1. 1.
  çeşitli spor aktivitelerinin yapıldığı salondur. 2ye ayrılabilir: birinde müsabakalar da oynanabilir, diğeri ise vücut geliştirme içindir.
  ... prisoner
  #4033819 :)
 2. 2.
  beden eğitimi derslerinin gerçekleştirildiği salon. genelde erkeklerin yarısı basket oynar, diğer yarısı dışarı çıkıp futbl oynar; kızların yarısı kakara kikiri yapar, diğer yarısı ise voleybol oynar.
  4 ... notrinova
  #4033838 :)
 3. 3.
  buralara takılan erkekler ya 20 li yaşlarda genç çocuklardır ve erken davrandıkları için şekil yapmışlardır,kendi halinde takılırlar, bir de 30 u aşmış geç başlamışlar vardır bunlar göbeği falat eritseler de bir türlü şekil yapamaz hep aynı kalırlar.evlenmek için kız bakan tiplerdir bu yaş grubunun çoğu.
  ... ancuez
  #4315272 :)
 4. 4.
  dört bir yanı ayna ile çevrilmiş, metro fm tarzı müzikler çalan, ter kokusu temalı tuhaf yerlerdir. çok çeşitli tiplere rastlamak mümkündür.

  25 yaş civarı hafif bira göbekli eğitimli tipler; genelde iş çıkışı görülürler, kendi hallerinde takılırken etrafı kesmekten geri kalmazlar, göz göze gelme aralığı yüksektir. fazla yüklenmez, biraz takılır giderler, genelde yanlız takılırlar.

  30 yaş üstü umutsuzlar; yaş ile birlikte gelen deformasyon ve kiloyu atmak için bir azimle salona yazılırlar, çok terler, çabuk yorulurlar, bir görünür bir kaybolurlar, düzenli gelmezler.

  vahşi prensler; normal hayatta ne iş yaptığı asla kestirilemeyen tipler, genelde kolsuz atletlerle takılıp kas geliştirirler, damalı bileklik takanları boldur, devamlı bir karı kız kesme pozisyonundadirlar, ortamı eğlenceli yapan bunlardır, aynaya karşı yumruk, tekme atıp poz kestikleri görünür, gazlayıcı müzikten en çok bunlar etkilenir. bir kaç kişilik grup halinde gelir giderler. en büyük ağırlıkların insanıdırlar.

  ev hanımları; geniş kalçalı 40 yaş civarı teyzelerdir, agresif olurlar, yandan yandan birbirlerini keserler, kendi aralarında alet kapmaca oynarlar, hafta içi gündüz takılırlar. istikrar bunlardadır. yıllarca gelebilirler, değişen birşey olmaz o ayrı.

  aşırı şişman umutsuz kız; hep bir yorgunluk bitkinlik vardır bunlarda, bol eşofmanların bile dikişleri zorlanır, terlerler, utanırlar, etrafa bakmadan bir görevmişçesine haraketlerini yapıp giderler. en sevimli en zararsız tipler bunlardır.

  koca götlü tikky kız; yalnızca bir kaç kilo fazlası olan kızlardır, 20-25 yaş arası olup grup halinde takılırlar, yanlızca kendi gruplarıyla iletişim ve göz teması kuararlar, yandan çizgili adidas eşofmanları olur, saçları fönlü yüzleri makyajlı olur, havluyu bir şalmışçaşına taşırlar, soyunma odasında bu grup tarafından sıkıştırılmamaya azami özen gösterilmelidir, gözleriylen yirler.

  salona genelleme yapmaya giden kız kurusu; aysengruda, belirli bir gitme sebebi yoktur. zaten ortam açmamıştır, biraz daha gözlem yapıp bi daha uğramamak üzere kaçar bence. *
  6 ... aysengruda
  #4381875 :)
 5. 5.
  bu tikiler tiramisu tarzı şeyleri severler.aslında orantıları gayet iyi olsa da daha incelmek zorunda hissederler.çok da çaba harcarlar takdir ederiz.genelde siyah giyerler.

  bunlar da kendi halinde takılırken etrafı kesmekten geri kalmazlar.hatta ortaya konuşup "suratınıza suratınıza" bakma huyları da vardır.çoğunun ilişkisi olabileceği için bu insani hareketler pek anlam içermez.ancuez huzur adamıdır,hoş da olsa tanımadığı kıza bulaşmaz.
  1 ... ancuez
  #4457398 :)
 6. 6.
  aylardır gidiyorsunuzdur ve artık biraz kondüsyon yapmışsınızdır, 10 dakika rahatlıkla koşabiliyorsunuzdur, ortama yeni gelen bi eleman da sizinle birlikte koşmaya başlar, ortamda kızları görünce gaza gelir ve sizden daha hızlı koşmak zorunda hisseder, depara falan kalkar, abartılı hareketler yapar, 2 dakika sonra da yorulur , ancuez içten içten güler, ulen ben 10 dakika koşabilmek için kaç ay çalıştım ibibik!
  3 ... ancuez
  #4501247 :)
 7. 7.
  çeşit çeşit insanı bazı zaman aralıklarında aynı yerde toplayan yer burası.
  örnekler;
  - her alete ben yaaprım vari atlayan joleden oluşan bir kafayla dolaşan kırolar. (evet evet ilk bunlar dikkatimi çekti. bravoo dikkat çekme çalışmaları işe yarıyor)
  - karizmatik, cool sadece koşan adamlar( yorum yapamıyorum bunlara o denli kendi hallerindeler)
  - obez, yavaş hareket eden aynı zamanda etrafı izleyen 16-20 yaş arası gençler( demek istemiyorum ama genelde kız lan bunlar. öyle hantal hantal durursan o kocaman göbeğin yere kadar iner haberleri yok daha kablumbağa taklidi yapıyorlar)
  - grup halinde salonda gün yapar gibi davranan kadınlar. (bunlara da gıcık oluyorum, gelirler 5 dk hareket eder 20 dk dedikodu yaparlar.)
  - saçı fönlü, suratı alabildiğine boyalı, güya zayıflamaya gelen, bu da küçük boyları gibi yavaş hareket eden ama daha ziyade yürürken bile aynaya bakarak saçını başını düzeltip kendini izleyen şişko kız.( eşojmanıyla aynı renk yapılmış makyaj, bir kahkülünü bir orasını burasını düzeltirken kilo veriyor mu valla merak ediyorum bu akşam sorucam)
  - koşu bandına yapışıp dakikalarca en yavaş tempoda salına salına yürüyen yaşlı teyze. (allah bilir sabah sıcak pide, tereyağ, bal kahvaltısı vazgeçilmezidir.)
  - delirmiş spor salonu sahibi ve hafif feminen başka bir hoca.( bu sahip aynı zamanda taybo hocası, deli sadece deli başka demek istemiyorum lakin bu feminen hocaya taktım çok sessiz efendi bir tip, cazgır kadınlar yer adamı 2 günde bitirir orası ayrı da burdan 2 çift sözüm var. o kaşlarını alma bak yakışıklısın doğallık zaten moda, ben bile almıyorum nerdeyse kaşlarımı, sende alma lütfen)
  - bir de ortalıkta gezinen, göğüs çalışıyorum ben diyen, sesi soluğu çıkmadan köşede aklından ona buna bok atmakla uğraşan ben gibilerle uğraşan çakallar. her harekete karışırlar. bunlar kendi için bir şey yapmaz ha, ancak sana yorum yapar. o kadar mı ağırlık çalışıyorsun, şunu da yap, bunu da yapla başlayıp hayatın hakkında yersiz 25454545452454 soru sorarlar. yersiz bir hal hatır muhabbetçileri.
  2 ... tatlı su levregi
  #6273921 :)
 8. 8.
  genellikle sporu bahane edip sevgili bulmaya gidilen yer.
  1 ... alphaomega
  #6370579 :)
 9. 9.
  Abazaların doldurduğu bir grup kalabalık.
  ... ortega89
  #6370587 :)
 10. 10.
  bazen burda aşık olabilirsiniz. evet görevli bir bayandır ve siz onu gördükçe o küçük burnunu sıkmak ister, al al yanaklarını sıkmak istersiniz. ama sadece spor salonunda gördüğünüz birine nasıl açılacaksın değil mi. sadece belki etkilenir diye bir fazla çalışırsınız. koşarken aynaya bakarsınız, ulan nasıl görünüyorum diye. saçınızla oynarken pat yerdesin. rezil oldun filan, karizma yerlerde, o hoşlandığın görevli gelir yine yüzünde o masum gülümseme, siz iç geçirirsiniz bu güzel yüzü izlemek için ben bacağımı kırarım filan diye. ama sadece sizi kaldırır bir şeyiniz var mı diye sorar daha sonra arkasını döner çeker gider. her akşam ulan hoşlanıyor mu diye bakarsınız. sadece masum bir gülümseme atar yine size. ve her akşam yaptığı gibi kağıt havlu uzatır size. terinizi siler ve yolunuza devam edersiniz. sadece bir gülümsemedir size kalan. sıcak bir gülümseme. ve bir belki. olabilme ihtimali. yola devam eder suyunuzu yudumlarsınız.
  -1 ... moruk
  #11060905 :)