bugün

erken vitesten atmam .
Çok düşünmek. Gerekli gereksiz fark etmiyor, bir şey aklıma takılınca onun üzerine saatlerce düşünüyorum.
rahatlığım. hayatımda kendim kadar rahat birini görmedim. dünya yıkılsa umurumda olmayacakmış gibi sanki.
insanlara insan gibi davranmam.
çok fena gaza gelip,hayatta başaramayacağımı düşündüğüm şeyi bir an da tek sefer de başarabiliyorken,serçe parmağımla, iki kelimemle başarabiliceğim şeyi yaparken tökezliyor olmam.
Sevdiğimi belli edemem.
insanların sözlerinden, davranışlarından, duygularından çok çabuk etkilenmem. yanımda biri mutsuzsa otomatik mutsuz oluyorum.
çok polyannayım ya, biraz kötülük de düşün dimi, insanların kötü olabileceğini düşün?
insanları üzmemek için gerçeği söylememek.
Yüzüme iki üç defa gülen insanın iyi olduğunu sanmak ve insanlara gereğinden fazla değer vermek.
her şeyi içime atmak.
hedefe olan bağlılığın hep zayıf kalması.
Aşırı duygusal olmam, insanlara çabuk güvenip kanmam, bir şeye takıldıysam sonuna kadar gitmem olabilir.
çok çirkinim.
kıskançlık huyum.
her şeye aşırı duyarlı olmam. kelimelerden ve tavırlardan çok fazla etkilenmem. en ufak bir olumsuz davranışa tahammül dahi edemiyor oluşum. böylesi bir dünya için bu kadar hassaslık fazla.
Unutkanlığımın olmaması.
bakışlarım.

hani bir kadına gözümü hafif kısıp seksi bi şekilde baktığım vakit vicdan azabı çekiyorum. geçen birine bakım karı topuğunu mazgala sıkıştırdı ama nası debeleniyo, nası çaresiz anlatamam. sanırım gözlük takcam. yoksa bayrampaşa'da herkes sakat kalacak ve bu çok üzücü.
Hayır diyemeyişlerim.
Kolay unutmamak
Kolay inanmak
Kolay güvenmek
Hayır diyememek.
Doğru bildiğim bir şeyden asla vazgeçmiyorum.
sevdiğim biri hatalı olunca suç konduramayıp 2.şahsa yüklenmek.
(bkz: kalp kalbe karsı) bunu dusundum ve karsima vikti. Ama suan yazmayacagim o ozelligimi.
Asosyal oluşum.
Birine sinirlenince ona neden sinirlendiğimi söyleyememem.
güncel Önemli Başlıklar