lan bu ırkçılar çok garip yaratıklar sözlük.yemin ediyorum yaktıkları oksijene yazık.bak türkiyede 5-10 milyon ırkçıya birşey olsa (ölmesinler o kadar da değil ) ne bileyim marsa yollansalar ya da bir gece ansızın kaybolsalar bu ülkede sorun felan kalmaz.sinirden ağızları köpürüp bağıran sağa sola saldıran yaşam formları kalmaz.el ele verip güzel güzel yaşarız.
aşırı sevgi yüklendim bugün de. sevgiden ölücem, romantiklikten ölücem vallahi bak. ama çok odunum lan, acayip. halbuki nasıl seviyorum bi bilse.
olm bu sayfaya gelmeye çok korkuyorum la. valla bak. nedenini de tam bilmiyorum aslında. ama hep böyle bilinç altına yönelik analizler varmış gibi geliyor bana. sanki freud'u görecekmişim ve bana "işte bunlar hep seks" diyecekmiş gibi geliyor la. yapmayın olm böyle şeyler.***
Yarin yalan soyleyecegim galiba.
ne de güzel 2 gündü lan o öyle sözlük. sarılarak uyumak falan, unutmuşum anasını satayım.
psikiyatra yapa yapa sözlüğe yapılamayandır.
Ofiste işlerimi hallederken ya filim ya müzik açarım arka fonda.

şuan cem yılmazın bir tat bir doku standup ını açtım müthiş bi enerji veriyor insana. ha gayret 1 gün kaldı.

haftasonunu iple çekenlere selam olsun.
ofise geldiğimden beri aynı şarkıyı dinleyip duruyorum. replay tuşuyla seviştim resmen sabahtan beri. alıyor götürüyor uzaklara bu şarkı uzun zamandır dinlemeyip dinlemeyip 2 saat uykuyla ofise gelip açtığınız vakit.

http://www.youtube.com/watch?v=StyNqG1E3xU
bir yazar itirafıdır. sekizinci senenin içinde bulunduğum iş yaşamında anladım ki gemisini yürüten kaptandır ve her şey çıkarlar üzerine döner. ben de artık sadece çıkarlarımı ön planda tutarak varolmaya çalışacağım bu iş yerinde çünkü bencil olmadığın sürece hep kazık yiyen ve enayi yerine konan sen oluyorsun.
yaşanabilcek en kötü şekilde ilişkeden çıkıp 8 aydır kendime gelmeye çalışıyorum ama olmuyor arkadaş yapamıyorum. işin ilginç tarafı bitiren de benim bu ilişkiyi. onun yüzünden kimseye karşı birşey hissedemiyorum. ne kadar kötüymüş bu nalet şey ya. evet kardeşim ben de artık eskisi gibi sevmek istiyorum, geçtim sevmeyi 3 gün sürsün istiyorum bir kızdan hoşlanmam. tam diyorum evet artık geçmiş herşey geçmiş eskiye dönüyorum , 2. günün akşamı yine aynı saçma duygular peşimde.çok pis küfür edesim var sözlük çok.
senin yaptığının benzerini yaptığım gün seni affettim.
sinirimden ağlayabilirim şuan o derece kötüyüm. nefesim tıkanıyor.
sabahları otobüse koşarak binmeyi seviyorum ne bilim durakta beklemeyi 'bekliyorum ya gelmez' düşüncesiyle tercih etmiyorum son anda otobüse yetişicem yetişemiycem macerasıyla heyecanlı, bol atraksiyonlu, adrenalin dolu ve daha cazip geliyor. kendi çapımızda küçük bir ekşın yaratma çabası bizimki işte. ama otobüse bindiğinizde de ayrı bi hava yaratıyo tüm gözler sizde oluyo falan...

tamam tamam itiraf ediyorum sabahları uyanamadığım için otobüse de yetişemiyorum.
yakın arkadaşım facebook ta takımıma küfretti. Hahah durumuna s.çtım. üstüne bir de cevap versin görür o diyorum.
telefonum dokunmatik olduğu için + oy vereceğime - veriyorum, sonra da vicdan azabı duyup artıyı basıyorum sözlük. (bkz: beni alan yaşadı)
tweetlerimi gizli yaptığımdan beri, her gün en az 4 tane takipçi isteği gelmeye başladı. gizli olan şeye merak duyulması bu olsa gerek.
Sevgili yerküre,bu itirafım sanadır:"Annemler memlekete gittiğinde evdeki çiçeklerin hepiciğini kuruttuğum için tüm cümle i alemden özür diliyorum!"
bugün adımı sevdim ilk defa.
Belediye otobüsüne binince cam kenarına oturduğumda camı silen bir denyo ben değilim dimi ? * Ne olur Allahım tek olmayayım. *
şu an ing. benden çok daha iyi birini arasam da bulamıyorum.
aklıma geldi hüzünlendim ben yine.

seneler önce bir bayram vakti. geçimin zor, gelirin az olduğu devir. babamın akşama kadar fabrikada çalışıp, akşam düğünlere garsonluk yapmaya gittiği zaman. annemin pazara, markete gitmeden günlerce idare ettiği günler....

bendeniz henüz okula bile gitmeyen bir sübyan. bildiği şeyler televizyonda sabah yayınlanan tom ve jerry'i izlemek. en lüks aktivitesi babasının onu parka götürüp 2 top dondurma alması.

yine böyle ramazanın son günleri. herkes ailece bayramlık alışverişlere çıkıyor. apartmanda ayşegül diye bi kız var. çok zenginler. öyle zenginler ki benle konuşmuyor bile(!). mahalledeki bi kaç arabadan biri onlarındı. ayşegül'ün ne oyuncağı biterdi, ne elindeki çikolatası. bi akşam üstü merdivenlerde otururken onların arabası durdu önümde. ayşegül anası babası abisi indiler ellerinde poşetler. ayşegül bana döndü:

+ biz bayramlık aldık!
- bizde alıcaz ama daha gitmedik.
+ baaak bu benim bayramlığım ama çok pahalı alamazsınız siz.
- nedenmiş bizde alırız. salak fare suratlı.

ayşegül hııh deyip gider. ama aklım bayramlıktadır. kısa kollu triko kazak, altında triko mini etek, eteğin arkasında yırtmaç var yırtmacın olduğu yere kurdele kondurmuşlar. rengi ebruli...

ağlayarak gittim eve. ağlamak benim yaptığımın yanında az kalır böğürerek gittim desem daha doğru olur. annem gördü halimi. aldı kucağına niye ağlıyosun dedi. başladım hıçkırarak anlatmaya.

+ a-a-ayşegüğğll ge-ge-geldiiğğ siz bay-bayramlık alamazsınız dedi.

annem avutur beni. bi şekilde susturur.

biraz sonra babam gelir. annem babama durumu anlatır. anlatır anlatmasına da durum bellidir, paramız yoktur. beraber dışarı çıkarlar. elbisenin olduğu mağazada elbiseye bakarlar. annem elinde 3 çile iplikle döner.

bayrama bilmem kaç gün var...babamın cebindeki kısıtlı parayla alınan 3 çile ip, annem gece gündüz uyumadan bayrama kadar örer o mübarek ellerinde.

bayramda ayşegül'ün bayramlıklarından çok daha güzeli benim üzerimdeydi...
şu anda yemek kurslarının fiyatlarına bakıyorum ve ne kadar uçuk fiyatlar. gastronomi yazmadığım için yine yeni yeniden pişman oluyorum.
bizim valide hanım, nice kalemdıraşa taş çıkardıydı billah. ayrıca peder de bu olay üzerine, 1968 senesinde girdiği üniversite sınavında kalemin ucu kırılınca, ağzıyla açtığını iddia ettiydi. allah canın almaya yalancı. kalemdıraşı olmayan herifin silgisi de olmaz. yanlış yaptığı sorunun üstüne mi attırdıydı, artık, naptı bilemiyom. soramadım. biraz subjektiflikten kurtaralım.
sayıp sövesim var su an herkese, en az bi cellat kadar insafsızım.
birilerinin erkeklerinde insan oldugunu herkese anlatması lazım sözlük. gercekten, erkekler aglamaz nedir? erkekler insan degil mi?