bugün

okumak istediğim halde kitap okuyamıyorum. çünkü olmayınca olmuyor...
sadece makarna yiyerek 4 ay hayatta kalabiliyorum.
sen, seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur!

ne güzel söz diye düşündüm dün gece, saat 03:00 dü ve ben, halen beynimi kemiren gerizekalı düşünceyi atamadım... umursamaz olman, beni sevmediğini göstermiyor biliyorum, ama bu halin kalbimi acıtıyor. çok siznirleniyorum bazen sana, çok üzülüyorum yanımda olmadığın için, ama hep söylüyorum;

geç değil, olmayacak da... ben hep bekleyen, sen hep acı çeken, ama biz hep özleyen olacağız...

seni seviyorum...
sözlüğe çok girmemekle birlikte 1.nesil yazar olmama rağmen kanki listem menüsünü az önce farkettim.
daralıyorum, bir iyi kötü.
ben sana değil insanlara kuduruyorum öfkeden.
her gün seni karalıyorum, iyi ol yeter.
bitiyor mu deme yanındayım, korkmak sana yakışıyor mu?
Ben senken biz olduk, gelmek yada terketmek mi zor?
Seni bırakırsam erkeklik mi kaldı?
her yer 'gül' yazdığım her şiirde sen varsın. kötü gününde bile yer yer gül.
ben tebessümüne savaşırken ederim her dansı.
kılına zarar beni çıkarır zıvanamdan.
kimseye güven olmuyor bu zamanda.
sana kızamam ben yanı başımda çakılı kal.
onlardan sakınıcam da bana sarılacaksın adı çıkacak aşk diye.
bu harpte kim bilir kaç gövdeyiz ama bu hikayede sadece ikimiz başroldeyiz.
hani birileri beni eksiliyor ya, o an zevkten çıldırıyorum. yanımda olsalar suratlarına boşalırım o eksileyenlerin o derece.
haftaiçi her gün olduğu gibi, bugün de işe geldim...

bütün yüzler aynı, yapılacak işler aynı, masada duran kağıtlar, bilgisayar aynı, hesap makinesi ve bardağım aynı yerdeler günlerdir ve ne acıdır ki haftalardır yemediğim poğaçam hala masamda.

evleneli 4 ay olacak, temmuzun 9'uydu... gayet güzel ve hoştu herşey, zaten askerden yeni gelmiştim, 8 yıldır beraber olduğum kız arkadaşımla mahalle baskısı nedeniyle evlenme kararı aldırıldık. ne birikmiş param ne de düzgün bir işim vardı, üstüne 9 bin TL'lik öğrenim kredisi borcum...

evlenince düze çıkarsın, yoluna girer vs. safsatalarına da kanarak evlendik, 4 ay olacak kasımın 9'unda ve yine beş kuruş param yok, kredi borcum aynen duruyor bir de düğün borcu eklendi üstüne, üzerine bir de ödeyemediğim kredi kartı borçları.

maaşım her ay gelip aynen gidince ve halen istediğim şeyleri alamayınca insan önce sıkılıyor sonra boşlukta hissediyor kendini, daha sonra sinirleniyor ve kaybetme duygusu kaplıyor her bir yanı.

bekar arkadaşlarımı görüp imreniyorum, sakın diyorum sakın birikmiş paranız olmadan evlenmeyin...

paranın olmaması ya da borç içinde yüzüyor olmam değil beni yaralayan aslında, asıl kalbime batan hançerler, eşimin bana bakıp şunu yapalım dediğinde hadi yapalım diyememem, onun bunca yıldır alışmış olduğu, babasının ona sağlamış olduğu hayatı sağlayamıyor olmam.

asıl beni yavaş yavaş öldüren, eşimin bana bakışında birgün o umutsuzluğu yakalayacak olmam, eğer birgün bunu görürsem sözlük, işte o gün varolan gururumu da kaybetmiş olacağım.
sevgili kardeşim, cidden çekilmez bir varlıksın, annem seni doğuracağına adet görseymiş keşke.
yorgun geçen fizik dersinden sonra odama geliyorum.benim odam sıcak huzurlu odam.ve odam da beyni olmayan oda arkadaşım ve arkadaşı odada.salak arkadaşıyla fal bakan sevgili oda arkadaşımı gebertmek istiyorum.
Okulumdan tiksiniyorum.
Bir zamanlar metin2 oynamıştım.
itiraf ediyorum sözlük, büyükbabamın ölümünün üzerinden yıllar geçti herkes alıştım sanıyor, ama ben hala alışamadım yokluğuna, kimseye de anlatmam bunu kıymet bil. arada geceleri ağlar ağlar uyurum.
kıskançlıktan delirmek üzeriyim sözlük erkek arkadaşımın eski kız arkadaşını kıskanıyorum kızla 1 ay çıkmasına rağmen
kız güzel mi ? değil mi? bunu düşünüyorum
işim gücüm var lakin düşünüyorum
çocuklar gibi başka facebook a ekleyip kıza bakıyorum kendimle kıyaslıyorum
bilemedim.
beni çaylak yaptın diye sana; gece gündüz, ana avrat sövüyorum moderasyon! o küfür ettiğim ibne'ye de iyi yaptım, iyi ki yapmışım, yazar olayım yine yapacam!
kendimden nefret ediyorum sözlük. 2 aylık bir beraberliğim var, ona deli gibi aşığım o da bana. herşey çok güzel gidiyor ama ben ara sıra eski sevgilimin facebook profiline bakmaktan kendimi alamıyorum! sevgilisiyle barışıp barışmadığını merak ediyorum. napıyorum ben? gerizekalının tekiyim. asla sevmiyorum, onu özlediğimden de bakmıyorum ama elim gidiyo işte! ve o an ağlamak istiyorum, sevgilime ihanetmiş gibi hissediyorum. o lanet olası sarı çiyana ne diye bakarsın bre manyak. askımm özür dilerim söz bidaha bakmicam.
sözlük, doğduğundan beri kızımla 1 dakika ayrı kalmadık. bugün eşim "sen behzat ç. hastasısın al sana bilet, kıza ben bakarım" diyene kadar. gittim izledim ama 2 saatte bile kızımı deli gibi özledim! gülemedim bile filmde, 5 dk. arada bile 2 defa aradım.
piçliğin gerçek anlamını artık biliyorum sevgili sözlük ve bu kelimeye ilham veren kişiyi.
facebookta ''insan çok mu pişman olur sevince?'', ''sevmek ölmek demekmiş'', ''o salağa söyleyin onu çok seviyorum'' gibi paylaşımlar görmekten bıktım. bunları yazan insanları şutlamak istiyorum. kusucam artık. ayrıca sürekli sosyal içerikli mesaj veren insanları da sevmiyorum. lan olm neyin peşindesiniz lan? burdan bütün kinimi kusmak istiyorum, allah belanızı versin olm, valla bak. içinizdeki milliyetçilik duyguları kabardıysa feyse yazmanın anlamı ne? git yürüyüş yap, isyan çıkar cart curt. birini çok seviyosan git defterine duygularını dök, yaz. biz napalım senin özellini daltarak? ben de aşığım ama belirtme ihtiyacı duymuyorum ki şu an belirttim.
itiraf ediyorum:
Küçükken pikniğe gittiğimizde şirinleri arıyordum. Şuan düşünüyorumda bu aptallıktan dolayı mutlu muyum? Evet mutluyum hemde çook.
geceleri uykusuzluk çektiğim için işe her zaman geç giderim.
istemezdim böyle olsun, böyle ama işte.daha da kötüsü şu ki ben böyleyim, değişemiyorum, değiştiremiyorum kendimi.üzülüyorum lan sözlük, herkes gülerken görüyor hatta büyük ihtimal çok neşeli olduğumu düşünüyorlardır.neyse çok düşünüyorum, yanlış bu neyse ne filozof olacak değilim ya.geçecek biliyorum.
içki içtiğim gecelerde rüyalarım hiç eksik olmuyor sözlük. psikolojik olarak bastırdığım ne yaram varsa hepsiyle birer birer yüzleşiyorum. her gece kavga dövüş uyanıyorum. ama hayır sorun içkide değil...o sadece gerçekleri gösteriyor. ama bu kadar gerçek bana fazla be sözlük. ben unutmak için içiyorum...
itiraf edıyorum eski sevgilime mail yazmak üzereyim birilerinin dur yapma birilerinin de yap had demesine ihtiyacım var
fena durumdayım..

(bkz: tanrım yardım et)
itiraf ediyorum! daha kendime bile itiraf edemediğim mazoşist duygularım var.
bugün hasta olmadığım halde, iş yerinden 3 gün rapor aldım.

şahaneyim.