bugün

yaşımı hatırlamıyorum.
sanırım ikinci bbg nin olduğu zamanlardı.

komşumuzun kızıyla lezbiyen değilim aq yatak odasına gidip bir tişört almıştık.tişörtün bir tarafına o dudaklarını koymuştu, bir tarafına ben koymuştum.
bir dokundurup çekmiştik.

böyle saçma bir öpüşme fikrini ise bbg melih ve bbg hülya dan öğrenmiş idik.

eh tabi burada dudak teması olmadığı içün ben daha sonra başka öpüşmeye yelken açtım..
4-5 yaşlarındayken parkta bi kız beni dudağımdan öpmüş ben de kıza tokat atıp ağlaya ağlaya anneme koşmuşum. *
Lan dalgamı geçiyonuz ben 12-13 yaşlarında tek derdim futboldu. Her tenefüs top oynardık. Ne safmışım o arada herkes işi götürmüş. Ben lisede bile bi kızla doğru düzgün öpüşmedim.
öpüşmek hojdur ama benim sevgili yok.
doğar doğmaz hemsireye yumulmuşum.
uyuşturucu yaşının 12-13 e düşmesine üzülürken 5 yaşında grup yapanları görüp belamın z*kildiği anketli başlıktır.
Sıfır kilometreler yanlız değiliz.
%90'ının 17 ve altı olduğu yaşlardır. Insan gerçekten hayret ediyor.
5 yaşındaymışım. fotoğrafımız var niyeyse artık komiğine gitmiş bizimkilerin. hala arkadaşım kendisi. şehvetli bir öpüşme için 15 yaşına bakmak gerek.
erkekle yanlışlıkla opustum 1. sinifti amk. lan ne biçim bi okulda okumuşum ben mk dedim.

iyi tek tesellimiz çocuk yakışıklıydı.
ne kadar da opusken bir sözlük.
18. evet evet tam 18. yani iddia bayiine girebilecek yaşa geldim, doğum günümden 2 gün sonra öpüştüm ilk kez. +18 olayına çok dikkat ederim.
(bkz: aradiginiz yas bulunamadi)
dört yaşında. evet yanlış duymadınız dört yaşında, kuzenlerim televizyonda film izlerken öpüşme sahnesini gördüm. sonra nedense(hala nedenini bilmiyorum) gaza gelip koştum koştum ablamın arkadaşını dudaktan laaap diye öptüm. 5-6 saniye sürdü, tabi çocuklukla ben ne yaptığımı bile anlamadım ama yaptım. tabi çevrede şaşkınlık nidaları falan derken çektiler aldılar beni kızın dudaklarından. son gördüğümde kız kahkahalarla gülüyordu.
Bu ne AMK ..

Bi de sorsak biz çocukken misket oynardık dersiniz 12 yasında öpüşmüs AMK.

şu hale bak la.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar