bugün

Sıvı bir şey satın alacağımda rafın önündekilerden değil de arkadakilerden seçiyorum. Ne olduğu önemli değil roll on balzam kola süt vs. Vs. Vs.
Yeni dinleyip beğendigim bir şarkı olursa üst üste 100 kere dinleyebilirim hiç sıkılmadan.
Dışarda yemek yiyorsam doysam patlasam bile tek bi kırıntı bile bırakamıyorum. Üstelik tuvaletim gelse bile yemek yediğim yerde yapmam sanki o zaman param boşa gitmiş gibi gelir.
Modern dünyanın sıkıntıları işte.
arada aklıma bişeyin ismi geliyor sonra o ismi hatırlayamıyorum o gece uyku yok tabi çok yaşadım bunu nasıl bir cinssem artık.
güneş gözlüğü takan biriyle konuşamam acayip rahatsız olur çıkarmasını söylerim. bide saplantı. 9 senedir aynı pantolonu giyiyodum, yırtıldı gittim aynısından aldım yine devam ediyorum, vatsap durumum 600 gündür değiştirmedim, profil fotoğrafım 2013'den beri aynı.
Yapılacak onca iş arasından hangisini yapacağıma karar veremezsem hiçbirini yapmam.
Her gece Mutlaka Nocturne 20 veya Moonlight sonata tarzı Klasik eserler dinleyerek Sadece düşünürüm
Hayatı,Yaşadığım manasızlıkları insanları,onu,Yalnızlığı,Ölümü sonra
Bilmiyorum Yeni günde ne olabileceğini bilmiyorum. Ölüm bana veya Aileme uğrarmı bilmiyorum ve bu bilinmezlik ürkütücü.
Belki de saymakla bitmeyecek kadar çoktur.başlayalım hadi bismillah.

bir işe başlayacaksam, dışarı çıkacaksam, uyuyacaksam, uyanacaksam saatin tam olmasını, eğer o vakite daha çok var ise buçuk olmasını bekliyorum.

dışarıda bir mekanda tuvalete gidemiyorum.

her büyük abdest sonrası duş alıyorum.

kapı kollarına ve lambayı açarken bastığımız düğmelere dokunamıyorum, kolumla açıyorum.

kapı açıkken oturamıyorum, lamba açıkken uyuyamıyorum.

yeni aldığım her kıyafeti yıkayarak giyiyorum, yıkamazsam kendimi de yıkıyorum.

kuaförden sonra muhakkak eve gidip yıkanıyorum, bu yüzden saçımı asla kuaförde yaptırmıyorum, zaten boşa çıkacak.

annem ve babam haricinde kimsenin elini öpmüyorum, alnımı değdirip çekiyorum.sonrasında gidip yüzümü yıkıyorum.

aynı koltukta uzun süre oturamıyorum, ara ara kalkıp evi veya bulunduğum yeri turluyorum.

ayaklarım çıplak(terliksiz) yere ve halıya basamıyorum.

çorapsız uyuyamıyorum.(yaz ve kış, yatak çorabı ile)

dudaklarımın üst kısmını yukarı kaldırarak koklamayı çok seviyorum.(hayır bıyığım yok)

omzumu öpmeyi ve kulak mememle oynamayı çok seviyorum.

vücudumun bir tarafına bir şey yaptıysam aynısını diğer tarafa da yapıyorum.(az biraz simetri hastalığı)

elim kirliyse muhakkak bir yerim kaşınıyor.psikolojik olduğunu biliyorum ama engel olamıyorum.

kızartma yaptıktan sonra muhakkak duş alıyorum.

ellerimi cebime koymadan yürüyemiyorum.

dışarı asla çantasız çıkamıyorum.

aklıma gelenler bunlar.korkmayın lan deli değilim.
gök gürültüsünden zevk almak.
(bkz: karınca yemek)
sümük yerim efendim. neden yaptığımı bilmeden yapmaya devam ediyorum. 21 yaşındayım. sizden utanıcak değilim.
Kahve ya da çay içeceksem bi sure bekletirim. Kaynar sevmiyorum boyle ılık ılık icecegim. Tadi o zaman cikiyor bence.
Uyumuyorum. Genel olarak uyumam, az uykuyla yetinirim. Arada uyudummu hiç kalkamam ve kalkmak istemem, uyku düzenim fahişe gibidir.
Bazen şarkıların ilk harflerini söylemeden icra ediyorum. Mesela

Löf ok alla illa
Ana en azım lla
Üzellikle eya orla orla orla

Ahaha bu cok eglenceli.
Yattigim yatagın carsafi dumduz ve gergin olmazsa uyuyamiyorum. Her gece mutlaka o carsafi sagdan soldan cekistire cekistire para atsaniz ziplayacak kivama getiririm. Ve yattigim yatak da benden baskasi yatarsa annem dahil asla yatamiyorum. Hepsini en bastan degistiriyorum. Yatan birini gorunce de sinir krizleri geciriyorum.
Şemsiye taşımayı sevmediğimden, yağmur yağarken şemsiyeli kişilerin yüzlerine bakıp gülümserim.

Grip olduğumda muhtemelen onlar da bana gülerlerdi.
Kül tablasında izmarit ve kül dışında gördüğüm herşeyi yere atarım.
Simetri ve düzen manyaklığı vardır bende.
hep acıkıyorum.
filmlerin fragmanını izlemem,
eğer izlersem onun hakkında kafamda bir sürü senaryo döner ve filmi izlemeden çözmeye çalışırım,
o yüzden filmi izlerken hiç keyif alamam.
Bazen ev boşken allahuekber diye bağırırım. Işid çok olmaya başladı bu sıralar.
dedemin mezarına her gidişimde oradan bir şeyler alırım ve saklarım. bunu kimse bilmezdi ama artık bütün sözlük biliyor.
Garip olmayan huyum yok. Evet.
Davlumbaz sesi bayılırım.
Bir kere uyanınca tekrar uyuyamamak. Öyle saatlerce yatakta debelenir dururum.