bugün

itiraf ediyorum mesai saatinde, bayanlar tuvaletinde,bana hasta olan hatunun birini ellerini duvara koydurarak domaltmak suretiyle bafilemiştim. kimse bilmiyor bunu bir tek siz biliyorsunuz şu an.
uzun zamandır ilk defa parasızlıktan karnım aç...
bu 15-25 arası hayatı oturtma muhabbetleri bir yaşamın en zor kısımları sanırım.
şu erkeklerin hatun foğraflarına yorum yaparkenki kırılmalarına hastayım .

''mükemmel'' ,''yorumsuz'' , '' tek kelimeyle şahane''

altı üstü facebook fotoğrafına yorum yapıyorsun . salvador dali fotoğrafı yorumlamıyorsun.

yoruma bak arkdaş ''inanılmaz ''

neye inanmadı bu gerizekalı diye düşünüyor insan .
bir zamanlar görüştüğüm, konuştuğum, sevgili olduğum ne kadar adam varsa ya hepsi sevgili yaptı ya da nişanlandı. kıskanıyor muyum hayır. gebersin piÇ kuruları!
Kadın bir cafeye oturdu nargile içen insanlar vardı tanımadığı dört adam bir köşede oturmakta idi, sonra kapının hemen yanında elinde alyansı parlayan yalnız bir kadın, siyah saçları alel acele toplanmıştı kadının , kadın aceleciydi hayata karşı. . Sonra esas kadın bir yere geçti garson geldi yanına cam kenarına aldı kadını daha güzel orası dedi.. gerçekten daha güzeldi orası ama kadın ilk başta oraya oturmamıştı çünkü korkardı kadın güzel olan şeylerden ... güzel olan ne varsa elinde patlamıştı onun... elleri yoktu kadının , elinden tutan olmadığından beri...
Karar veremiyorum samimi mi degilmi bilmiyorum, yammina koyim boyle isin.
son bir kez sesini duyaydım da gideydi ulan!

dedi bir can dostum. üzül dedim. üzülmezsen ölürsün.
ağlamak da yakışır dedim sonra bir erkeğe.

ağlamak gönül işidir dedim. yaşlarının birazı da içine aksın belki söner dedim yangını.
ben ya ömürümü verebileceğim bi insanı geri çevirip büyük hata yapıyorum yarı yoldan dönmem lazım ya da bilmiyom amk kafam çok karışık..
Ne özlüyorum ama ya, öyle böyle değil.
Rüyamda sevgilim oluyordu, yenisi bile o'nun görünüşünde.
Ne olacak bu halim?
ziyadesiyle üşengeç biri olduğumdan dolayı aşık olamam sanıyordum.
Evet, Gezi parkındaydim. Evet, saldırdım.

Saldırdım, zira temel hak ve hürriyetleri elinden alınan insanlar için hiçbir şey yapamadım.
Saldırdım, zira sen dünyanın tek insan türü kabul ettiğim çocukları, Roboskili çocukları öldürdün!
Saldırdım, zira sen benim Ali'nin yolundan giden kardeşlerimi öldürdün!
Saldırdım, zira sen Hrant'ın katilisin!
Saldırdım, zira sen Anadolu'ya Batı'nın kapısı açan adama ayyaş dedin!
Saldırdım, zira senin zihniyetin eşcinsel Ahmet'i öldürdü!

Evet, saldırdım, evet Gezi Parkı'nda idim. Yine olsa -ah keşke!- yine orada olacağım. Ve yine senin faşizmine karşı hiç tereddütsüz saldıracağım.

Ahmet Kaya yaşasa ne mi olurdu? Ahmet Kaya yaşasaydı, Taksim'de Ahmet Kaya'ya Özgürlük diye bağırıyor olacak ve yine saldıracaktım.

Sen yaşlı ve hasta adam, sen bitik bir Osmanlı'sın. 1923'te olduğu gibi yine yıkılacaksın. Zira saldırmaya devam edeceğiz.
bazen anlaşılamıyorum sözlük.
ne illet bir şeymiş lan bu sözlük bi' dondurayım dedim en fazla 3 gün girmemiştirim. bağımlılık yapmı cidden. kafaizni almıştım 3 ay çok zorlandım sözlük şimdi açıldı üyeliğim tekrar bunu da saat 00.00da özellikle girmiyorum. lan bildiğin kağıtlara yazdım buraya yazamadığımı biriktirdim. bugün aşırı bilgi yüklemesi yapabilirim.
bugün yine kız arkadaşımı aldattım. ama artık pişman olmuyorum, arsızlaştım.
rüyamda gördüm nick altıma 25 entry girilmiş hepsi de beni öven cinsten. sözlükten başka birşeyim yok diye rüyama bile sözlük girer oldu.
adam geliyor bir kelime ederek yıllarca süren eğitim hayatımı hiçe sayıyor ve en kötüsü de gerçek ve doğrunun kendi olduğuna inanıyor. ve sessizce uzaklaşıyorum...
hayatımın hiçbir döneminde olmadığım kadar amaçsız ve isteksizim.
6 aralık son duruşması olsa gerek bizimkilerin...
Her seferinde nolur hakim kararı vermesin diye dua ediyorum ama bu sefer sanki işe yaramayacak gibi.
bi erkek bi kızla anılmaktan hoşlanmıyorsa, şüphe duyarım.

zira buseyle ilgili de dalga geçmiştim ben senle, hazalla ilgili konuşulunca ne oldu demek lazım.

pişmanlığım sıfır.

ben sensiz daha mutluyum.
bir hafta oldu tekrardan başlayalı neredeyse.
bir haftada on defa ağladım lan resmen.
günde 1.42857142857 ağlamaya denk geliyor.
kaç kere gülümsettin demek gerek?

sonra yok efendim mutluluğu neden hak etmiyormuş...
olum bi mutlu etmeye çabala önce derler adama. ya da ağlatmamaya çabala.

ben çocuk bakıcısı mıyım yahu, hem nöbetlere, hem derslere yetişeyim?
bi de yanında senin kaprislerini çekeyim?

o kaprisleri neden çekeyim?
''kontor alınca alışıyorum sana, sonra ayrılınca zor oluyor, o yüzden kontor almıyorum'' diyen bi adamsın.
ama ben aradığımda kapatma yaaeeee diye tribin allahını yapmasını iyi biliyorsun.

ben mutlu olmak istiyorum. mutlu etmek istiyorum.

ama senle ol-maz.
kucukken amcamin mp3 unu calmistim. ustune bide karsisina gecip muzik dinledim. zekamiyi seveyim.
bu yasta çikma teklifi eden çocuga annem istemiyor dedim sozluk. arakadasimin gulmekten nefesi kesildi çocuk espri yaptim sanip tekrar sordu.

Yine çok yaratici bir gunumdeyim.

(bkz: masallah)
yurdum insanının zihniyetinin geriye gitmesini ibretle izliyorum.
birine olan nefretimi genelliyorum elimde olmadan. nefret ettiğim kişinin oturduğu yerden bile nefret ediyorum dalga geçiyorum. tam herşeyi düzeltmişken bu davranışım daha da kötü yapıyor herşeyi. iyi bir insan olmaya çalışıcam dedikten sonra oldu herşey. ne hayaller kurmuştum earl gibi hatalarımı düzelttikçe hayatım düzelir diye. diziler beklentiyi çok yükseltiyor yada ben aptalım karar veremedim. bide malum sosyal platformlarda adım kullanılıyor ona uyuzum ilk ben bulmuştum onu kanıtlayabilirim kullanan kişilerin de ablası yaşındayım. en benimle özdeşleşmiş şeyi bile aldılar elimden sırada ne var acaba merak ediyorum.
geri zekalı bir ev arkadaşım var.
kabahat bende ki böyle sorumsuz biriyle kalıyorum.
kaç kere çakmak aldım cebe indirdi.
eve geliyorum çakmak yok.

+naptın çakmağı?
-kaybettim
+iyi b.k yedin

Gidip bu kere şu uzun çakmaklardan aldım. kazık kadar...
artık onu da...