bugün

hacı, 8 yıllık ilkokul yaşantımda bir kez olsun kürsüye çıkıp andımız'ı okumamış adamım.

eksik hissediyorum lan. açıköğretimden dalamaz mıyım?
yanında bir bardak dahi olsa şişeden su içmeye bayılıyorum.hatta bu benim için bir tutku haline geldi. * *
itiraf edicek hiç birşey bulamıyorum.
aşık olmak istiyorum lan sözlük.
16 haziran 2009, 12:54 itibariyle "aslında dilci değilim de dil bölümünü seçeceğim" yerine "dil öğrencisiyim ben" diyebilmekle gurur duyuyorum.

her duygumu kusabileceğim bu subjektif başlığı seviyorum.
üzgünken mavi s.çıyorum.
"gamzedeyim deva bulmam" adlı parçada "gamzedeyim" sözcüğünü "neredesin?" sorusunun cevabı olarak düşünmüştüm yakın bir zamana kadar. utanıyorum sözlük.
(bkz: başka sözlüktede yazarlık yaptım)
çok feci kilo aldım sözlük yuvarlanıp gidicem. *
(bkz: mübağala)
göt yollarımda ciddi bir sorun var.

odamda duran insan fenalaşıp kusabiliyor. diğer odalar ise ancak havalandırmayla rahatlayabiliyor.

sadece osuruyordum?!

edit: trajik bir hesaplamayla 38 metrekare alanı 14 saat süreyle etkilediğimi fark ettim.
gözlerimi kapayınca göremiyorum.
christiane f ile facebook aracılığıyla tanışıp görüştüm.

tabi şimdi 47 yaşında.
birisi (!) beni telefonda işletmeye çalıştı ama başaramadı sözlük. gülmemek için kendimi zor tuttum ama kim olduğunu biliyorum, yine de yüzüne vurmadım. şanslısın.
olum ben düğünleri çok seviyorum lan. böyle karşılıklı oynamak istiyorum herkesle. ama oynayamıyorum ki :( . geçen yaz bi halay çekeyim dedim. baktım biri sağa biri sola gidiyor yanımdakiler, sokarım böyle oyuna diyerek oturdum yerime. bu yüzden düğünlerden nefret ediyormuşum gibi yapıyorum. halbuki bayılıyorum. (:
az önce lise arkadaşım aradı ancak ben zırıl zırıl çalan telefonu açmak istemedim. hayır aramızda kötü şeyler de yaşanmadı ama açasım gelmedi lan. şimdi de ne isteyecekti acaba diye içim içimi kemiriyor aramak da istemiyorum. mallığım üstümde galiba...
haluk levent i ilk çıktıgı zaman ikili sanmıştım, ankara dan abim gelmiş sürekli radyodan dinliyorum, klibi denk geldi birgün bekliyorum haluk burda levent yok.
isyerinde izlenemeyen video'ya codec indireyim derken virus indirilmesi, virusun butun agi hallac pamugu gibi atmasi, indirilen bilgisayarida akabinde cokertmesi, butun bunlari becerdikten sonra sucu isyeri mailinin spam filtresine atip isin icinden siyrilmam.
abuk sabuk birileri konuşacak diye msnde online olamıyorum.
engellesem bi dert,
msnde kalsa bi dert,
cevap yazmasam bi dert,
konuşsam ise dertlerin en büyüğü. napcam lan ben.
hayatımın sonuna kadar yalnız yaşamak istiyorum sözlük. kimse olmadan; tanımadığım, bilmediğim bir şehirde. her şeyden çok istiyorum bunu ama yapamayacak kadar korkağım olm!
bundan sonra kimseyi sevmeme ve kimseyle iyi arkadaş olmama kararı aldım sözlük.. hepsi ölüyor lan.. küçükken beslediğim balıklar gibi.. elimde yemle kalıyorum sonra göt gibi..
itiraf ediyorum;

sözlükte yeniyim.. eziğim.. çaylağım..
menekşe ile halil'in ilk bölümünü 4 defa izledim. 4 ünde de aynı duygusallıkla ağladım. şimdi tekrar izleyeceğim ne varmış o kadar ağlayacak diye.

not: hiçbir şey de yokmuş. ağlamadım.
çok korkuyorum sözlük..önceden kan vermekten korkan ben şimdi şişe şişe alsınlarda nolursun kotu bisey demesinler diye dualardayim..8.gun oldu burnumda bitmek bilmeyenm bir kanama var gunde 2 yada 3 kezz..korkuyorum sozluk dilim varmiyor kimseye belli edemiyorum ama cok korkuyorum...
tatil yapmak istiyorum. yeni mervelere denk gelmek istiyorum. ***