bugün

çatal kaşığı ısırarak yemek yemem, ağlarken aynaya bakıp çok tatlı olduğumu düşünmem, sürekli saçımla oynamam hatta koparmam.
Üşümüyorum.
araç kullanırken direksiyonu sadece sol ile tutarım. sağ el işin içine girerse dengemi kaybedecek gibi oluyorum. üstelik sağlakım.
başkalarının yanlış düşüncelerine üzülürüm,çoğu insan hiç kafaya takmaz belki ama ben takarım.
ıslak meyve yiyememek. o peçete paralarıyla şimdiye apartman diktiydim.
Üstümde yeni yıkanmış kıyafetler yoksa kesinlikle bir işe başlayamam. Uyurken dişlerimi birbirine sürttüğüme dair iddialar var. Cehennem ateşi olsa yorgansız uyuyamam. Bazen peluş oyuncaklarla konuşurum. Homer simpson oyuncağıyla ingilizce konuşuyorum anlamayabilir çünkü. Çok üzüldüğümde derin nefeslerim canımı acıtacak haddededir. Tabi bunlar panik atak kaynaklı. Arada bir sırf iş çıksın diye bardak falan kırıyorum. Boş boş oturmamak için.
insanlarla samimi olmaya başladığım an uzaklaşmak istiyorum oralardan...
Ayda bir kilo kadar un yememdir sanırım.
hayır diyememe durumudur. günün birinde başa dert açabilecek durumdur.
kaldırım taşlarının çizgilerine basmadan yürümek.
uykum varsa kesinlikle her yerde uyuyabiliyorum.
Nedensa bazı durumlarda cok terliyorum sözlük bildigin anlımdan damliyor boşalırcasına.
su içerken konuşamıyorum. çok garip bi huy bence bu.
bir işe küsüratlı saatlerde başlayamam. ya buçuk olucak ya da tam saat.
ıslak ayakla halıya basamam. ne iğrençtir o his ya, ıyy!
Sabah 2 dk daha fazla uyuyabilmek için geceden saçlarımı yapıp yatmak.
Bu aralar çok sık oluyo. Canım yoğurtlu makarna çekiyo.
yazarların normal insanlar ya da toplumun geneli tarafından yapılmayan davranışlarıdır.

midye yerken çilekli süt içmek.
dökülcek bişey yerken, herkes elini altına götürür ya, ben elimin içi kirlenmesin diye elimin üst kısmına dökülsün diye elimi düz tutuyorum. yakalayamamayı göze alarak.
Moralim bozuk olduğunda aynaya bakıp içten içe kendimle hesaplaşmak, rahatlatıcı bir durum olabiliyor.
her yüzümü yıkadığımda yeni havlu kullanıyorum, günde kaç tane sepete attığım belli değil.
cok pis kovaya vururum.. mesela.
ıslak olan hiç bir şeyi sevmem. ıslak kaşık, havlu, saç gibi şeylere dokunamam.

her gün kiralık satılık ev fiyatlarına bakarım.

çimento kokusuna bayılırım. hatta bi ara evin görünmeyen bir köşesini yavaş yavaş oyup yedim. sonra zamanla büyüyünce annem olayı anladı beni hemen hastaneye götürdü zorla.

metal metale sürttüğünde çıkan seste bayılacak gibi oluyorum.

zaten kan, kanlı filmler, resimler görmeye dayanamam tansiyonum düşüyor.

gece yatarken parfüm sıkarım.
çocukluğumdan beri dönem dönem korktuğum hastalıklar vardır.
bu yıl yüz felci olmaktan korkuyorum.
gece lambasıyla yatıyorum. bebek bisküvisi falan da yerim. baya yerim.
güncel Önemli Başlıklar