bugün

Gitmek istediğim her yeri yaktım.

Sevmek istediklerimi öldürdüm.

Kimse kalmadı sessizliğimden geriye, adımlarım hırslı.

Ve düşünmüyor artık beynim kimseyi.

Kalbimi bir sokağın köşesine bıraktım.

Keşke sevebilseydim seni ama hepinizi aldattım.

Neyim varsa bir çocuğun gözlerine bıraktım.
Astı kendini.

Kirlenmeden arınamaz hiç bir insan, önce kirlenmeli.
Sonra arınmalı.

Hiç kirlenmemek, temizliğin varlığından farksız yaşamakla eşdeğer.
birş eye çok çabuk hevesleniyorum ve ertleersem o hevesimi çok çabuk kaybediyorum. bir site buluyorum mesela gayet hoşum gidiyo önemli bir işim olsa bile orda takılıyorum. eğer ertlersem işimi bitireyim sonra bakarım dersem bi daha bakmıyorum genelde.
canım sıkıldı gene. manitasızlık başıma mı vurdu acaba.
Bu bölüme yazar olduğum için ne kadar sevindiğimi yazabilirim, itiraf ediyorum.
yine mousem bozuldu. tam half life oynayacaktım. daha 4 ay olmuyor alalı.mına koyyim böle talihsizliğin!
isimlere takıntılıyim.
sırf o ismi taşıyor diye birinden nefret edebiliyorum. hem de bana bir sey yapmamisken.aslen nefret ettiğimi o isime sıkıştırıp duruyorum. ve hiç bir şeyi unutmuyorum.
zaten sakal fetişi biriydim,
Meğerse ülkücü bıyığına da zaafım varmış,
Bugün işyerine gelen bursa'nın en karizmatik erkeğinin bıyıklarına öldüm bittim.
O değil de işin en iyi yanı, lig tv.
Olgu, kuramsallık gibi kelimeleri günlük muhabbetlerimizde kullanabileceğim bir arkadaş grubum olsun istiyorum sözlük. Benzer ilgi alanlarına sahip olduğum sıkmadan, sıkılmadan muhabbet edebileceğim insanlar istiyorum. Çok insanın arasında çok yalnızım. Değersiz günlerimden, kendime kızmaktan hiçbir şey yapmadan geçirdiğim günlerden bıktım artık. biçareyim sözlük bir çare bul bana..
çok uzun zamandan sonra mutluyum sözlük. *
yok mu bunun ilacııııı?
insanların gelip geçici olduğu anlaşıldığı anda, dünyanın en berbat duyguları yaşanır bence. hayat öyle bir şey ki, en yakınınızdaki insan, en uzağınızdaki olabiliyor adeta. eskiden saatlerce aralıksız konuşurken, şimdi konuştuğunuz zaman ise uzun süren suskunluklar alır eskinin yerini..

insan biraz hiç değişmeyen insanlar istiyor etrafında.. dostluk neden bu kadar basit ki? ve ben, bu sebepten dolayı her geçen gün daha da içime kapanıyorum. "nasıl olsa karşımdaki kişiyle de bağlarım kopacak " düşüncesi ile..
sözlük kısa kesicem. 2 gün sonra doğum günüm, 2 tane yakın arkadaşım dediğim insan beni önemsemiyo gibi yapıyo. hatta biri okul başlıyo diye ankara ya gidiyo bu gece. eğer kutlamayıp yüzüstü bırakırlarsa bu depresyonu bidahaki doğum gününe kadar atlatamam heralde. neyse gidiyimde feridun düzağaç dinliyip ağlıyım.
kantinci abla yıllardır seni kazıklıyorum. sıcak suyumu evden getiriyorum.

hocalarım yıllardır kopya çekiyorum en düzgün öğrenciniz ben değilim. hayır hayır 100 alan öğrencileriniz de değil her biri emin olduğu cevapları birbirine söylüyor, her biri başka üniteye çalışıyor.

ve hayatımı değiştiren x kişisi, seni çok seviyorum.***
itiraf ediyorum . babamı sevmeyi çok isterdim hemde çok. ama ne zaman biraz olsun bunu yapsam buna pişman oluyorum. bunu buraya neden yazdım bilmiyorum.
hayatımda ilk defa fırında çupra pişirdim. Annem hariç herkes beğendi bana varacak kız yaşadı. o değil de 1 senedir kimse yok hayatımda.
zamanında yapmam gerekenleri yapmayıp sonra ileriki bir zamanda, yapmam gerekenler yerine zamanında yapmam gerektiği halde yapmadıklarımı yapıyorum. bu şekilde hayatı geriden takip ediyorum. buna bu haftasonu da dahil. gerçi yağmur vardı ama yine de çalışmamalıydım. n'apıcam lan kendimle bilmiyorum.
Otogar vb. Yerlerde, sarilip opuserek ayrildiktan sonra, surekli siritarak birbirine el sallayan sevgililerin, birbirlerinin gorus alanindan ciktiktan sonraki salisede suratlarinin asilmasi... Cok huzunlu lan, yazik.
(bkz: ben bu yazıyı tüm vefasız fuck buddylere yazdım/#18607678) itirafsa itiraf amk, isim vermedik itiraf olur mu bilmem ama amlarına koyayım onların çok ayıp ettiler çok.

hepsi tarafından terk edildim lan, biri ikisi değil hepsi amk. hem de gülerek hepsi suratıma gülerek terk etti. * küfür de edemiyorum zira hakikaten iyi insanlar, hepsi çok makara, taşkala. allah yollarını açık etsin ne diyelim. *
işten güçten değil, insanlarla başetmeye çalışmaktan yoruldum.
bazen monitörün sol frame'i gösteren kısmına parça tesirli bi bomba bağlayıp patlatmak istiyorum.
lisedeyken ygs ye hiç çalışmamıştım. ygs den önceki akşam anlatım bozukluklarına çalışmıştım ama o da sınavda çıkmamıştı. çok zoruma girmişti. keşke film izleseydim lan o zaman.
en yakın iki arkadaşım çıkıyor ve karamsar olmasam bile ayrıldıklarında olacakları düşünemiyorum. o grup dağılacak bizim de elimizde fotoğraflar kalıcak.

(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
Sözlük küfür eden kızlardan nefret ediyorum. mümkünse konuşmayı da kesiyorum. biraz insan olun.
yarın sabah edirne'ye gidicem ama babam bunu bilmiyo.
ben anlamadim ya, aylar sonra konustuk yine engellemis numarayi. ne kadar ayip.