bugün

boyu 1.80 kilo 70, renkli gözlü, beyaz tenli olmasi gerek, yoksa aslaa istemem diyen kizlar, hayal dünyasinda yasiyor. not: bu erkekler içinde geçerli, (boy ve kilo hariç) not2: aci ama gerçek.
Galatasaraylı, kalın bacaklı, yabancı dizi izleyen özellikle Supernatural bunlardan biri olursa, interneti iyi kullanabilen bir sevgili geldi aklıma neden bilmiyorum ama olursa güzel olurmuş.
-hanım olsun
- ne konuştuğunu bilsin
-kaprisli olmasın*
e biraz da mary elizabeth winstead e benzesin* (bkz: mary elizabeth winstead)
en kısa 1.74 mecburen, canlılarla arası iyi olsun, gülmeyi sevsin, müziği, sanatı anlasın, sevsin, yapmak zorunda olmadığı şeylerden de haberdar olsun ilgilensin, dolu insan olsun, çıkarcı olmasın asla, ha bir de sebze sevmeli, uzun saç da tercihim.
ne zaman ne yapacağı belli olmasın, dengesiz olsun. Bi de kadıköyü benden daha çok sevsin.
sevdigim kadar sevsin, o bana yeter.
beni ben olduğum için sevsin. Dürüst olsun, kızlara bakmasın. Dindar olsun. Para için yaşamasın. gezmeyi sevsin hatta fırsatı olursa benimle dünya turuna çıksın. her olaydan bi mutluluk payı çıkarsın. Oh dünya toz pembe.
(bkz: hayallerle yaşıyorum)
kaslı üçgen 1.90 bol baklavalı çok zengin hiç üzmeyecek sürekli hediye alan biraz maço biraz light sevgilidir
(#17115939).
kesinlikle hafif esmer olan,
boyu 1.75 ten uzun olmayan,
yakışıklı değil ama sempatik olan,
konuşmayı bilen ve seven,
az çok hayat tecrübesi, görgüsü olan,
bir de ne çok odun ne çok romantik olan bir adam olsun.

he bir de bilgisayardan anlamama, el clasico izlemeyi sevmeme, bir günde bir kitap bitirme huyuma ve canım sıkıldıkça ray charles'tan girip nilüfer'den çıkkışıma laf etmesin.
kizil sacli, benim dinlediklerimi dinleyen, anlayisli biri.
uzayda yer kaplasın yeter, ben onu hayallerimde yaşatırım dediğim sevgilidir.
her konuda dürüst, yalan söylemeyen bir de esmer olsun bizim olsun.
elbet birgün bende bulucam bir sözlük kızı. karşılıklı içebileceğim, kafa biri ve biraz çatlak olması tercihimdir.
1.75 ve daha uzun boylu, balık etli ince belli iri kalçalı, hafif kıvırcık saçlı, ailesi kalabalık olmayacak, anlayışlı biri.
hayatındaki tek amacı para kazanıp, evlenip, çocuk dogurmak olanlarin ters kümesi. *
sevgili olduğu zaman "hayaldeki sevgili" sıfatını kaybedecektir. o yüzden iyisi mi bırak hayalinde kalsın.
(bkz: sevgilinin hayaldeki gibi çıkmaması)
(bkz: miranda kerr)
şaka yaptım ya kısaca kalbine dokunan kişidir.
suratınız asmasın kafi.
hayalimde bir insan vardı ve o benimdi artık gitti şimdi hayallerimdeki sevgiliyi değil birinin hayalindeki sevgili olacağım günü bekliyorum. çünkü bir daha hayalimdeki insan çıkmaz karşıma.
Bana bach parcalarini calmasi yeterli. bende chopin calarim odesiriz. sonra da karma police soyleriz. oh mis.
aşık olduğum adam.
ben yazarsam aklın hayallerin alamayacağı bir erkek çıkacak.
o salaş mekanda, tek başına oturup votka-vişne içen albay...