bugün

Lise 3. sınıfta aşık oldum ya ben sana, o kadar çok sevdim hani, mezhep farkımız yüzünden olmamıştı başta. O kalp kırıklığıyla kendimi kaybedip yaptıklarımdan dolayı imkansız olmuştu. Uğruna doğum günümde ölğm kalım savaşı veriyordum hani, kırık kaburga kemiklerimin, 2 parça halinde olan dizime rağmen kaçmıştın benden. Belki beni korumak için kaçtın, unuturum sandın. Imkansızdı çünkü. Ben senden sonra 2 sene boyunca her gece ağladım senin için, uyku uyuyamadım. Hala o kırık dizim sızladıkça içim kan ağlıyor be kızım. Bak kaç sene geçti, başka bir ülkede yeni bir hayat kurdum. Belki sen görsen yüzümü hatırlamazsın ama, ben hala senin kokunu, sesini, gözlerini çok iyi hatırlıyorum. Işte bunu unutma, ben senden sonra onlarca kişiyle seks yaptım, senden sonra o marka peşinde koşturan, lüks arabalara binen, takım elbiseyle gezen tiplerden oldum. Çoğu kişinin istemesine şaşırdığım hayata bizzat ben sahip oldum. Şu anda olur belki, seversin sen markayı, lüksü. Şunu unutma, herşeyim var belki ama , bir sözüne yine köpek olurum, dünyayı feth ederim, canımı veririm. Yine de senden nefret ediyorum. Kimse sevemiycek çünkü seni bu kadar, kimse kimseyi sevemeyecek hatta. Yıllardır görmüyorum seni, hala seviyorum, seviyorum, deli gibi seviyorum. Hep mutlu olmanı istiyorum içten içe. Inşallah seni çok seven birini bulursun. Sen adımı hatırlamazsın ama, ben seni hiç unutmıcam. En azından başarılı görünüyorum senin sayende. Kimse bilmeden tehlikeli maddeler kullanıyorum bazen ama dışardan örnek bir insanım. Keşke seni hiç görmeseydim. Sana söyleyemem ama belki okuyorsundur, yeni yılın kutlu olsun.

Not: Dut olmadan edilemeyecek iftiralardır.
'' aslında amerika gibi ama güneyde. bir gün nerede yaşayacağım biliyor musun cennet şelalelerinde. zamanda kaybolmuş bir yer...''
Bütün insanları uyurken sevebiliyorum.
sabah arkadaşımı uyandıracaktım ama olmayacak gibi sözlük.
Mutlu edilmek (edilmek evet genel olarak mutluyum ama birisi beni düşünsün anlamında) istiyorum ki bu hiç zor bi şey değil ama olmayınca olmuyor. Daha destan yazabilirim ama uykum var gibi.
Not: Cümlem saçma oldu farkındayım ama düzeltemiyorum.
özledim.
bu saatten sonra yarrak geri gelir ama, insan bekliyor.

"ulan benle güzelce taşak geçti üstüne de hakaretlerden okyanus yapıp beni ortasına bıraktı. sonra deniz uçağıyla bastı gitti, beni de balinalar sikiverdi. ben de soğuyorum ulan o halde. ahanda soğudum.". ara ara böyle düşünüyorum. ama sonra farkediyorum ki kendimi kandırıyorum. "ben bu numaraları yer miyim yarrağam" diyorum kendime.

neyse gidip azıcık ders çalışayım bari. iki sınavım var bugün. hiç de bakmadım amk. kıps.
hayat, yeni yılda da senin ananı avradını sikeyim.
2013'ü de uğurladık,türlü şaklabanlıklar yaptık.bitti işte yeni bir yıl daha geldi,geçiyor.
oysa hiç bir anın diğerinden farkı yok,hiç bir yılın da.
gene aynı yatakta uyanıyorum,gene aynı nevresimler,gene yıkayıp yıkayıp giydiğim beyaz tişörtüm, gene aynı masa ,gene ders notları,gene ailemden ayrıyım,gene annemle kavga ediyoruz.
değişmiyor oysa ki hiç bir şey, biz sadece bekliyoruz,beklentilerimiz değişiyor belki.
başarı istiyoruz ,para istiyoruz,beni daha çok sevsin diyoruz.
hep istiyoruz.sabah erken kalkmam gerek ,sınavım var,işim var..
eskiden uykuların bir anlamı vardı,o saati 10 kere ertelemenin , uyumanın ,elinde notlar uyuya kalmanın. artık daha soyut her şey.
yaşıyoruz ,çok ta güzel yaşıyoruz,unutuyoruz,unutuluyoruz.Daha dün karşılıklı ağladığın ,güldüğün insanlarla bir bakıyorsun tek iletişimin ayda yılda bir açılan telefonlar olmuş.
her yıl giderken ,öfkeyle hatırlıyoruz ne kadar kötüydü diyoruz, gelecek olandan medet umuyoruz.
her şeyin anlamını yitirmesini fark etmiyoruz bile.
bir adama kendimizi adıyoruz sonra, onun dertlerini kendi dertlerimiz yapıyoruz, ev lazım,eşya lazım,iş lazım, okulu bitirmesi lazım,sabah uyanıp okula gitmesi lazım,sınavlara çalışması lazım..
o kadar çok anlamsız şey içinde ,parçaları birleştirip bütün oluşturuyoruz ,mutlu oluyoruz,olmak zorundayız.
8 yaşındayken annem tarardı saçlarımı,pastalar yapardı,mutlu olurdum. sevmezdi ama mutlu olurdum. bu yüzden mi sevgi arsızı oldum .23ümdeyim şimdi istiyorum ki adam beni çok sevsin ,çok sevsin ki içimdeki o boşluk titremesin.
konuşmuyorum ,kimseye anlatmıyorum, ama büyüdükçe daha çok büyüyor her şey.dünya daha çok büyüyor.
2 hemşire sağolsun tüm keyfimi kaçırdılar. Oturup ağlayasım var..
yapacak hiçbir şey bulamıyorum sözlük . ne kadar boş , gereksiz , değersiz biri olduğumu düşündürüyor bu boş zamanlar. isteyerek çevremdekileri ittiğimi fark ettim. işte böyle bir kısır döngü içindeyim. Hem boşluktan şikayet edip hem de herkesten uzaklaşmak istemek,tam bana göre saçmasapan bir davranış...Her şeyi bi tarafa ,tekrar biri için gerçekten önemli biri olabilecek miyim acaba? evet belki de ilgiye açım bu aralar , bilemiyorum.
Bugün çok sağlıklı beslendim sözlük. Sonra uzaklara baktım, bir sigara yaktım.
sözlük yazarlarının kendilerinin bile inanmak istemedikleri gerçeklerdir. aşık olmaktan hep korktum, kilo takıntım var, insanları sevmem.
bir anlık atara geldim ve işten çıktım. daha doğrusu yarı çıktım, yarı çıkarıldım, patron sinirli bir anında söylenmemesi gereken şeyler söyledi ve çıktım gittim.
1 haftadır boştayım. 2 hafta sonra toplu ödemem var. tek yere de değil, 3 farklı bankaya. taahhütlü telefonumun faturası, kira, faturalar... borçlu olduğum bir esnaf...
ama günlerdir evdeyim. başvurularıma dönüş yapılmadı henüz.
açıkçası ne bok yiyeceğimi bilmiyorum.
devecialpay adlı yazarı ilk gördüğün andan beri deviceplay olarak okuyormuşum. an itibari ile fark ettim.
(bkz: utanıyorum)
(#22425705)
olaylar güzel geçti sözlük. yeni yılın ilk sevindirici olayını yaşadım.
babam televizyonun ayarlarıyla oynamış onunla uğraşırken tvde esra erolun programı vardı, kaptırmışım kendini amma sardı. Çok kültürlü beyler var, ilk kez evlenmek isteyen 21 yaşında ülkede erkek yokmuş gibi davranan kızlar var.
bugün ona yetirince zaman ayıramadığım için kendimi suçlu hissediyorum. onu çok seviyorum. çokk.
Bazen yazmak
Nedenini bilmeden
Hatta ne yazdığını bilmeden
Sadece yazmak
Belkide yazabildiğini sanıp yazamamak
Olsun
Beni rahatlatacak olan her neyse olsun
Ve bunları yaparken
Rahatlayamayan ben
Kahrolayım

ve yazdım amaçsızca.
birden bire bunu neden yaptı anlamadım sözlük. benim niyetim ciddiydi. ama kız beni okşadı, elledi. verici galiba. ben bunun peşini bırakmayayım. arada bir tenhalarda sıkıştırırım. regli bitince.*
Neden bütün ezik, çirkin, varoş orospu karıların ismi 4 harfli?
Muhabbettin içinde adı geçti az önce. Çok kötü oldum yine.
Hayat bir an'dan ibaret.
Bir an varsın ve bir sonraki an yok olabilirsin.

Ben yok olmanın eşiğine geldim, hatta o eşiği geçip geri geldim. 2013'ün son günü, hatta son saatleri... adım adım yaklaşırken sene sona, ben de adım attım, o son'a. Gerçek, tam bir adım.

Yolun ortasına kadar yürüyen ben; hiç farketmedim o an nerede olduğumu. Salaklık belki biliyorum, hatta aptallık evet, evet!
Mesajın gönder tuşuna bastıktan sonra başımı kaldırıp etrafıma bakma fırsatı yakaladığım ilk an, önce bir ışık daha sonra da karanlıkta kaybettim kendimi.

Gerisini hatırlamıyorum bile.
Müzik ruhun gıdasıdır derlerdi, bende buna inanırdım. doktorlarla hem fikir olduğumuzu, karanlıkta geçen 26 saatin sonunda kulağıma gelen tınılarla öğrendim.

Hayata gönderdiğim son mesajdan cevap gelmişti:

"Ben buradayım, ya sen..?"

ben de var olabilir miydim artık? Değişmiş miydi her şey. Yitirmiş miydim kendimi?

Fiziksel acılarımın yanına kalbimin sancısı da eklenmişti. Morfinler, kas gevşeticiler kâr etmiyor ki bu ağrıya. Başımdan eksik olmayan doktorlar; bir bunun çaresini söylemiyorlar. Kolumdaki dikişlerin, oluşan çatlağın sebebi belli de. Ya kalbim.. kalbimin ağrısı neden?

belki bir ben daha devrildi ya da evrildi kendi içimde.
iç içe, kendini saklayan matruşkalar gibi değildi ruhum.
kendini yenilemek için nadasa bırakmalı belki. Ben güçlüyüm nidalarının arasından sıyrılıp, yenilgiyi kabul etmeli, etmek zorunda ruhum...

Şimdi düşünüyorum;
tendonları kopan duygularımı hangi dikiş tutturabilir yeniden?
Hangi makara geri sarabilir zamanı?
Hangi ilaç kesebilir ruhumun sancısını?
enerji içeceği içip kafa bulan ev arkadaşlarım var. evet cemaat eviyiz.
bugün sıkıntılı bir rahatlık var sebebi sensin lan.