yüzüm düşse yere eğilip alamıyorum... S..et diyorum utanıyorum açığını söylemeye.
bazen ben bile kendime güvenmezken annnemin güvenmemesi normal değil mi diyorum.
Bir de üşüme krizlerim oluyor bazı geceler. Hep üşütenleri hatırlıyorum "ulan" diyorum ki bilinçli bir şekilde gece üçte üşüdüm diye gittiğinde uyku arasında ayaklarını bacaklarımın arasına koy diyen o göçüp giden adamdı...vay anasını diyorum dağ gibi adam yok "lan" diyorum ölmedi kanlı canlı adam nasıl ölsün...sonra yanlışlıkla açılıyor empiüç kulağımdaki adam "bir başka dünya mümkün müdür meleğim?" diye soruyor ama ciddi ciddi soruyor...sonra diyorum ki Siktir et bu kez noktasız, utanmadan. Uyu diyorum titreyen kıza ama bazen çünkü uyumamanın erdem olduğunu falan da biliyorum bazen.
durdum durdum ülkeme dönüşüme iki ay kala gittim fransızın birine aşık oldum... aferin bana sözlük dimi? sonumuz ne olur belli değil ama bu gidişle bir yabancı damat dizisi de bizim evde çekilecek.. *
sevmiştim mal gibi işte. ne zaman vazgeçicem kendime acı çektirmekten ben de bilmiyorum. sadece cok uzun zamandir bekliyorum o kisiyi ama gelmiycek galiba. umarim bir gun kabullenirim.
Bitireceğim artık sözlük, buraya yazıp yazıp ağladığım adamla bitireceğim. Olmayınca olmuyor sevmeyince sevmiyor ben neye uğraşıyorum neden kendimi bu kadar düşürdüm. insanların gözünde mal olmakla kaldım. Kimseyi dinlemedim. Beni ona buna anlattı, umursamadım hiç bir şeyi. Seviyorum ya hani.
hiç bu kadar ezik hiç bu kadar silik olmadım. Hayatta kimse beni böyle ezemedi, annem bile bu kadar acıtmadı. Kimsenin laflarını hareketlerini bu kadar yutmadım. Ben bu değilim. Ben bu değildim.
Bitireceğim, akşam bitireceğim. Dokunamayacağım bir daha, öpemeyeceğim. Mesaj atamayacağım. Tamamen silecek beni. insanlara hiç sevmedim, kullandım onu ben diyecek. Canım sıkıldı çağırdım geldi diyecek. Gülecekler yine. Ama umrumda değil artık. En çok da ölsem haberi olmayacak ya o canımı yakıyor. Her şeyimi verdim, beynimi, kalbimi, vücudumu. Her şey helal olsun hiçbir şeyden pişman değilim. Dokunduğu her yerde iz kaldı. insanın tüm hücreleri 7yılda tamamiyle yenilenirmiş. 7 yıl sonra bana hiç dokunmamış olacak. Son buluşmada elleriyle oynadım, tırnaklarını inceledim iyice kazıdım beynime. Onlar bile silinir aklımdan diye korkuyorum.
Bu gece öyle bir boşluğa düştüm ki gözyaşım akmıyor artık 4saat sonra uyanmam gerekiyor, gözlerimi kapatmaya korkuyorum. Sabah olacak sonra akşam. Sonra bitsin diyeceğim, bitsin artık ne sen yorma kendini ne de ben üzüleyim. Beni sevmeyi bile denemedi sözlük. Denemedi bile. Vakit geçirdi, bile bile. Her şeyi o kadar iyi biliyor ki. Onu bırakamayacağımı sadece onu gördüğümü ne yaparsa yapsın sevmeye devam edeceğimi.
Hayat böyle işte. Onlarca kişiye seni istemiyorum diyorsun, olmaz diyorsun. Birine, en olmaması gereken kişiye, öyle bir ezdiriyorsun ki kendini. Aynı çizgi filmlerde asfalta yapışan karaktere dönüyorsun.
Neden ben diyemiyorum bile artık.
Bunları anlatacak, anlayacak kimsem yok, buraya yazmaktan başka çıkış yolum yok.
kpss diye bir şey icat etmişler mınakoduklarım. ulan ben şarkıcı adamım nelerle uğraşıyorum te allam ama geçen denemede 28 matematik yaptım çok hınzırım sözlük.
Yine halüsinasyon duyuyorum sanıp korkudan uykumu böldüm, meğer bu defa gerçekmiş.

Herkes de bir tuhaf bu aralar, bu saatte olacak iş mi şimdi bu manyaklar.
bi sigara daha içsem,
biraz daha sarhoş olsam
unutacakmışım gibi
geliyor.
Oyunun en güzel yerinde zil çalınca üzülürdük ya.. Öyleyim...
onu çok özledim.
Hayatımda biraz da olsun çabalamaya başladığım dönem de beni bırakan kadını unutamadım be sözlük. saçlarına gökyüzü bulaşmış,çok güzel olmuşsun.**
hayatta hiç başarım yok. hiç ama. tek bir organizasyonda, tek bir olayda bile ben bunda çok iyiyim bunu benden daha iyisini yapanı görmedim diyemedim. hal böyleyken bir de üstüne tasarım işiyle ilgili bölüm okumaktayım. kimsenin fikir danışmadığı bir insan olmaktan artık nefret ediyorum. olmayan özgüvenimi daha nasıl kaybedebilirim bilemiyorum. artık dikkate değer herhangi bir iş yapmak istiyorum ama o vakit gelene kadar...
iNSAN KAYNAKLARI Bi ARKADAŞ LAZIM BiŞEY SORUCAM ?
kana kırmızı rengini veren şeyin fişne suyu olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. gerçeken.
ne itiraf edicektim lan ben ?
'koç'lari ne bekliyor' diye sorup, cevabini dinledikten sonra, 'peki sabancilari?' diye sormak istedigim astrologlar var...
Bence yazik oldu Cok kisa omur; insan dogar asik olur ölür.
itiraf ediyorum sanal alemde ne kadar konuşkan olsamda real hayatımda içime kapanık ve çok utangaç biriyimdir.
Ben senin alnındaki genç çizgilere aşığım. ..