bugün

kendimi tanımakta zorlanıyorum sözlük. 2 sene boyunca uzatılan saçı bir anda kestirmek bilinmezlik duygusu veriyor resmen. sanırım uzun bir süre geceleri uyandığımda söylediğim "burası neresi?" "ben kimim?" sorularını gün içerisinde uyanık olduğumda da soracağım kendime.
Otobüste ayağa kalktığımda yanımdakinin "inecek misiniz?" sorusuna "yoo donumu düzelticem" deyip tekrar oturmak istiyorum.
canımın uzaklardaki diğer yarısına kavuşmama 460 günden sadece 5 gün kaldı. tuhaf gelmesini delice istememe rağmen korkularla dolu yüreğim . onu kaybetmekten çok korkuyorum sözlük . o hep benim olsun , beni sevsin bi beni görsün istiyorum son nefesimi verene dek hep yanım da elleri ellerimde olsun istiyorum. onsuz nefes alamıyorum sanki. anlık tartışmalarımız da bi anlık öfkesi ile bile beni sevmediğini hissetsem nefes alamıyorum. ama ona benim için bu kadar da önemli olduğunu çaktırmıyorum hiç. şımarır yoksa.
Zaten beklentileri boşa çıkarmayan tek şey çay, onu da çok güzel demleyemiyorum gerçi.
herkesle canımlı cicimli konuşan, herkesi seven, ağzı açık ayran delisi, facebook'ta her dakika kedi fotoğraf ve videoları yayınlayan "en yakın arkadaşım kişisini" hayatımdan çıkarmak istiyorum. bildiğin bana batıyor artık.
Madrid'teki arkadaşım benim için büyük bir sürpriz yapmış. Ve benim için aşık olduğum ikinci adamım Jose mourinho'nun imzasını almış. Şu an kargoda geliyormuş. Sevinçten havalara uçuyorum sözlük.
bir kadının benim için ağlayabilmesini istiyorum sözlük. Sevgilimden ayrılalı 4 gün oldu. Daha doğrusu terk edileli... Şimdiye kadar hayatıma 6 insan girdi ve sanırım hiçbiri benim için gözyaşı dökmedi. Hayır, sadist değilim ama bu müthiş bir duygu. Beni özleyip ağlayan bir kadını kastediyorum elbette. Çat kapı gelip, "özledim, dayanamadım geldim" diyecek biri...
amuğa goyim saat 23:54, bekliyorum ki 00:00 olsun itirafta buluncam. lan 5 dakikada uyuya kalmışım. yine istatistiklere giremedik. vatan sağolsun.
Bir gün gelecek hayatımda olmuş ve olan kişilerin hiçbirinin onun yerini tutmayacak diye çok korkuyorum. Ya bir gün onun yerini ararsam ve sersemletirse hayat beni diye çok korkuyorum çoook.
2 defa aldattım, sonra ayrıldım. neden?
o da beni aldatır diye. foseptik gibi adamım amına koyim.
38 saattir zevk için uyumuyorum sözlük, bundan sonra da uyumaya niyetim yok.
'kendin bilirsin' kadar karaktersiz bir cümle daha bulursan söyle sözlük, sidik yarıştırsınlar.
benim unuttuğum doğum günümü başkaları unutmamış. evet bugün benim doğum günüm. *
sözlğk içim çok rahat çok ferah ...
Şu gerçekten çok mutluyum.
Geleceğe dair çok daha umutluyum.
Hayata dair çok daha mücadeleciyim.
şu başlığı görünce sözlüğün bokunun çıktığını anladım sözlük. yorumsuz..

(#6376996)
farklı mekanlarda aynı şeyleri yaşıyoruz. çay içiyoruz, kek yiyoruz, çay içiyoruz, kek yiyoruz.
aynı anda birden falza camiden ezan sesi duyduğumda imamaların birbirine freestyla diss attıklarını hayal ediyorum.
hiç kimse hiçbir şey ilgimi çekmiyor. başlarda bundan rahatsız değildim ama şu an rahatsızım. nedense geçmişimi özlüyorum sözlük. havuza gittim bugün. kardeşim beni de götür diye çıldırdı, ortalığı yaktı, kavurdu, nükleer saldırı yaptı. enkazların arasından çıktıktan sonra, kardeşime dönüp dedim ki "a... ablan olsaydı götürürdüm o seninle ilgilenirdi ben beceremem". "aa evet o ablayla beni parka da götürmüştünüz" diyerek gırtlağıma düğümü koyuverdi eşek sıpası. havuzda bütün gün bu durumu düşündüm. hayal kurdum olmayacağını bile bile. biraz hüzünlendim biraz mutlu oldum. ne yapacağımı hiç bilemiyorum sözlük. büyük ihtimal böyle devam edeceğim hayatıma; ruhsuz, duygusuz, keyifsiz, enerjisiz.
aslında beni bu itirafa sürükleyen olay ise;
bu aralar her yaptığım şeyde yanımda olmasını hayal etmem. bir yere gittiğimde keşke o da olsa baksa bana uzun uzun sonra eşek sıpasını da alıp gezsek dolaşsak. kolumu kıpırdatacak halim ve cesaretim kalmadı. mavi bir atlı şovalye almıştı bana hediye diye. benim esek sıpası el koydu. bişey diyemedim diyemem, sen olsaydın sen de diyemezdin biliyorum. ara sıra sorarım hatırlıyor musun diye o da bir bir sayar seni. sıpamın doğum gününde bile duygulandım. o anlar aklımdan çıkmıyor. ne olduğunu anlamadım. dedim ya yorgunum bitkinim. bu yazıyı yazarken dungeonı kaçırdım bu arada. tek düşünmeden zaman geçirebildiğim şey wow. kardeşime sarılınca bile aklıma geliyorsun. keşke anılarını ona hiç bulaştırmasaydın. keşke ona sarılınca aklıma gelmeseydin de ben de ona sıkı sıkı sarılabilseydim. aslında bir yanım seni görüp konuşmak istiyor, diğer yanım korkusundan tam zıttını istiyor. bilemedim. he bu arada ovidin çok güzel olmuş bugün bi gittim de, çay 16 kuruş olmuş, su hala 15 kuruş.
Doğum gününü sevgilinin umursamaması baya insana koyuyormuş... Yanıbaşında olup kuru kuru bir iyi ki doğdun diyip ufak bir buse ardından gelen gün tamamen umursamamazlık... çok koydu be sözlük...

ekleme: sadece haklısın diyerek kendisi daha da geriye çeken bir insan seni seviyor olabilir mi? sen üzülürken umursamayan, ne yapacağımı bilmiyorum ki diyerek hiç bir şey yapmadan duran insan...
dün olsun istediğim şey bugün olsun istemiyorum. lanet olası yengeç burcu!
kadayıfla, sütlü tatlı arasında bazen çok kalıyorum.

özellikle sütlaç beni çok zorluyor.
eski sevgililerimin üçünü hala seviyor gibiyim oysa ki unutmuş olmam lazımdı. unuttum böyle iyiyim diye kandırıyorum kendimi işte.
nedense beni reddeden kızlar bana çok çekici geliyor be sözlük. bilmiyorum sadece bana mı oluyor.
o konuşurken gözlerine o kadar derin bakıyorum ki söylediklerini dinlemiyorum. dinleyemiyorum.
Bugün stajyer olarak çalışmakta olduğum işin bana göre olmadığını birkez daha anlıyorum.
güncel Önemli Başlıklar