bugün

mazi.
hal i hazır.
istikbal.
özet olarak başla ve bitir...Olay bundan ibaret...
geldim,gidiyorum,geri döneceğim...
iki kapılı bir handa gidiyorum gündüz gece.
Hep her şeyin farkındaydım ama hiçbir şey yapamadım.
bir koalayım, asılıyorum.*
veni,vidi,vici.
işin özeti;

(bkz: hamdım piştim yandım)
ben yalnız bir kovboyum, daldan dala uçarım.
ben erzurumlu bir çay bardağıyammmmmm.
gereksiz ve değerli.

gereksiz çünkü hiçbir şeye bir katkı yaptığımı düşünmüyorum. gerçi bu gereksiz olduğumu tam olarak göstermez ama...

değerli çünkü yaşamayı, hayatı gerçekten bazen sıksa da seviyorum**
1980 yılında istanbul'da doğdu. sekiz yıl kuzey ege'de şimdi ise trakya'da yaşamaya devam ediyor. okula o kadar önem veriyorki hala lise diplomasını alamadı. yetmişe yakın farklı işte çalıştı. ortalama 12 yada 14 saat fabrika köşelerinde sikilip kalan zamanda okumaya, yazmaya, gezmeye, tozmaya kısacası yaşamaya çalışıyor.
fabrikada ayaklarını lavaboda yıkayanlara , evin içinde gazete kağıdı serip üzerinde tırnaklarını kesenlere, dişlerini sadece düğüne yada sevgilisiyle buluşmaya giderken fırçalayanlara, faşistlere, bekaretini dünyanın en kutsal şeyi zannedip bununla övünen kızlara, o olsun bu olsun diye ufaktan başlayıp herşeyi isteyen gözü doymaz kadınlara, kot giyen her kıza yollu deyip evindeki küflü karısını namus timsali olarak gören gerzeklere, mola saatlerinde futboldan başka konuşacak şeyi olmayanlara, yalakalara, ispiyonculara, dizilerdeki gereksiz karakterlere, desinatör kızlara elini öptürmeye çalışan eski patronuna gıcık olan biri.
Edebiyatı ve müziği çok sever. Peşinden sinema gelir.
unuttum bildiğimi doğarken, umudum ölmeden hatırlamak.
geldim, gördüm ve sevdim. *
bazen..
tatlı geyik
mario bıyık
ağzına layık
hayvan herif

çoğu zaman...
muhabbeti bayık
tipi kayık
gezmez ayık
önde gider.
Doğdum, öleceğim.
bir iskeleden atlamıs gibiyim. bu benim baslangıcım ve derinlere gelebilcegim son noktada olumu bekliyorum.
(bkz: veni vidi vici)
ot geldik, saman gidicez.
ev

internet
telefon
sahil gezintisi
bisiklet
flört
81'de çorum'da doğdu ,ilk orta derken liseyi okuyup asayişi bozduğu yurttan atıldı , soluğu bursa'da aldı mesleğe atıldı 15 yıl çalıştı uzmanlaştı askerliği van çaldıran sınır jandarma'da yaptı aşık oldu hayatını kararttı ya da bu o'nun için iyi oldu san ki tanrı kamçıyı vurdu liseyi dışarıdan bitirdi , aöf de okuyor 7 ya da 8 kez ölümden döndü o'da şaşırdı , yüzüyor bulduğu her su birikintisinde yüzüyor.
sözlük yazarlarının geçmişlerini hayatlarında ağır basan etmenlere ve duygulara göre tek kelime ile özet geçmeleridir.
(bkz: saçmalık)
geldim gördüm yenemedim.
(bkz: gurur)