bugün

o kadar şehir gezdim. bir sürü insanlar tanıdım. yazlık yerlerde de çalıştım, büyük şehirlerde de yaşadım, küçük kentlerde de. ama şerefim üzerine yemin ederim ki; bu sözlükteki kadar am budalası insanı, daha önce hiç bir arada görmemiştim.
bazen bir entry girmek istersin, eksi yağmuruna tutulacağını bilirsin ama yine de içini boşaltmak için girersin ya... işte öyle bir entry gireceğim. okumadan eksiyi basabilirsiniz, bazıları yanlış anlayabilir. ama sözlükte beni gerçekte tanıyan kimse yok. o yüzden hava atma gibi bir amacım olmadığını baştan belirtmek isterim.

benim babam eskişehir'in tanınmış simalarından. maalesef. maalesef diyorum çünkü destek bakımından her ne kadar avantajı olsa da manevi açıdan tam bir kabus. az önce bir şiir dinledim. şiirde, babasını özlediğini ve onunla yaptıklarını anlatıyor. benim böyle bir şansım olmadı. ben babamla yolda giderken herhangi bir lokantaya girip yemek yiyemedim. çok istedim. defalarca sokmak istedim. girmedi. dışarıda eğlenmek istedim küçükken. lunaparka götürmesini istedim, abimle birlikte yolladı. dışarda oturup bi şeyler içmek istedim. en basitinden, bi kahvehanede çay içmek, kahve dünyası'ndan bir türk kahvesi... ama olmadı.

kesinlikle kişiliğim öyle değildir, bu tür konularda içine kapanık birisiyim. anlatmam kimseye. bir gün açıldım babama bu konuda. kafasına dank etmiş olacak ki bir gün seninle yemek yemeye gidelim dedi 2.5-3 yıl önce. gerçekten çok sevindim. okuldan çıktım, ofisine gittim. ama babam bana dedi ki "oğlum benim bir işim çıktı. al şu parayı sen yersin yemek" ulan amına koyım sanki ben karnımı doyurmak için gittim yanına. öyle koydu ki. aldım parayı bir de mal gibi. dökemedim içimdekileri. öyle aklıma geldi buraya dökeyim dedim içimi... buraya kadar okuyanlar mazur görsün.
sevgili sözlük bir garip çelişki yumağının ortasındayım, biraz önce tüm sohbet geçmişime hafiften göz attım da ilginç günler beni bekliyor sanırım. birde şu kafamdaki sıkıntıyı söküp atabilsem tam süper olacak.
ayrıca alkolü azaltmam lazım.
sanırım tayyip erdoğan'ı babamdan daha çok seviyorum. bununla bu gece yüzleştim evet...
sonunda bsakınız vermeyi başardım,mutluyum sözlük.
kim bir milyon ister'i izledikçe psikolojim bozuluyor.. sinirimden gittim yarışmada en çok sorulan yazarların eserlerinden aldım , ha birde başka derdim yokmuşçasına ansiklopedide okuyayım ne olur ki dedim ama çıldırmak üzereyim..
çocukluğumdan beri gazete okumayı çok seven biriyimdir.hergün eve en az 4-5 gazete gelirdi ben de bunları okurdum.bi gün babam sabah işten çıkıp geldiğinde gazete getirmemişti ve ben de cebimde çok az para olduğu için gidip bakkaldan 1 gazete almıştım ve arasına iki tane de gizlice sıkıştırıp çalmıştım.adam gazetenin ekleridir deyip bakmamıştı tabi arasına.evet utanıyorum hayatım boyunca yaptığım en büyük günah budur belki de.fakat çocuktum işte ve çaresizdim.
bazen sadece sevmek istiyorum.
ağlamak istiyorum nedensizce.
uyuyamıyorum arkadaş ya 2 saattir dön o tarafa dön bu tarafa kafam döndü saat 8 de nasıl kalkıcam ben ya hiç uyumasammı ki yok o zamanda bütün gün ayakta uyurum aman be koy götüne gitsin diyip yarın ki işimi iptal mi etsem uyusam bütün gün ne yapsam bilemedim ama ben ya şizofrene bağladım uykusuzluktan hiç iyi olmadı bu.
sabahın 5'inde leş gibi çiğ köfte yiyorum sözlük , neyse ki yalnız uyuyorum sorun olmuyor.
saat tam olarak trt saatiyle 05:11 ve ben kıçımın altındaki sıcak su kesesini patlattım.
yalancıyım ben daha ne itiraf edeyim.
sözlük,

etrafımda ki o kadar insana rağmen nedensiz bir şekilde kendimi yanlız hissediyorum.

ayrıca şuan fark ettim klavyem de ki bir çok tuş çalışmıyor. üstte ki entryden copy paste yaptım bunları yazarken.
ygs'ye 26 gün kaldı. Tırsıyorum sözlük. Türkçeyi düzelttim şimdi de sosyal sorun çıkarmaya başladı sinirden çıldırıcam! bir insan 2 haftadır mat ve türkçeden sürekli 35 üstü yaparken sosyalde 30 neti geçememesi ne tür bir psikopatlık örneğidir?
sen benim ulaşamadığımsın, ulaşamadığım halde vazgeçemediğim.
sen benim dokunamadığımsın, dokunmasam da uzaklaşamadığımsın.
sen benim en yakınımda olansın, en yakınımda olupta uzaklarda duransın.
sen benim konuşamadığımsın.
hiç susmadığım halde konuşamadığımsın.
sen benim anlayamadığımsın, bu kadar çok bilipte çözemediğimsin.
sen benim göremediğimsin, bakıpta kör olduğumsun.
sen benim bilipte söyleyemediğim, bakıpta göremediğim,
dokunupta hissedemediğim, duyupta dinleyemediğim,
sen benim anlatılmaz bir sevgiyle sevipte anlatamadığımsın. * *
hayatımın en güzel hafta sonunu geçirdim sözlük. nazar değmesin çok mutluyum çok..
artık tüm düşüncelerimin içerisinde ısrarla ızdırap çekmek isteyen kendimden sıkıldım sözlük.her beraber olduğum kadına aşık olmaktan ise paramparça oldu yüreğim.daha birini unutmadan diğerini kalbin içine alabilmeyi başarmayı bırak, onu bir çırpıda kaybedip hüznüyle boğuşmayı meslek edinmiş gibiyim kendime,her şey kendiliğinden ilerlerken bir dokunuşla her şeyi berbat edip,kendiliğinden düzelmesini beklemek zaten tümüyle yerle bir eder bedeni.kaybolup bir tende tüm gece savrulurken hayalde,gerçekle yüz yüze gelmek mi koyar,bu yüzden midir hayallere sarılıp uyumak,resmetmek,çizmek bir kadını olmadığı gibi var etmek beyninde.gerçeğin dikenlerini batırırken kendine,acıya olan alışkanlığından mı hiç sesin çıkmıyor,görmezden geliyorsun gerçeği.
uyan bak kaldı mı böyle kalp her seferinde acıyan,kanayan,dışarıdan taş gibi görünüp her dokunuşta acıdan inim inim inleyen.anlaşılmayan,aşağılanan.
soruları biriktirip hepsine tek bir cevap verilebilecekken karmakarışıklığın içine düşür sen kendini,çıkama oradan,otur bekle bir el uzansın da çıkarsın seni girdaptan sessizce bekle.var olmayı dene hiçliğin içinde.
yıllarca morgan freeman ile samuel l.jacksonı aynı adam sandım, bence bu yeterli.
uludağ sözlük açıkken her sayfayı yenilediğim de sol frame in dışında kalan tarafta gelen entryleri yazanların insan olmadıklarını düşünüyorum. adamlar neler yazmışlar yahu. hiç durmadan yarım saat falan aynı şeyi yapıp okuduğum olmuştur.
olmuyor sözlük ne yapsam olmuyor .
itiraf ediyorum:
-bu başlıgı sol frame'de görmekten bıktım.
benim adım whiteshadow ama arkadaşlarım bana hep ''durumumu beğenir misin? '' der.
sözlük sonunda iş buldum hatta yarın iş başı yapıyorum. hadi hayırlısı.
bir derdim var kısmından hesabımın silinmesini rica ettim. Hala bekliyorum.
güncel Önemli Başlıklar