kim ne derse desin sabah sabah duşa girmek kadar zor bişey yoktur.
Herşeyine aşığım, napıcam bilmiyorum, ama cok seviyorum, elimde deil.
itiraf ediyorum;

son iki haftadır sürekli mobildeyim. bunun sebebi de üniversite okumak için memleketimden ayrılmam ve bilgisayarımı unutmam.

Hayır itirafım bu değil. işte bu:

parmaklarım bu telefonun ekranı için ideal. ancak bazen entryler arasında parmak kaydırırken birilerine artı oy veriyorum. eksi verdiklerimde oluyor.

Vurmayın, bende vururum bak !
şu günlerdeki en büyük zevkim, yemekteyiz programını açıp salaklaşıncaya kadar izlemek. o kadar çok konuşuyorlar ki insanın canı bile sıkılmıyor hiç.
lensimin tekini kaybettim geçen gün. elimdeki de son çiftti. hemen yeni lens sipariş ettim ama daha ulaşmadı elime. neyse diyeceğim o değil, iki gündür sadece sağ gözümde lens var ve allah belamı versin iki gündür kakashi tribine giriyorum elimde olmadan. uzak bi yere bakmam gerektiğinde du bi sharinganı açak deyip sol gözü kapatıp lens olan sağ gözle bakıyorum falan. umarım bir an önce lensler elime ulaşır yoksa jutsu olaylarına giricem sanırım ben.
ben markette daha poşet ağzı açmaya uğraşırken, kasiyer kızın bana fiş ve para üstü uzatmasına deli oluyorum.
"Okşayan elleri itenler, tekmeleyen ayakları öper."
Okulda açılan bir kitap standından aylık 30 tl den 15 ay taksitle 3 set kitap aldım. babama da daha söyleyemedim.

Sıçtım.
Düğününe katılmadığım kuzenim eşiyle beraber ziyarete geldi, şu an mesaj yazar gibi sözlüğe yazıyorum gelin hanım çok çirkinmiş be.
işte budur sözlük.
Erkeğin kadını cinsel obje olarak görmesi,kadının erkeğe parası için bakmasından kat kat daha ahlaklı.doğada seks var ama orospuluk yok!
aynı benim babam, çok duygulandım ahahahaha

https://www.59saniye.com/...sinin-degisik-bir-sonucu/
son zamanlarda yine asosyalliğim tuttu. birileri çağırınca gidesim gelmiyor.
itiraf ediyorum hiç arkadaşım yok. Kitap okumayı seviyorum, imdb ilk 250' yi bitirdim. Her türlü konuda ayak uydurabilecek kadar bilgiye sahibim. Bilmediysem susarım, biri birşey anlatırken dinlerim. Para sıkıntım yok. Gezmeyi severim ama tek başıma gezmeye üşendiğim için kendi evimde tek başıma otururum. Deniz manzaram var ama bir kez bile camdan dışarı bakmadım. Çok güzel yemek yaparım, ama ya yapmaya üşeniyorum yada yedikten sonra kusuyorum. Yakışıklı da sayılırım, mavi gözlerim var benim. itiraf ediyorum, sorunum ne bilmiyorum.
işim gereği günde yaklaşık 100-150 evrak klasörlüyorum. evrakları tarihlerine cins ve firmalarına göre itinayla klasörlemeye özellikle dikkat ediyorum. normalde geriye dönük evrak arama durumu olmaz. kırk yılda bir tek bir evrak lazım olur ve o da yanlış yere koyduğum evraktır. geleceği görüp o işi yanlış yapmak ve kendi kendimi uğraştırmak gibi bir meziyetim var. arz ederim.
abi 20 dakika önce microsoft visio'nun V sini bile bilmezken şimdi koca bir katın ağ sistemini detaylı planını yapmışım.
guzel gozlu sevgilim.. askere git gel de bi cocuk yapak artik *
oğlum sözlük. çok dengesizim. niye bu kadar dengesizim.
Bugün canımın sıkıntısından hiç sevmediğim halde un helvası yaptım sözlük git gide anneme benziyorum, yakında kaneviçe işlemeye başlarım bu işsizlikle. Ha bu arada helva çok güzel olmuş, cevizli mevizli. Canın çeksin ohh
Cebimde kalan son paramla aygg ye midye alacagim bizi affetsin diye. Cok saglam bir yerden yuruyecegim umar tutar. Bu tutmazsa sictik.
En çok başarmak istediğim şeyler; piyano çalmak ve iyi satranç oynayabilmek, ancak ikisini de hiç yapamıyorum.
DiLiM PARÇALANANA KADAR TURZLU LiMON YEMEK iSTiYORUM.
spora başladım ve ağırlık kaldırırken inleyenleri şimdi çok daha iyi anlıyorum .
Gelen gideni aratmıyor.
bildiğin aşık olmak istiyorum sözlük.. çok canım yandı. bu defa beni el üstünde tutan biri olsun hayatımda..
uzerimde sanirim 836964452 tane sorumluluk var, cok yoruluyorum. sonra ilgisizlikle suclaniyorum, aramiz bozuluyo. biktim.