bugün

hayatım boktan. param yok. aile durumlarım iyi değil.arkadaşlarımla aram iyi değil.her yerde kendimi yalnız hissediyorum.çoğu zaman deli olduğumu düşünüyorum. en önemlisi kız arkadaşımdan ayrılmamın üstünden zaman geçmesine rağmen yeni farkına varıyorum atlatamadım. başka insanlarla unutmaya çalışmaya çalıştım! bana yakışmaz dedim eyleme dökmeden vazgeçtim. geçen gün bi delilik yaptım ve aradım sesini duydum. boğazım düğümlendi hayatımda ilk kez böyle oldu. kapattım telefonu düşündüm ilk kez kendimi bu kadar güçsüz onu bu kadar güçlü hissettim. hüngür hüngür ağladım.. sebepsiz yere ağlıyorum ve günün çoğunu dalarak geçiyorum. ben bu durumda olmaya razıyım çünkü ona artık zarar vermeyecem. onu hak etmedim ve etmeyecem. haklıydı çünkü beklentilerini karşılayamadım. o çok farklıyken ben hep aynı oldum. allah belamı versin. - verdi de.
balık burcu olduğum için kendimden nefret ediyorum.*
7 Day's Croissant yiyen insan için bien, kıçımın kenarıdır, para üstüne verilen çikolatadır sakızdır, LEŞ !
Bizim hayatımızdaki değişiklikleri kaldıramıyorum.Alışamıyorum,olumsuz bir değişikliğe tahammülüm yok.Daha şimdiden başladı sıkıntısı,ne yaptı ne etti,konuştu mu,ona mı baktı buna mı baktılarla ne zaman geçer ne ben kafamı toplayabilirim.tam her şey çok güzel derken her gün yeni bir şey değişmesin artık..!
Hayat zor, insanlar da arsız be sözlük. Ezilmemek gerek kendini ezdirmemek gerek.
bok vardı sanki dedim ve gördüm. hakikaten bok varmış lan sözlük. hay kafamı sikeyim ya
bunalıyorum amına koyim. siktir olup gidesim geliyor. sıkılıyorum. sıkıyorlar.
"Zamansız gelme elim kolum dağınıksa sarılamam"

- Turgut Uyar -

Dünyanın görüp görebileceği en usta "kelime buluşturucuları"ndan olan Turgut Uyar'dan alıntıladığım harika dizenin ardından yazacaklarım konusunda beklentiler yüksek; farkındayım; ancak, yeni bir dil ve alfabe yaratıp, daha önce hiç söylenmemiş şeyler söyleseniz de, bu ve bunun gibi cümlelerin gölgesinden kurtulabilmeniz imkansızdır.

Merak etmeyin; amatör bir şairin karalamalarını okumayacaksınız; öyle bir iddiam yok ki bir çoğunuzun bildiği gibi haddini aşmamaya özen gösteren biriyimdir. "Neler saçmalıyorum gene?!"

Neyse; sözün özü şu; her daim olumsuz koşullar ve önermelerin üzerine yoğunlaşıldığı bir hayat sürüyoruz. Her birinizin; bunun farkında olsanız da olmasanız da; hayatları bu minvalde devam ediyor. Negatif şeyler belirleyici oluyor ve bütün ilişkilerimizde paylaştıklarımızın çoğu da olmayanlar, gam, kasavet, dert vs. Şöyle bağlayayım; istemediklerimizi saymakta daha özgürüz; ve daha cüretkar. Ben bugün istediğim tonlarca şeyden birini, bir hayat arkadaşını tarif etmeye çalıştım; ama öyle süsleyerek filan değil; uzun uzadıya da değil. Şöyle taleplerim var, belki de dua demeliyim bilmiyorum;

- ağlamak nedir bilsin; türlü türlü gülümsemeler öğretsin.

- sensiz yaşayamam demesin; ki yaşar; ama bensiz yaşamak istemesin.

- nefret etmeyi bilsin; sevmeyi de.

- elleri küçük olsun; gözleri büyük.

Ee, insanın istekleri bitmez. Bu yüzden üç nokta... Ve hepsini herkesle paylaşacak değilimya?!

- Gideyim de bi çay koyayım kendime.
misafirlige geldim. zorla yatirdilar evde. salondayim, osuramiyom, sicamiyom arkadas. sigaram da bitti. nerden geldim amina koyim ya.
allah daha kötü durumlara düşürmesin ama bu zamanlarda bir boşvermişlik, bir ümitsizlik, bir çaresizlik, bir yalnızlık, bir pişmanlık var üzerimde. Derdim belki incir çekirdeğini zor dolduruyor ama küçük şeylerle mutlu olan beni, bu küçük çekirdek(çik) bile üzüyor...
duanızı istiyorum gerçekten... ateistseniz bile iyi dileklerinizi iletin kalbinizden bana...
ulan diyordum ki kendimi düzelteyim, insanlara karşı en iyi halimi bürüneyim, yok amınakoyim artık vazgeçtim. kıçımı yırtıyorum herkesi düşünmekten, yine umursamaz damgası yiyorum. elalem ortalığın anasını ağlatıyor, ucu bana dokunuyor.

hayatımı istediğim gibi yaşayamıyorum lan. hep sıkıntı var, hep engelliyorum kendimi üzülmesinler, kırılmasınlar diye. arkadaş herkes ebesini sikiyor ortalığın, biz en küçük bir şey yapınca auuv.

hayır ulan aşk meşk işi de değil benim uğraştığım, ergenlik falan yaşamadan bitirdim, hayatımın hatırladığım yıllarını hep insanlara yaranmak için geçirmişim, ama bir teşekkür göremedim. beğendiremiyorum lan, olmuyor.

elbette bir sürü insan gibi birden çok isteğim oldu, ama kimsenin tavuğuna kış demedim, isteklerim de kimseyi üzecek istekler değildi. en çok da eşitlik istedim ulan, göremedim şu eşitliği. ona, şuna, buna nasıl davranıyorsanız bana da öyle davranın dedim. bana iyi davrandılar, onlar benden koptu. onlara iyi davrandılar, beni itin götüne soktular.

yok yahu insanlara yaranmak hiç bir fayda getirmiyor sana, siktir et ne yaparlarsa yapsınlar, yolo amınakoyim bir kere yaşıyoruz bu hayatı.
Seni kimse benim kadar benimle bir bütün olduğuna inandıramaz.
Filmlerde " seni sevmiyorum" deyip adamın dudaklarına yapışan kadınları hiç anlamazdim, taaaki " unuttum ben onu yeaa" deyip aslında unutmadığımı fark edene kadar.
yalniz uyumak biriyle uyumaktan sonra cok cekilmez be sozluk.
bir saat oncesinde deliler gibi egleniyordu bu insan misal. simdiyse tek basina yataginda. caresiz, mutsuz, sanssiz. her sey insan icin fakat yalnizlik degil.
bu insan yalniz ama baskasi olmasin. allah dusmanima vermesin derler ya o hesap. hep sarilmak olsun. hep sevmek, sevilmek...
hitman hakkında bir çok teknik bilgi verdikten sonra taşak yapışması adlı bir başlık açtım. sanırım uykum var.
Telefonum çalacak hissi bende bu ara hiç gitmiyor. Böyle mal hislerim var.
hani günlerden perşembe zannedersin de cuma çıkar ya
hani uykunun en tatlı yerinde uyanırsın ama kardan dolayı tatil olur ya
hani son çikolatan bitti sanırsın ama çekmecede bulursun ,
kışlık montunun cebinden para çıkar ya
kalabalık bir durakta otobüs beklerken adam gelir kapı tam senin önünde olucak şekilde otobüsü durdurur ya...

heh işte tüm bunları robotta çektiğini düşün sözlük işte ben öyle mutluyum çok mutluyum çok *
hayvanseverlerin açlıktan ölen insanları düşünmeyip hayvanlarına yüzlerce liralık paket mama almalarını sevmiyorum.
itiraf sayfasına yazmanın saçma ve format dışı olduğunu düşünüp her defasında buraya yazıyorum.
bir de ben fuckbuddy arıyorum ama o da başka bir format dışı başlıkta herhalde.
çok özlüyorum lan sözlük.
her gece rüyalarımda aynı şey var. dayanacak takatım kalmadı artık. kendimden utanır oldum.
kendi prensiplerine, kendi sözlerine ters düşen birisiyim artık.
kendime karşı dürüst davrandığımda gördüğüm tek şey bu. etrafımda beni takdir edenleri gördükçe daha da kahroluyorum. ben bunların hiç birini haketmiyorum.

ben bunların hiç birini haketmiyorum.
basit bir korkağın tekiyim ben, sözlük.
Korkuyorum tılsım bozulacak diye üzülüyorum herşey çok güzel olacak deyipte araya kötü şeyler girecek diye.
biriniz de mutlu olun lan mutlu bir seyler itiraf edin.

itiraf ediyorum ki bugun mutsuz degilim.
birini sevmeyi, o anlamsız duyguyu çok özledim.
yarın beni istemeye gelecekler.8 sene sonra bu mertebeye eriştik sevdiceğimle ama nasıl oldu da gün ayarlandı,o gün nasıl bu kadar çabuk geldi hiç bir şey anlamadım ben. çok heyecanlıyım çooookk. * *
dün akşam saat 10:30 gibi fsm'ye gittim koray candemir konseri mi varmış neymiş. daha var dediler başlamasına. oturmak için yer bakındım tabi etraf kalabalık yer yok oturmaya. bir iki dakika dolandıktan sonra baktım yer boşaldı çöktüm hemen tabi. beş dakika sonra karşı masama bir grup kız oturdu. bana arkası dönük olan kız nasıl eski sevgilime benziyor ama anlatamam. postürü hal hareketleri giydikleri olsun! ulan resmen bu o! ne işi var falan diyorum şimdi dünyanın öbür ucunda olması lazım. neyse konser falan bitti zaten o dakikadan sonra benim için. 3 kuruş maaş vardı onu da içkiyle ezdim. bakalım nası toplayacağım götü!