bugün

şu saatten sonra eminim ki 'kendimle geçirdiğim zaman, hepsinden daha değerli'.
çok tatlı sözlük, ama kendime söz verdim; yapmayacağım.
yine yazma ihtiyacım nüksetti sözlük. ama ne yazacağımı da bilmiyorum sadece yazmak kelimeleri rastgele kafamdan boşaltmak biraz olsun ağırlığı hafifletmek. ama yalnızlığın hafif bir tarafı yok sözlük ne kadar yazsan da ağırdır işte.
kendi zamanıma özgü hiçbir yabancı grubu canlı dinleyemedim . hiç bir büyük festivale katılamadım . en kötüsü de yaklaşık 8 senedir her bir versiyonunu dinlediğim radiohead - the bends şarkısını canlı dinleyemedim , en çok koyanı bu sanırım .
akp ve tayyip zihniyetine ve diktatorlugune karsi biri olarak soyluyorum,
halk tv'de yayinlanan bazi programlari samimiyetsiz, kontrolsuz ve cok abartili buluyorum.

not: gezi parki donemi yayinlarini tenzih ederim.
erkeklerin bana gözünü dikip öküz gibi bakmasından nefret ediyorum sözlük.

bir de şöyle bir dua gördüm, amin derseniz çok makbule geçer:
görsel
Öküzüm ben. Ayıyım. Ama armudun iyisinden bayaa da anlarım. öperler.
Yorulmak an meselesi gibi bazen.
sessizlik en yogun dusuncenin eseridir.
meğer ben eğlenilecek değil, evlenilecek adammışım. jesus !!!
sanırım bir hatunun çok pis bir bedduasını aldım. 1,5 yıldır aşk konusunda işlerim yolunda gitmiyor amk. bunun nedenini düne kadar kendime itiraf edemesem de yaşanılan şeye eski sevgili sendromu deniyormuş. amk kızını terk ettiğimden beri benden de bi parça koptu sanki. düne kadar aslında başka bir kızı sevdiğime inandırmıştım kendimi.

mesela onun şu an beklediğini biliyorum, bütün yaşananları dün gibi hatırladığını, gel desem geleceğini.
ama artık geriye dönüş yapmak istemiyorum, hayatta her zaman yeni alternatifler var. her geçen dakika yeni bir olasılık. o yüzden tekrar aynı olasılığı yaşayıp her sonucu önceden bilinen eşleşmeye tekrar bulaşmıcam.

bugün güzel bir gün, bugün bazı şeylerin geride kaldığı, yeni güzelliklerin kapıda beklediği bir gün.
14 15 tane sevgilim oldu demeyi çok isterdim.
form püskevitlerinin tadını beğeneceğim hiç aklıma gelmezdi.
Farabi icin hacettepeye basvursam mi karar veremiyorum sözlük, pisman olmaktan korkuyorum. kararsizliktan basvuruyu kacirirsam sasirmam.
ağzının, aklının laf dolu olduğu zamanlar sesin sessizleşir dudakların oynamaz bir isim, bir ses bir nefes çıkmaz ya insanı perişan eden bir haldir işte o. aklının sesi yüreğinin sessizliğini bastıramaz.

ıssızlaşmak böyledir. eskilerden bir cümle düşer akıl kıyılarınıza damarınızda kanınız damıtılır. rakının ilk yudumunuzda ağzınızı buran o tat zevkten değil efkârdan ise kadehler durmaz, şakaklarınızda gecenin bitmeyen şarkısı zonklar. hafıza bu işte öyle orospu çocuğu ki bir kere bir anıyı tattırınca durmaz, mideniz yalnızlıktan burulana, parmak uçlarınız uyuşana ben böyle yalnızlığın ecdadını sikeyim diyene kadar hatırlatır tüm aşkın kasıklarınızda bıraktığı mutlu zamanları..

yazmaya, çizmeye, resmetmeye, sevmeye, sövmeye belasını sikmeye gelmez yalnızlık. hangisinin daha iyi olduğunu sorgulatır sürekli. aşk acısı çekmek mi yoksa hissizlik mi daha iyi diye düşündürür. tüm eski sevgililerin hayatına hiç değilse bir kere göz atılır bin iç daha çekilir. bütün günahlar makul gözükür.

deneme yanılma yöntemi başlar.
alkol, uyuşturucu, seks, araba kullanmak, pes oynamak, sürekli arkadaşlar sosyal hayat boku püsürüne takılmak, kitaplara sarmak, alışveriş, saç şekli değiştirmek, seyahat ıvır zıvır.. sonu hep aynı. boş!

itirafımdır;

hayatımda bir aşkın eksikliğini hiç duymadım. ama bir bedenin eksikliği, sırtınızdan süzülecek bir nefesin, kasıklarınızda ki terin eksikliği bir ömrü yaşanmaz hale getirir.

itirafımdır;

tek gerçek duygu acı' dır. acı tutkunun kapısını açar. acı her türlü duygunun ilk basamağıdır. özüdür. bilinen ama bir türlü söylenemeyen ise biz kadınlar "acı" dan besleniriz.
Bazı başlıklara entry giremiyorum birader, girmeye çekiniyorum hatta, hep bu gaylar kısıtlıyor. Erkeklikle ilgili konularda entry giriyorum gaylar msj kutuma birikiyor amk. Bir şey de yapamıyorum sikerim seni diyorum sik diyor amk zora sokuyor. Sövsen ayrı dert sövmesen.
Siktirin gidin desem sikte gidelim diyecek gaylar var.
Zehirlendim sözlük az önce duşta, kendi kendime tedavi ettim şimdi yatıyorum uyku sırasında ölür kalırsam kalbimi kıran herkesin çok ayıp ettiğini soyliyim.
bugün tek başıma biraver bitirdim daha doğrusu ısındığı için son bardağı içemedim* 5 tane 50 lik almayı tercih ederim bir dahakine. barmen 2 defa sordu emin misin diye, millet de bu napıyor bakışı atıp durdu bu da böyle bir saçma anımdı sözlük.
içimdeki çocuk orospu çocuğu. ne zaman içimdeki çocuğun sesini dinlemek istesem sus amına koduğum diyorum. hayır gelmedi hiç.
Yobaz görünce hitler in disisi gibi hissediyorum.
Güçsüz ve gülünç tarafımı güçlü ve ketum yanıma değişmekten korkuyorum.
birbiri ardına geliyorlar. Bir önce ki bir sonrakinin yıkımı. Ne zamana kadar yeniden başlar ve yıkarsın? insan başkasına yapar tamam. Kendine yapar mı peki? Tek bir fotoğrafı kalmayana dek yıkar mı kendini? Bir de riyakârlığa çığır açıp iyileşebilir mi yeniden yıkılacağı ana kadar? itin kuyruğunu kovalamasından farkı var mı? Bir insan başkasına yapacak kadar gaddar olabilir ama kendi kendine yapar mı? Bir şey olsun artık. Çizginin iki yanından birine düşürecek. Ak, kara ne olursa.
Canım sıkılıyor. Bu aralar en büyük itiraf bu olabilir canım sözlük.

Bugün kadınların hayatının zorluğunu bir kez daha gördüm bir de. Umarım benimki çok zor olmaz.
ne sinirliyim, ne üzgünüm, ne kırgınım. hiçbir şey hissetmiyorum sözlük.
Türkiyenin hitler gibi bir reyize ihtiyacı var. Ülkeyi kalkındırmak için. Yanlış anlamayın yaptığı hataları yapmayacak katliam, soykırım vs ama yaptığı doğruları yapacak. Mesela türk halkına cesaret verecek, sanayiyi güçlendirecek, ülkede işsiz bırakmayacak, bütün dünyadaki türk ırkını bir devlette toplayacak. O zaman görün dünya ne kadar güzel bir yer olur türk milleti için. O zaman abd ve çin e bir rakip dünya devi çıkar.
Söyledim sonunda sözlük !!

1.5 - 2 senedir " en iyi arkadaş " rolündeyken bugün canıma tak etti. seviyorum lan seni dedim.

Şimdiye kadar tuttum kendimi. o her erkek arkadaş edindiğinde kendime küfrettim. en sonunda yeter lan dedim kendime. söyle lan dedim. beynim istemedi ama beynim parmaklarıma " yazma ! " emri verene kadar parmaklarım işini halletti.

Ne mi oldu ?

Artık rahatım. çünkü sevgim karşılıksız değilmiş !!
" Bunca ay... " diye sitem etti bana. haklı ama. niye durdum ki şimdiye kadar ?

korktum galiba...

Evet evet !!
Kesinlikle korktum.

peki neden korktum ?
Ya beni sevmiyorsa diye, aramızdaki yaştan belki de...

Ama korkum boşunaymış !!
Ohh be...
Çok rahatım...
Uzun zaman sonra yine çok rahat uyuyacağım...

Seni seviyorum be !!!