yüzmek, basketbol oynamak, bisiklet sürmek, seks.
Turkiye’nin sayili dolma kalem ve murekkep koleksiyonerlerinden birisi olmak.
şehir kupası koleksiyonu yapıyorum ve bateri çalıyorum.
(bkz: yarı yolda bırakılmak)
(bkz: saf yerine konmak)
(bkz: güvendiğim dağlara kar yağması)
(bkz: aldatılmak)
hayal kurmak.
Balık beslemek, köpeğimle zaman geçirmek, uludağ sözlük yazarlarıyla hasbihal etmek.
seks, gitar, güzel içkiler içmek bi de sayamadığım büsssürü şey.
Kırılmak
Kırılmak
kırılmak.
Bisiklete binerim Sarıyer sahil boyunca gidebildiğim kadar gidip yorulunca deniz kenarında otururum. Yarım saatte aynı enerjiyi geri toplarım.
Suluboya resim yaparım.
enstruman çalmak.
reiki.
sudoku.
kedilerle arkadaşlık.
Kulaklık takıp tek başına basketbol oynamak...

Trip atmak...

intikam almak... *
Ahahaahaha.

Herkesin o kadar çok hobisi var ki gülmekten yazamadım..
Şu sıralar elde kalan yün ipliklerle motif yapmak.

görsel
içki içmek açık ve net.
Benim hobim de hayvanlara eziyet etmek. Bilmiyorum nedendir, hayvanlara eziyet etmekten çok fena zevk alıyorum.
Tamirat , boya işi . Ruhumda amelelik var
Ev cok boya kokuyor kedi de müsade etmiyor diye balkondaki masayı özenle hazırladım, üzerini muşamba kapladım boyaları taşıdım, uzatma kablo, saç kurutma makinesi o bu derken epey ugrastım. Ne bileyim hava da cok normal haftalardır. Neyse tuvali pouring calısmasıyla tamamladım bir boka benzemedi moralimi bozmadım. Bu pahalılıkta boyamı ziyan etmesem iyiydi. Neyse ertesi güne kadar kalması kuruması lazım, hava kararınca resmen lodos fırtınası cıktı. Yani haftalardır güzel giden hava benim balkona resim bırakmamı bekledi. Naylon ilk esintide tuvalime yapışmıs. Etrafına agır birseyler koysamda bir yol bulmus o.ç. birkac gündür balkonda tuval sakinlesince toplayıp cöpe atacağım. Bu hobi resim felan işleri artık lüks oldu.
Sari siteden araba bakmak

Sarı siteden ev bakmak

Sarı siteden karavan bakmak.