bugün

sorumsuzlugumdan kurtulmak. tek istedigim bu. *
an itibariyle öyle görmek istiyorum ki onu.
bu sene, şu şehirden kurtulup, egeye doğru yol almak.
yarınından korkmayacağım bir ülkenin aydınlık yarınlarına uyanmak.
allah evladımın derdi ve acısı ile sınamasın.
sözlük yazarlarının favori sözlük yazarları başlığının altına girilen entryler de adımı bolca görmek. aslında bir kere bile görsem yeter bana be. şaka lan şaka şu fiziği bir an önce bitirip kurtulmak istiyorum valla.
tüm entryleri okuyup bazılarının istediklerine sahip olduğumu görünce "çok şükür" deyip, bu şükrü bana veren inancın artarak devam etmesi, huzurlu, mutlu, sağlıklı, ferah günler geçireceğim bir ömür. hepimize inşallah. amin:)
yeni bir spor salonu* açıp, bu sefer batırmamak.
anatomi ölsün istiyorum, hııı bi de berke de cansudan ayrılsın istiyorum.
ihihihihihihihi.
kendim için bişey istemiyorum. şu memleketteki abd uşakları emperyalist kapitalist faşist şerefsizler doğru yolu bulsun yeter. halkım ezilmesin artık üzülmesin yeter. bi de bi bardak su istiyorum.
eğer kader diye bir şey var ise: şu hayattaki işlevim her ne ise yapıp gideyim, şunu mu yapsam bunu mu yapsam böyle daha mı iyi olur diye kasmadan, sanki kararlar bana aitmiş gibi rol yapmadan en hızlı şekilde görevimi yerine getirip bana müsade. sonra da hak'ın rahmeti artık.
yok eğer kader yoksa: o zaman kendim ve çevremi mutlu etmek için elimden geleni yapayım. canım o an ne istiyorsa ve ileride ne isteyeceğini düşünüyorsam ona göre yaşayayım. sonra da mutlu mesut "ne hayattı be, daha iyisi olamazdı herhalde" edalarıyla bir köşede ölüp gideyim.
rakı istiyorum efendim, yeşillik bi' salata ve papalina.
tabii cunda da olmak istiyorum bi' de.
(bkz: ışınla beni scotty)
marmara ingilizce işletmeyi kazanıp başarıyla mezun olmak kanada da maden şirketinde çalışıp karun kadar zengin olmak sonrada hamın üstünde fındık kırmak.*
blackbarry vodefona reklam şarkısını bulmak.
(bkz: madrid türk büyükelçiliği)
-megane 2
-dpü makine
-o.
Diş telimin ağzıma uyguladıkları işgenceye son vermeleri. Lütfen ama, ölmek üzereyim...
süper bi üni. kazanmak .
iyi bir iş sahibi olmak .
adam gibi bir maaş almak.
adam gibi mutlu bir evlilik.
kafa izninden önce gelindiği vakit kafa iznini açtırabilmek.
boğazdaki mısırlı yalısı.
sözlükte takılmak yerine, sevgilimle takılsaydım pek iyi olurdu.
pırıl pırıl parlayan bir güneş
masmavi bir deniz
dalgaların sesi
tatlı bir yorgunluk...
52 dakika deliksiz sevişebilmek.
delikten kastımı anladınız sanırım ama "boşalmadan" diyeyim de izahat vermeye hacet kalmasın.
10 dakkam daha var işte çok değil.
master de yapip doktorayi baska bir ülkede yapabilmek.
akp'nin %70 oyla gelmesi