bugün

adamın ismini telefonda ednan diye telaffuz ettim ya, artık hayatta yaptıramam işimi. * *
Msn de dinlediğin şarkıların göründüğü dönemler.. Dinlediğim şarkı Nirvana - The Man Who Sold The World. Ama nerden indirdiysem şarkıyı Kurt Cobain - The Man Who Sold The world şeklinde indirmişim. Velhasıl kelam, ırkçılıkta ödül sahibi bir arkadaşım bunu görmüş ve aramızda ki dialog aynen şuydu:

+ Ben de seni vatansever biri sanardım yazıklar olsun sana!
- Hayrola yav noldu da?
+ Sen nasıl olur da biz bu kadar şehit verirken Kürt Çoban diye birisinin şarkısını dinlersin?!
- iyi günler birader git bir ayran iç tansiyonun düşmüş senin..

Msn' den engelledim tabi.
3 haftada 11 kilo verdim. ince hastalığa yakalanmadım değil mi !!1
tanıdığım bütün amatör futbolcular apaçi.
itiraf ediyorum, itiraf edemeyeceğim.
siz itiraf eder misiniz onu da bilemeyeceğim.
Canımı sıkan insanları genellikle tersliyorum
ama sonra üzülüyorum,
hatta gidip özür diliyesim geliyor.
Çok garip duygularım var,
gerçekten.
ilyas salman ve ibrahim talises i hic sevmiyorum, kurtlerle arkadaslik yapmiyorum.
sürekli kopya çekiyorum veya kopya veriyorum sözlük. bu ikisinden birini yapmadığım sınav yok desem yeridir.
vakıfbankın biz sizi anlıyoruz temalı reklamında, güzel yurdumun doğu bölgesinde sırf çocukları okula rahat gidebilsin diye mal varlığını okul yaptırmak için kullanan güzel insan. * derdim seninle değil tabi, olamaz da zaten; derdim o okulda eğitim alıp, doktor mühendis vs ülkeye faydalı bir birey olma hayali kuran kızların geleceğini "orospuluk" olarak gören mal, cahil ev arkadaşımla. beynimden vurulmuşa döndürdün beni sevgili gerizekalı ev arkadaşım. seni boğazlamak istiyorum her gördüğümde ama şükür ki gece vardiyasında olduğun için pek görüşmüyoruz. sçs kib aeo opt bye.
Yine biraz sozluge bakip sonra ders caliscam diye kendimi kandirip iki saattir sozlukte oyalaniyorum. Sinifta kalacam bu gidisle.
bir mutsuzluk var üzerimde yalnızlıkla alakası olmayan bir mutsuzluk, umutsuzluk.
uluday sozlugun kapatilip yerine uludag itirafin acilmasini istiyorum. zira girilen entrylerin yarisi itiraf. olum ne okudunuz yazdinizda itiraf ediyorsunuz.
uludağ sözlük yazarlarının hiçbirimizi ilgilendirmeyen palavralarıdır. bize ne?
ayrıca sözlük sözlük olmaktan bu başlık yüzünden çıkıyor. bence kaldırılsın.
o eski hoş sohbetliğimde kalmadı insanları konuşmaktan bile kaçırtıyorum. kimse konuşmaktan zevk almıyor.
az evvel michelangelo, bernini ve nicesi arasında boğulmuş deli divane çalışırken bir anda "heeeey görl, yaşamayı seviyorum!" diye bağırdım; akabinde odamın kapısından kafayı uzatıp kimse duymuş mu kontrol ettim. sınav dönemi çok tatlı bi insan oluyorum.
itiraf ediyorum sözlük; son girdiğim 20 entry ve bundan sonra gireceklerim sırf şu "çikita muz" lakabından kurtulmak içindir..
fi tarihinde saçını yeni kestirmiş eski sevgilimle aramızda şöyle bir diyalog geçmişti:

- nasıl görünüyorum?
+ delgado'ya benzemişsin.
- o kim manken mi?
+ hayır ama sevilen birisi.
- hmm (:

anlamadı tabii garibim.

görsel
telefonum yere bilmem kaçıncı kez düştü ve bugün lanet olsun artık mesajlarını açmicam telefonlarını bağlamicam dedi lakin internete giriyor divit bile atabiliyorum hatta ama neden mesajlarım açılmıyor neden rehberim açılmıyor neden hıı neden?
daha tam milli olmadım.
seri eksi verdim.
akp seçmenine yöneltilen bir çok sorunun olduğu başlığa 4-5 entry girilmiş ve hepsi başlığı açanı destekler nitelikteydi. şahsi görüşüme uyduğu için bende başlığı açan arkadaşın sormayı unuttuğu sorulardan birini yönelttim akp seçmenine. buraya kadar başlık sakinleri olarak hepimiz hemfikirdik. benden sonra yazan yazar ise diğer başlık sakinlerinin aksi bir görüş bildirmiş, baktım enrtyme eksi geldi. bende başlıktaki diğer yazarların entrylerine baktım onlarda eksilenmiş. anladım ki benden sonra entry giren yazar hepimize basmış eksiyi. bende ona seri eksi verdim.
başlıklara bakıyorum yazacak birşey bulamıyorum bende mi sorun yoksa başlıklarda mı çözemedim.
yarın ne kadar karanlık olacak, ne kadar geriye gidicem bilmiyorum.
eksileyenlerde iyice saçmalamaya başladı eskiden daha anlaşılır entryleri eksilerlerdi.
sözlükten uzak dursam diyorum sonra bir şey değişmeyecek gitsende diye vazgeçiyorum.
bu ruh halinden çıkamıyorum ve çıkamadıkça eski beni geri getiremiyorum.
yorganın içine gaz çıkarıp kokluyorum ve çok hoşuma gidiyo. Doğrudur.
sevgilimden ayrıldım ve çok huzurluyum, oh be dünya varmış.

aşık olanlara acıyorum. net.
iflah olmazbir arkası yarın ve radyo tiyatrosu hastasıyım, gün aşırı dinliyorum. bu konu hakkında konuşabileceğim birileri olsun istiyorum ama yok işte.
hiç bu saatlerde girmezdim giriyim dedim pek bir değişik değilmiş.*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar