bugün

Adi ustundedir.

7 yasimda falandim, anasinifina gidiyordun iste.. 8. sinifta asik oldugum bi kiz vardi, ilk onunla opusmustum. Simdi bile geriye donunce yadirgiriyorum yani, niye opusmusuz ki lan duduktan. Aileler bile biliyordu yani. Opustugumuzu degil tabi. Kiz subyanciydi herhalde, simdi evlenmis.
12 yaşındaydınm. çok seksi bir kürt kızını evire çevire yalamış emmişimdir.
6 yaşımda 1. sınıftayız, kız istemeden dudağından öper öper kaçardım. en sonunda öğretmen kızmıştı.

edit:1 yıl sonra bunu eksilemenin anlamı ne orospu çocuğu?
4-5 yaşlarındayken parkta bi kız beni dudağımdan öpmüş ben de kıza tokat atıp ağlaya ağlaya anneme koşmuşum. *
13 tu yazliktaki komsu kiziydi.
dört yaşında. evet yanlış duymadınız dört yaşında, kuzenlerim televizyonda film izlerken öpüşme sahnesini gördüm. sonra nedense(hala nedenini bilmiyorum) gaza gelip koştum koştum ablamın arkadaşını dudaktan laaap diye öptüm. 5-6 saniye sürdü, tabi çocuklukla ben ne yaptığımı bile anlamadım ama yaptım. tabi çevrede şaşkınlık nidaları falan derken çektiler aldılar beni kızın dudaklarından. son gördüğümde kız kahkahalarla gülüyordu.
doğar doğmaz hemsireye yumulmuşum.
(bkz: 12 5 falan)
13 tur efendim. sekizinci sinifin sonlarina dogruydu.
16 yaşında ilk erkek arkadaş ile.
yalarun.
8. sınıfta, sanırsam 14 yaşında oluyo.
erkekle olan: yaş 11. hafif sürtüşmeliydi..
kızla olan: yaş 12. o öpüşmede kaldı..
yaşımı hatırlamıyorum.
sanırım ikinci bbg nin olduğu zamanlardı.

komşumuzun kızıyla lezbiyen değilim aq yatak odasına gidip bir tişört almıştık.tişörtün bir tarafına o dudaklarını koymuştu, bir tarafına ben koymuştum.
bir dokundurup çekmiştik.

böyle saçma bir öpüşme fikrini ise bbg melih ve bbg hülya dan öğrenmiş idik.

eh tabi burada dudak teması olmadığı içün ben daha sonra başka öpüşmeye yelken açtım..
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya).

biz çok safmışız o yaşlarda.
Sanırım 5 yasında idim.
Gardıroptan sesler geliyordu kapağını açtığımda öcü dudaklarını sıvazliyordu.
Senin dudakların neden bu kadar böyük dedim "seni daha iyi öpmek için dedi" sonra öpüştük.

Hede : yapacağınız anketi öpeyim.
kendimi çok yobaz hissettim bu başlıkta. 18 yaşındaydım, çok da hoşlanmadığım biriyle olmuştu; o yüzden umduğum gibi bir etki bırakmadı üstümde.
Lan dalgamı geçiyonuz ben 12-13 yaşlarında tek derdim futboldu. Her tenefüs top oynardık. Ne safmışım o arada herkes işi götürmüş. Ben lisede bile bi kızla doğru düzgün öpüşmedim.
o an ki yaşımı hatırlamıyorum. Niye öpüştüğümü de hatırlamıyorum.
12.5 falandim. Şeker yerken olmuştu. Tatlıydı. Aklımda hep şeker tadında kalan bir eylem olacak.
diğer yazar arkadaşlar gibi 3-5-10 yaşında yada anamın karnındayken olmamıştır, olduysa bile ben hatırlamamaktayımdır ama olsaydı öyle etkileyici birşeyi hatırladım diye düşünüyorum. ilk kez ciddi bir öpüşmeyi 23 yaşımdayken yaşamışımdır ve arkasından gelenler de gayet keyif vermiştir. olacaksa tam olsun ya da hiç olmasın diye düşünen insanlardanımdır.
(bkz: aradiginiz yas bulunamadi)
eksi onsekiz.
Ortaokul yedinci sınıf. 12 yaşındaydım ve arkadaş evine attığı kıza bi tur binmeme izin vermişti. Sonradan bu alışkanlık oldu tabi her hafta cuma günü okuldan çıktıktan sonra onların evde buluşuyorduk. Derken bu kız baya namlı biriymiş bizim okulda ve her hafta yaptığımız bu olay duyulunca üç beş kişi daha peyda olmuştu. Insanın o yaşlarda grup tecrubesi edinmesi gerçekten travma sebebi.
bebekken olabiler. ben olsam öperdim bebeğimin herbir yerini sevgiden yani. annem de öpmüştür kesin.
Coook ama cooook uzun zaman oluyor 17 yasinda cazibeme dayanamayan sinif arkadasim opmustu beni ahhhh...