bugün

En kısa zamanda sigaraya başlıyorum.
bölümdeki kesiştiğim kız, beni facebook'ta eklesin diye dua ediyorum sözlük. zaten normal olarak açılmam imkansız bi' kızla ne zaman yüz yüze konuşsam saçmalıyorum sözlük. sebebini ben de çözemedim. şimdi ben eklesem, abaza felan der diye korkuyorum.
çok kıskanıyorum, deli gibi kıskanıyorum ama yüzüne söylemekten belli etmekten çok korkuyorum, şimarır diye.
uzun bir aradan sonra msn'ye girdim. hopa'dan bir arkadaşım var. ama sadece internetten tanıyorum.

(bkz: netdevilz)

ben trabzondayım, o hopa'da. hiç görüşemedik. batum'dan 2 viski ve 1 karton sigara alıp trabzona gelmiş. beni aramış ben geldim zeberus diye.

ben ise "kız arkadaşım var" diyerekten adamı kabul etmemişim. adama çok ayıp etmişim. demin msn de konuşurken söyledi, hiç hatırlamıyorum. ki çok içen birisiyim.

kız arkadaşımı 2 viskiye tercih etmişim yani. ama ayrılma sebebimiz alkol.

ben mi alkol mü kıyalamasında kendini arkada gördü. alkolü seçtiğimi sandı. uzun bir birikimden sonra ayrıldı. viski bu be viski. ben sen varsın diye yıllardır tanıdığım ama görmediğim ama adamı eve çağırmadım, viskiyi kabul etmedim.

özet: seni seçtim totik.
geçen görüklede park halindeki arabanın birine dokundurdum hafiften. arabanın sahibi burdaysa diye korkumdan arabanın marka modelini bile yazmaya korkuyorum.

edit: o değil korkarken cümle bile kuramamışım.
Doğru insanı bulmak ne kadar zor sözlük.
Belki de daha yaratılmadı.
bişey var da itiraf edemedim bir turlu bazen de içinde kalıyor işte bir türlü çıkmıyor.
anlatması çok zor, ve çok yorucu sözlük... 4 senelik bir ilişkim oldu. 2 sene önce vefatıyla bitmişti. son bir aydır kafamı kaldırdım etrafıma bakayım dedim. ve kızların ilgisinden bunalmaya başladım. başıma bir bela gelecek heralde. bir değil, iki değil, üç değil, dört değil, beş değil... sayamıyorum artık. arkadaşça bile olsa kimseye yaklaşamaz oldum. aman aman yakışıklı bir şey de değilim. neden böyle oldu birden, hiç anlamış değilim. hayırlısı...
takip edilme konusunda artık eminim, bu başlıktaki entrylerimi inceleyip artılamış birisi. çok merak ettim acaba kimdir bu kişi?*
mutsuzum.
hem de çok.
ve işin kötüsü bunun bir sebebinin olmaması. şımarıklık bencillik filan değil.
iç sıkıntısı dediğimiz lanet şey geldi oturdu iki göğsümün arasına ben daha çocukken. geçmedi, geçmiyor. geçmeyecek de biliyorum.
bir şeyleri değiştirmek ne kadar zormuş bu hayatta. yeni anladım.
en zoru da kendini değiştirmekmiş. olmuyor lan işte bazen. ne yapsan olmuyor.
itiraf ediyorum geçen gun bir kat yukarda olan kizlar tuvaletine cikmak zor geldigi icin erkekler tuvaletine girdim sozluk.
http://www.youtube.com/watch?v=AQIL3joO0_I -tüm iç çekenlerle paylaşabilirim!
okul bitecek, izmirden istanbula yerleşmeyi düşünüyorum. yada kanada veya amerikada master, hala gitgellerdeyim. sırf kararımı etkilemesin diye 3 4 aydır kimseyi hayatıma sokmamaya çalışıyorum. kararımı etkilemenin yanında başka birinin de hayatını etkilemekten çekiniyorum. yarı yolda bırakmak istemiyorum kimseyi, aşık maşık oluruz sonra. bu gece itibariyle flört ettiğim son kadınla da ilişiğimi kesmiş bulunuyorum. artık tamamen yalnızım. arınmış gibi değil, antisosyal gibi. turkcellden ve dominos pizzadan başka mesaj atanım olmayacak gibi. arkadaşlar var ama neyse ki. değişik bir döneme girdim, idealist davranıp düşündüğümü yapabilmenin gururunu da yaşıyorum ama aynı anda.
sarhoşum sözlük. oyun, taktik olaylarından pek anlamam. galiba bu yüzden artık sevmiyor beni. şimdi kimle tanışırsam tanışıyım yerini doldurmuyor. bişey hep eksik kalıyor. bütün gün itiraf edemedim kendime ondan buraya yazıyorum sözlük. onu artık sevmiyor gibi görünmek çok zor be. sevgilimin onursuz biri olduğunu kabullenmek çok zor. sevgilim diyorum çünkü bittiğini henüz söyleme cesaretini gösteremedi. zaten ondan böyle bişey bekleyemem. bir gün dürüst davranırsa şaşırcam galiba. söyleyeceklerim çok ama hazmetmesi zor sözlük. iyi geceler.
Onu özlemiyorum fakat ona hissetiğim duyguları özlüyorum. Hem de deliler gibi.
dişlerimin uzaması beni ürkütüyor uykumda pek gelmiyor sanırım vampirliğime az kaldı vampirken de çocuk sahibi olabiliyor muyuz acep.
koskoca msn kalktı sözlük inanabiliyor musun. Çok üzgünum sözlük. Buradan msne karsi içimde kalanları bir iki cümle ile neyse işte..

Ben seni hep sevdim msn hep arkanda durdum. Son gününe kadar seni bırakmadım. meşgulüm yazma artistligini yaptım, titreşim ile babamı rahatsız ettim. Meşgule almayı bilmediği için az mi arayıp sövdü babam beni msn. Ardına bakmadan gidiyormuşsun. Durma git..
babamdan aldığım ehliyet parasının 100 tl sini yedim kupon yapar telafi ederim dedim elimde 7 tane tek maçtan yatmış kupon var folloş oldum son 100 tl kaldı onu da bugünkü united city maçına basacam ama ne oynayacağıma karar bile vermedim ms 0 mantıklı geliyor ama büyük ihtimal bi mallık yapıp united'a veririm maç saatine kadar 50 kez fikir değiştiririm artık.
az önce uykumdan uyandım.(uyumak üzereydim) çünkü yaklaşık 7 8 yıl önce yani ben tam bir ergenken merlin forumlarında yazdığım saçma yorumlar ve girdiğim ağız dalaşları aklıma geldi. google arşivden arattırdım. lan okudukça gülüyorum tam bir ergenmişim ya.. ehehe ilk nickim de bu arada ryan_vol.1 imiş.. o üyeliğim silinince başka üyelik almışım.. silinme sebebim de fifa mı pes mi daha iyi tartışmasında küfürü basmam. insan 8 sene önce tam bir ergenken yazdığı yazıları görünce gülmekten altına sıçıyor lan.. en çokta millete küfürü çakmadan önce özeti zevkler ve renkler tartışılmaz olan bir yazı yazmışım. ehehe komaya girdim gülmekten amk.. siz de yapın okuyun çok eski şeyleri.. çok zevkli.
40 yaşında bir kadın ile 28 yaşında birlikte olmuştum. zevkli ve güzeldi kadın kendine çok iyi bakmıştı,

ben öğrenci değildim, o eğitmen değildi...

zevk almak esastı.
(#19276640)bunu sana yazdımda okuyamayacaksın. hoş sana binlerce şey yazdım hangi birini doğru düzgün okudun ki. off ya.
bu huzurlu, mutlu olduğum zamanlarin değerini nasil bilebilirim bilmiyorum. cok güzel olduğunun farkindayim, bu yüzden bitmesinden cok korkuyorum. bitmesin sözlük diğer türlüsü cok güc.
Belki her gün insan ilişkileriyle ilgili bir tecrübe kazanıyorum ama bazen kötü kalp kırıyorum lan genellikle de espri yapacağım zaman ; ne olacak bu benim patavatsızlığım sözlük.Büyükler ne güzel söylemiş.
sabahları sevgilimi uyandırma çabalarım karşılık vermediğinde iş saati gelip çattığında "uyuyakalmışım" mesajını görünce çok pis küfredesim geliyorda kendimi zor tutuyorum güne kötü başlamasın diye.
dipnot: sevgilim bunu okuduysan dipnotu eklemeyi borç bilirim, seni çok seviyorum*
Yolda yürürken bir yazıyı okumaya çalışıyordum,bu sırada önümde park etmişi arabaya tosladım, çevreme hiç bakmadan direk topukla'dım, umarım kimse görmemiştir..