bugün

galatasaray.

2 senedir kanserle boğuşuyoruz, igor tudor kemoterapiye başladı şimdilik tedavi sonuç veriyor gibi.
Gurur diye bir hastalığım var onun yüzünden yapmadığım çok şey var.
böbreğimde taş var yaklaşık 3 senedir, 1 defa kırdırdım, sonra tekrar ufaklar kaldı düşmesini bekliyorum. sanki evden çıkmak istemeyen kiracı gibi bu lanet şey. almanyadan oğlum gelecek evi boşalt diyorum yok.
merak hastalığı.
tümörümde beyin var bir türlü bulup çıkaramadılar nolur benimle ilgilenin.
birçoğunuzda görülen ; yazmazsa ölecek ahahahhdsfjkhfs. lan ne adamlarsınız neyse siz çapkınsınızdır bulgar sevgilinize de eft gönderin boşlamayın.
Amfizem.
Ruh hastalığı.
küçükken kafam kopmuştu devlet hastanesinde kuyruk beklerken kenarları çürüdü ters diktiler ilgiye ihtiyacım var ahahahaskjdfhasf yazamıyorum daha fazla kajsdfaskdjf.
beynimde tümer var.
hashimoto, tinnitus, pcos, anksiyete panik atak...
Sevmediğim insanların üstüne kusma hastalığı var.

Üzüntü kanseriyim.
anksiyete bozukluğu ve panik atak.
migren.

fıtı fıtı kaçıyorum karanlığa atak başladığında.
Çok boktan bir hastalık olan obsesif kompulsif bozukluk.
tam uykuya dalma aşamasında kafamda çınlama gibi bir şey oluyor ama çınlama yok. sadece hafif bir irkilme. zonklama gibi. tarif edemiyorum. nörolog var mı burada? lütfen taşak geçmeyiniz.
kalbim kırık salı doktora gidiyorum kalp kapaklari yada damarlarda tıkaniķlık var gote geldik anlicaniz.
sosyal medya bağımlılığı.
Kalp yetmezliği var bende, sana yok yetmeezzzzz
En ağırı skolyoz.
Hipotiroidi.
Anemi.
penis büyüklüğü.
Hap var roj var cuvara var sana ne lazim abisi?
uyuz olmuşum üstüne afiyet.
üveit. Son bir senedir iltihaplu bir gözle dolasmaya Ve sürekli damla kullanmaya mecbur eden sinir bozucu bir sey.
Bipolar 2 bozukluk.
Evet amk bipo işte. Ergen de değilim. Hava atma derdim de yok.
1,5 yıldır devlet hastanesinde aynı doktor tarafından tedavi oluyorum. (bu duruma ben de şaşkınım)
Elimde geçenlerde aldığım nur topu gibi 2 senelik rapor da var.

Bazı insanlar beni ilaç içerken görüyor ve nedenini soruyorlar. Anlatınca "yalanını sikim" bakışı geliyor çoğundan. Yeminlen sıkıldım. He amk keyfimden alıyorum o kadar ilacı.