bugün

envaı cesıt muffın yapıp yapıp ınsanlara satıp kazandıgım parayla ısı buyutmek ıstedım bı' an.
organik kimya ve dif. denklemlerden geçmek istiyorum ya.
yağma yağmur yağma!
tek taş. * * *

(bkz: imkansızı istemek)
az önce bi tane pinscher buldum. sanırım bugün kaybolmuş, çok temiz. benim de pinscher köpeğim var. çok iyi anlaştılar ama ben sahibini bulmak istiyorum. ne yapsam acaba?
aradığım filmin alt yazılısını bulmak.
efendim varsa eğer, volkan konak' tan bir şarkı istiyorum. mendile mi yazalım shw.
butun gun sokaklarda dolasmak istiyorum. Dur amaa o da olacak. Gun gelecek eve ugramiycad.
volkswagen scirocco ile harlem shake açma isteğim.
sözlüğün en güzel kızlarını.

hak ediyorum ama.
karnede 0 olmasın. 1 e razıyım.
bir parça huzur.
hani trollün biri başlık açıyor ya, misal; otobüste hamile bir kadına yer vermek gibi... sonra altına entry giriyor ya '' salaklıktır. ne yani bana mı sordu hamile olurken '' falan diye

he işte tüm yazarlar olarak '' manyaklıktır,, nerede kadın erkek eşitliği,, 8 aylıktan aşağı olanlar oturmamalı.. sırf minibüste oturmak için masus hamile kalıyolar '' vs gibi onu detekleyici entry girip başlığı açan troll ün mal mal bakmasını ve nerdeyim la ben diye afallamasını görmeyi çok istemişimdir.

en az 5 sayfa amk. hep beraber.
eve gideyim.
istediği her şeyi istediği kadar yiyip kilo almamak.
uzun ömür, sağlık, huzur, para.
kendim için değil, sevdiklerim için.
ne istediğimi bilip; mantıklı kararlar alabileyim.
(bkz: ne istediğini bilmek)* *
hakkımda en hayırlısı neyse o olsun bana yeter.
Sevılmek. Cok bırsey degıl sevıp sevılecegım hayatım olacak bende onun hayatı bır sevgılı ve ıkı uc gercek dost ıstıyorum fazlasını degıl.
hayalleri anlatmak degil, söke söke basarip göstermek.
zall sözlüğü bana versin, sonra ona silik atayım.
daha önce kimsenin bulmadığı bir ticaret alanı keşfetmek.
tüm isteklerimin gerçekleşmesi.

(bkz: vurmayın gidiyorum)
eurovision'u izleme sansim olsaydi iyiydi.
mutlu ve huzurlu bır hayat cok uzaklarda.