bugün

düşündüm hiç düşünmediğim kadar düşündüm ve bir sonuca vardım şimdi yatıyorum.
biraz önce kendini müslüman -muhafazakar olarak tabir eden adı söylenmeyesice sözlük yazarı mesaj atıp sevişelim ciddiyim tutucuyum bak anlaşırsak hükümet nikahı basarım dedi sözlük .ben günaha girip sövmedim bile .allah cezanı versin senin!
en yakın arkadaşıma aşığım ne olmuş yani.
sigarayı bırakalı 3 ay oldu. rahat bi 2 3 kilo almışımdır sözlük. önüne geçemiyorum bunun acaba tekrar mı başlasam napsam ki.

edit: aha sildim küfürü.
hızlı yaşadım.olağandan hızlı.
şimdi ise acılarını çekiyorum.bunlar benım bile zevk alamıyacagım acılar.kimseciklerin bilmediği yağmurlarda ıslanmışım.olağandan daha ve ağır daha yorgun.her yeni adım benı yıpratır,her yeni isim beni boğar hale geldi.artık adımlarımı tekrarlamaktan başka kaçışım kalmadı.

her biriniz dağıllmışsınız hayatıma, her girdigim sokakta imgeleriniz canlanıp, her çatının altında biriniz beni bekler olmuş.
sözlük her geçen gün daha da saçmasapan bir hal almaya başladı ve artık sadece dalga geçmek amacıyla saçmasapan entryler yazıp yazarlara saçmasapan mesajlar atmak istiyorum ama sonra "niye bununla uğraşayım ki.." diyerek vazgeçiyorum.
tanıdığım en şanslı kadınlardan biriyim.

her ne olursa yaptıklarımın arkasında duran bir ailem ve bir martı kadar özgür ve heyecanlı olmamı sağlayan bir eşim var.

işte tam da bunlardan aldığım güçle, dünyada yakınları tarafından kapana kısılmış herkes adına çığırtkanlık yapıyor ve etrafımdaki bu güzel insanları "ama , ama ben bunu yapmıyorum ki sen mutsuz musun yoksa" moduna getiriyorum.

tanıdığım bildiğim hem en şanslı hem de en dandik duyarlılığına sahip kadınım bu durumda. hakkımda hayırlısı.
sigaraya yeniden başladım sözlük. moralim çok bozuk. amına koyayım ya. başlamıcaktım 3 ay geçmişti tekrar başladım. *
parasızlıktan uzun zamandır sigara alamıyorum. avradini sikeyim ben böyle hayatın.
çok süper bi' pedigriye sahibim aslında. kıymetimi bilene çok kazandırırım. kesin.
coco chanel' e acıyorum...
insanın iş arkadaşlarından en azından bir ikisi iyi olunca, işte arasıra bir nefes alabiliyor. bir hal hatır sormak, bir gülücük bile yeter be.
itiraf ediyorum hiç bir kızla öpüşmedim.
itiraf ediyorum hiç sevişmedim.
düşlerin nasıl büyüdüğünü öğrendim sözlük,
öyle zorda olmadı işin aslı,
insanlara pembe gözlükle bakmayı bırakıp çıplak gözle süzmem yetti, daha fazla bakamadım,
gözümden düşerken çok canın acıdımı dediğinde 40larındaki bir ergen,
gülüp geçmiştim içimden,
gözden düşünce büyürmüş düşler bugün anladım.
yüzüme gülüp sırtımı delenlerdenmiş, hastayım sanıp öksürmelerim,
geçecek oğlum deyip sırtıma koyduğu havlularmış anamın öğütleri,
yaşamadan görebilmek isterdim ama olmadı ve ben kötü anladım,
gözümden düşerken çok canın acıdımı dediğinde 40larındaki bir ergen,
gülüp geçmiştim içimden,
gözden düşünce büyürmüş düşler bugün anladım...

önceleri bir düştü aşk, gülümserdik uyurken;
sonra bir düştü aşk, dudağından kaldırdık kahpelerin.

önceleri bir düştün güzel kız, ağlayarak uyandım;
sonra bir düştün gözümden, şimdi kupkuru gözlerim.

önceleri bir düştüm, hayat bana imrendi;
sonra bir düştüm, anladım: böyle büyürdü her düş... *
okul mokul hikaye aslında. tamam seviyorum ilgilendiğim şeyi, içindeki uyum bana ilham veriyor, heyecanlandırıyor ama hiçbirisi umrumda değil aslında. ailem üzülmeyecek olsa okulu mokulu yıllar önce bırakıp kendimi yollara vurudum.
yüksek lisans falan diyerek etrafımdakileri oyalıyorum ama pek öyle bir niyetim de yok. diplomayı aldıktan sonra beni bulabilene aşk olsun.

edit: yurtdışında yüksek lisans yapıyorum
sözlükte hiç arkadaşım yok.sözlük yazarı arkadaşım olsun istiyorum.
Elma yağını çok seviyorum. her gün koklamaz ya da yalamazsam kendimi iyi hissetmiyorum. bir tür bağımlılık olsa gerek. tatmayan bilemez tabi.
insanların politik duruş sergileme adına saçmalamalarından nefret ediyorum ki bu insanlar kimlik arayışında ergen olmadıkları zaman nefretim körükleniyor, kendime engel olamıyorum, gidip kulağının zarını patlatana kadar 's.ktr git' diye bağırmak istiyorum.
apolitik insanlar bile bunlardan daha sevimli geliyor.
bu saçmalayan güruh önce che'nin sırt çantasından nutuk çıkmış der, hemen ertesinde osmanlı padişahları'na laf ettirmez, hemen ertesinde milliyetçi olur türk bayrağı profillerinde dalgalanır, hemen ertesinde anavatanım maykop der çerkezlikten dem vurur; daha bitmedi hemen ertesinde rte en büyük başkan sloganı atarcasına dolanır ortalıkta, polise laf dedirtmez, dini islamdır falan...
ve kaset düzenli olarak başa sarar.
sonra gelip bir de benim anarşistliğime laf sokar.

ahah soktu bak çok acıdı ondan böyle delirdim.
azis dinleyerek kafamı oyalamaya çalışıyorum sözlük, tehlikenin farkında mısın? :(
tüm kuaförlerden nefret ediyorum, nefret!istediğim gayet basit bir şey, neyini anlamıyorlar yok anlamıyorum!düz olacak diyorum yahu, 'tamam tamam', 'hı-hı anladım' deyip yine bildiğini okumak neden!bu sefer ki kavis falan de değil, bildiğin u dönüşü oldu üstelik.kaş kaş değil 'c' harfi sanki, ne sankisi be, kimi kandırıyorsam, kendime daha çok sinir oluyorum sözlük, hep böyle oluyor ve ben gıkımı çıkaramadan, acımı içime atıp ayrılıyorum oradan. bir kez itiraz et lan, düz olsun istemiştim ben ne yaptın sen de çamurlaş, yok ama yapamazsın sen değil mi, sus geri zekalı kalan kaşlarını da ben yolup vericem eline of!bir de bunun saç kısmı var ki lanet olsun diyorum 2-3 parmak maksimum kesilecek dediğimi hatırlıyorum 1-2 karış değil!of sözlük çok sinirliyim, gerginim.kendimi duvarlara çarpa çarpa öldüresim var, ona da sesimi çıkartmam ben zaten, uyuz!gözüm görmesin seni, git git!
film history 1 , film theory 1 ve muhtemelen sanat tarihi 1 dersinden de kaldım. amına koyayım böyle işin. neyseki 4 dersi kurtardım.
Nostaljinin zirvesindeyim.
16 yıllık sega games cdsini buldum. Golden Axe serisini, Jurassic serisini, Batman'ı deli gibi oynuyorum.
Özdilek'ten Micro Genius aldım. Hiç değişmemiş, üzerinde 99999 in 1 yazıyor ama sadece 5-6 oyun var. Diğerleri onların aynısı.
Cd'teki bazı oyunlar çalışmadı. Onları da
Sega'dan beleşe indirdim.
koç burcu erkeğinden her zaman etkilenirim.ama yıldızlarımız uyuşmuyo diye hiç bir koçlada anlaşamam sözlük.ama çok severim ,aşık olurum.
Sözlük ilerde evlenmek gibi bir niyetim yok ama http://www.youtube.com/watch?v=KWFfDyupGpQ böyle bir çocuğum olacaksa şimdi bile evlenirim.