bugün

Kendimi itin götüne sokmaktan başka işe yaramamam.
yerine getirmek istemeyeceğim sözler veriyorum bazen.
o an, söz verdiğim kişi karşımdayken yapabilirmişim gibi geliyor. o an öyle bi'şey oluyor ki ben o işi kesin kolayca yaparım sanıyorum. üzerinden çok az bir zaman geçince de kendime kızmaya başlıyorum çünkü yerine getiremeyeceğim bir söz verdiğimi anlıyorum.
Uyku konusunda cok duzensizim allah tan hafta ici dersler sabah yoksa ....
inatçıyım ve kendimi çok üzüyorum. Bugünün işini yarına bırakmak istemiyorum ama hep yarına bırakıyorum.
insanları şapur şupur öpüp sarılamamak ( içimden gelse bile ) ve bir kişiyi sevmesem bile ona tavır alamamak, yüzüne gülmeye devam etmek. Karaktersizmiyim neyim sözlük.
uyumayı sevmiyorum.
az seveymişim iyiymiş... *
Kırk yılın başı derdimi anlatıyım dediğim de bi bakıyorum yine teselli vermeye başlamışım. Yine kendimi unutmuş, başkalarının derdini dert edinmişim. Net gerizekalıyım.
Duygusallık.
kendime acımam.
Duygusal olmam. Hemen inanıyorum...
Sinirli olmam.
utangaç olmam .
Burnumun dikine gitmem.
En sevmediğim yanim 1. Kararsızlığım bu konu bazen kendimden nefret etmeme sebep oluyor.
2. Hayır diyemek,
bu yüzden de bazen suistimal ediliyorum.
Saygılıyım.

Kimseye saygısızlık etmem aynısınıda beklerim.
çok gururlu olmam.
sinirlenince ağlamaya başlamak, sabırsız olmak, kendini bir şeye haddinden fazla kaptırıp hayal kırıklığı yaşamak, hayal demişken her gün sayısız senaryolarla hayaller kurmak ve sonrasında kendi hayatıma karışmakta güçlük çekmek, öz güven eksikliği, cesaretsizlik..
kendi fikrime pek önem vermem. varsa yoksa başkalarının fikirleri. benim için önemli olan başkalarının mutluluğudur.

bütün insanlar bu şekilde düşünse pek bir problem olmaz fakat dünya böyle çalışmıyor. çoğu insan bencil ve kendi mutluluğunu en önemli görüyor. kötü bir şey değil bu yanlış anlaşılmasın. bencil insanların olduğu yerde paylaşımcılık yapmak eşeklik yapmaya benzer. yapmayınız.

sırf bu yüzden nice seneler kaybettim. nice dostla düşman oldum. ama hamuruma biraz bencillik ekleseydim bunların hiçbiri olmazdı.
çok çabuk sinirlenmek ve sinirlenince küfretmek. **
dik kafalı olmam ve kendimden başka kimseye güvenememek.
Testosteron.Hayatımı sikmiştir lan ciddiyim * .
Sol yanım.
Tağam tağam.
Ota bok küfretmem.
Birşeyi(ders) anlamadıysam anlamamaya inatla devam etmem. Kas kafalıyım kesin.
çok dalga geçerim etrafımdakilerle.
çok kıskancım!!
Dengesizim.
Duygu mantık artık arasında devamli dalgalanma yaşanır.
Bonus olarak;kararsızlık.
çok duygusalım...çok.
güncel Önemli Başlıklar